Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6676
Rejestracja: 20 cze 2015, 08:38:23
Punkty reputacji: 8830
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 699 razy
Otrzymał podzięk.: 790 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Krasnal45 » 06 gru 2019, 14:22:24

@
Awatar użytkownika
Zajarana

@
Awatar użytkownika
Tommy Black

Nawijajcie, nawijajcie dalej, zaczyna się robić coraz cieplej, a za oknem dziś zimno jak cholera :lol:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 06 gru 2019, 14:18:55

Zajarana pisze:To że jestem kobietą nie znaczy że trzeba mi odpowiadać w tak zawiły sposób.


To że jesteś kobietą w ogóle, tak naprawdę, nic nie znaczy. Przecież i tak możemy się zakumplować, razem pochmurzyć, pościgać się na desce, wyskoczyć do kina, pubu. Ba, możemy razem pójść do biblioteki i poczytać.Możemy, już na późniejszym etapie, chodzić do teatru i filharmonii. Możemy kupić karty do jakiegoś gyma ale kurcze tam trzeba chodzić. To może jednak lepiej pojeździć windą? Wszystko co robilibyśmy razem budowałoby wzajemne napięcia i oczekiwania a o to chyba chodzi pomiędzy waperką i waperem...?
Zajarana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:42:54
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Zajarana » 06 gru 2019, 13:56:41

Tommy Black pisze:
Zajarana pisze:...liczę na zrozumienie moich wszelkich pytań w drugą stronę także postaram się udzielać!


I tu już na początku mamy problem. Albowiem postarasz się udzielać w drugą stronę jeśli my zrozumiemy odpowiedzi, których Ci udzielimy na pytania, które Ty wcześniej zadałaś a które to pytania my zrozumieliśmy tak jak chciałaś aby były zrozumiane. A jeśli źle zrozumiemy pytania to każesz nam się domyślać?

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.


To że jestem kobietą nie znaczy że trzeba mi odpowiadać w tak zawiły sposób. Choć przyznaję, że jesteś zabawny :D :friends:
Zajarana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:42:54
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Zajarana » 06 gru 2019, 13:54:00

Metall pisze:
Zajarana pisze:Cześć, jestem Kasia, całkiem nowa w świecie Vape, zatem liczę na zrozumienie moich wszelkich pytań :) w drugą stronę także postaram się udzielać! Miłego popołudnia :)

Cześć Kasiu. Miło widzieć tutaj kolejną kobietę. Choć kobiety w Salonie są jak chmury, jak szybko się pojawiają to tak szybko znikają. To chyba wynika z wewnętrznej niestabilności i nadmiaru obowiązków domowych :P


Mam nadzieję, że zaskoczę Cię i Was swoją dłuższą obecnością na tym forum :) wewnętrznej niestabilności i nadmiaru obowiązków nie skomentuję - to takie stereotypowe :P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 06 gru 2019, 10:30:38

Metall pisze:Choć kobiety w Salonie są jak chmury, jak szybko się pojawiają to tak szybko znikają. To chyba wynika z wewnętrznej niestabilności i nadmiaru obowiązków domowych


O nie! Ja protestuję i nie zgadzam się z ta diagnozą kondycji kobiet w Salonie. Też posiadam wewnętrzną niestabilność. Też doświadczam nadmiaru obowiązków domowych. Piorę, prasuję, gotuję, ubieram się sam, robię zakupy, odkurzam ręcznie bo boję się odkurzacza, wieczorami gram na dobranoc na fortepianie ( elektronicznym, Roland) i jakoś potrafię egzystować w Salonie i nawet jestem tu zauważany. Tylko 17 pozycji jako ignorowany. Da się? Da się.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podzięk.: 149 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 05 gru 2019, 20:56:34

Zajarana pisze:Cześć, jestem Kasia, całkiem nowa w świecie Vape, zatem liczę na zrozumienie moich wszelkich pytań :) w drugą stronę także postaram się udzielać! Miłego popołudnia :)

Cześć Kasiu. Miło widzieć tutaj kolejną kobietę. Choć kobiety w Salonie są jak chmury, jak szybko się pojawiają to tak szybko znikają. To chyba wynika z wewnętrznej niestabilności i nadmiaru obowiązków domowych :P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 05 gru 2019, 16:03:00

Zajarana pisze:...liczę na zrozumienie moich wszelkich pytań w drugą stronę także postaram się udzielać!


I tu już na początku mamy problem. Albowiem postarasz się udzielać w drugą stronę jeśli my zrozumiemy odpowiedzi, których Ci udzielimy na pytania, które Ty wcześniej zadałaś a które to pytania my zrozumieliśmy tak jak chciałaś aby były zrozumiane. A jeśli źle zrozumiemy pytania to każesz nam się domyślać?

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
Zajarana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:42:54
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Kobieta

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Zajarana » 05 gru 2019, 15:43:45

Cześć, jestem Kasia, całkiem nowa w świecie Vape, zatem liczę na zrozumienie moich wszelkich pytań :) w drugą stronę także postaram się udzielać! Miłego popołudnia :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 05 gru 2019, 09:52:34

PogMoh pisze:No i prywatnie student inżynierii materiałowej na drugim roku.


Nareszcie. Od dawna już, a nawet od bardzo, przepowiadano nam Twoje nadejście. Wy, inżynierowie materiałowi jesteście odpowiedzialni za materiał najczarniejszy z czarnych. Niestety, zamiast na moje nowe ubranka trafił na dachy. Ale np. sondy skanujące (STM, AFM, MFM) i podobne, przydadzą się nam w Salonie. Jeszcze nie wiemy do czego ale dobrze że jesteś...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
PogMoh
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2019, 08:16:09
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: PogMoh » 05 gru 2019, 09:37:51

Dzień dobry!
Przygodę z wyrobami elektronicznymi zacząłem jakieś 1,5 roku temu, od tego czasu przewinęły się przez moje ręce 3 urządzenia:
-Legendarny Smok Vape Pen 22 (z równie legendarnym przyciskiem, który wyleciał mi do środka obudowy)
-Chiński twór o nazwie Dotent VK (75zł czystej chińszczyzny, która okazała się zaskakująco dobra... Do czasu imprezy i pobudki ze szkłem z tanka w stopie)
-Geekwape Aegis Solo + Wismec Gnome (Mod cudowny, atomizer tragiczny. Więcej wydaję na grzałki, niż na samogony co jest irytujące)
No i prywatnie student inżynierii materiałowej na drugim roku.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości