Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Maskota
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 311
Rejestracja: 08 wrz 2019, 22:33:19
Punkty reputacji: 86
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Maskota » 13 wrz 2019, 23:13:21

Metall pisze:
Dajkow pisze:No gdybym miał teraz 37 to byłoby naprawdę za..biście

A ja mam 33 i pół i często czuję się zmęczony życiem jak osiemdziesięcioletni dziad :-P

Ja to znam bo ja to miałem nie raz :D *friends*
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 13 wrz 2019, 22:38:20

Dajkow pisze:No gdybym miał teraz 37 to byłoby naprawdę za..biście

A ja mam 33 i pół i często czuję się zmęczony życiem jak osiemdziesięcioletni dziad :-P
Dajkow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:04:22
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Dajkow » 13 wrz 2019, 22:16:23

No gdybym miał teraz 37 to byłoby naprawdę za..biście
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 13 wrz 2019, 22:14:00

Dajkow pisze:Mam 51 lat, papierosy zacząłem palić w siódmej klasie szkoły podstawowej. Miałem wtedy 14 lat. Teraz wszystko się zgadza?

Teraz znamy już prawdę, ale rozważaliśmy teoretycznie, przynajmniej ja, że mógłbyś mieć minimum 37. Od urodzenia do 35 lat to czas palenia analogów, a potem dwa lata wapowania. Łącznie hipotetyczne 37 :D
Dajkow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:04:22
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Dajkow » 13 wrz 2019, 22:07:31

Mam 51 lat, papierosy zacząłem palić w siódmej klasie szkoły podstawowej. Miałem wtedy 14 lat. Teraz wszystko się zgadza?
Awatar użytkownika
Maskota
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 311
Rejestracja: 08 wrz 2019, 22:33:19
Punkty reputacji: 86
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Maskota » 13 wrz 2019, 22:00:02

35lat analogi, 2 lata wapuje = 37lat. Tyle w nałogu nie w metryce ;D
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 13 wrz 2019, 21:49:39

@
Awatar użytkownika
Maskota
, przesuń się jeszcze o dwa lata i z matematycznego punktu widzenia się zmieścisz idealnie ;)
Awatar użytkownika
Maskota
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 311
Rejestracja: 08 wrz 2019, 22:33:19
Punkty reputacji: 86
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Maskota » 13 wrz 2019, 21:34:01

Metall pisze:
Dajkow pisze:Witam wszystkich, jestem już stary ale wapuję od 2lat.
Papierosy rzuciłem po 35 latach palenia. Teraz wapuję i sobie chwalę. Acha jak coś to jestem Dajkow

Z matematycznego punktu widzenia możesz więc mieć 37 lat

Z matematycznego punktu widzenia gdyby rzucił po 35 latach palenia to musiałby mieć 2 lata jak zaczął jarać ;D a gdzie jeszcze 2 lata wapowania ;)
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 13 wrz 2019, 21:28:38

Dajkow pisze:Witam wszystkich, jestem już stary ale wapuję od 2lat.
Papierosy rzuciłem po 35 latach palenia. Teraz wapuję i sobie chwalę. Acha jak coś to jestem Dajkow

Z matematycznego punktu widzenia możesz więc mieć 37 lat, więc aż taki stary nie jesteś, bo tylko trochę starszy ode mnie. Poza tym jesteś młody duchem, skoro wybrałeś rejestrację w Salonie zamiast łóżka na geriatrycznym ;)

Witam :bry:

Svcius pisze:Witam. Nazywam się Emil i mam 31 lat. Wapuje z jedną przerwą od 2013r. Od 2013 do 2018 zero analogowych w gębie ale niestety wróciłem. Teraz ponownie przerzuciłem się na coś smaczniejszego i tak od 3tyg sie trzymam ;) Zakupilem GeeekVape Aegis Mini kit ale Cerberusa z miejsca zamieniłem na Kylin'a M ponieważ gotowe grzałki nie są dla mnie a taki mały modzik mega podpadł mi do gustu. Przygodę z Vapowaniem zaczynalem od prymitywnych mildów ale szybko przesiadłem się na Evic'a VTC Mini wraz z Zephyrusem v2 od UD. W miedzy czasie był jeszcze Kayfun v3 i v5. Nie jestem doświadczonym vaperem ale jak czegoś nie wiem zawsze zaglądam tutaj by się poinformować i w końcu zdecydowałem się na rejestrację. Lepiej późno niż wcale ;) Jeszcze raz Witam serdecznie i równie serdecznie pozdrawiam

Wniosek jest jeden. Wpadaj tu częściej, a te trzy tygodnie bez analoga zamienią się w całą wieczność. I wierz mi, tu nie ma doświadczonych waperów. Doświadczony waper jest jak doświadczony saper :D Tutaj każdy poszukuje tylko swojego Świętego Gralla, tylko jedni dopiero zaczęli szukać, a inni w tych poszukiwaniach osiągnęli już arcymistrzostwo, co pozwala im na lepsze poszukiwania ;)

Witaj *friends*
Aloesik pisze:Witam. Jestem Aloesik mam za moment 19 lat. Pewnie już mnie kojarzycie na forum z mojego posta o mechaniku hehe. Dosyć spora dyskusja się rozwinęła, strach myśleć co by było dalej gdyby nie zamknięto tematu. Swoją przygodę z vapingiem/e papierosami jak zwał tak zwał zacząłem w wieku (teraz może być śmiechawka) 13 lat. Był to najprostszy stick z chinczyka i liquid (pamiętam go do dzisiaj) wanilia w nonamowej buteleczce. Pamiętam jak go rozbudowałem z srebrnego atomizera na różowy, a baterie pokolorowałem pisakami na 'tęczowy'. 'Fejm' wśród kolegów - niezapomniany :lol: Niestety kochany tatuś znalazł u mnie moją chmurzącą bestię i wyrzucił z 3 piętra w stronę lasu...

Teraz więc, skoro już zawitałeś w Salonie, zaczną obowiązywać Cię pewne uniwersalne i szlachetne zasady. Dlatego musisz wybrać się do tego lasu, odnaleźć tego e-papierosa, który tam niesłusznie spoczął, i - zgodnie z Dyrektywą UE o segregacji odpadów - zanieść go do punktu zbiórki elektro-sprzętu wbrew wszelkim przeciwnościom losu, tak jak Frodo zaniósł Jedyny pierścień do Góry Przeznaczenia. I nie ma że boli, cała społeczność Salonu pokłada w Tobie nadzieje.

Aloesik pisze:Początkowo nie chciałem w ogóle na tym forum przebywać, chciałem napisać jednego posta (właśnie o mechaniku), dowiedzieć się paru rzeczy i zwinąć z forum. Jednak jakoś zawsze mnie korci do wracania tutaj, że postanowiłem się ogólnikowo przedstawić. Wydaje mi się że zostanę tutaj na dłuuugo i będę mógł dyskutować z ludźmi o podobnym (hobby, zainteresowaniu??). Tak że pozdrawiam, mam nadzieje że historia wyżej choć trochę umiliła wasz dzień...

Oj zostaniesz na dłużej, zostaniesz. Ani się spostrzeżesz jak Ci siwa broda zacznie wplątywać się w klawiaturę, a nasze dni będą umilone Twoją obecnością po kres istnienia tej planety.
Aloesik pisze:... a ja mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do waszej 'rodzinki' :mrgreen:


Zdasz testy sprawnościowe, wpłacisz datek na Fundusz Powierniczy Forum i być może założysz tu z kimś swoją wymarzoną rodzinkę, kto wie ;)

Witaj :bender:

Maskota pisze:Witamy Tutaj nie ma ludzi (mam nadzieje) wapujących dla hobby ;) Tylko tacy którzy dzięki ein rozstali się z nałogiem.
Po tym jak się rozstali z analogami to cel został osiągnięty. Pozostało więc wapowanie dla hobby.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 13 wrz 2019, 10:30:48

Aloesik pisze:...pozdrawiam, mam nadzieje ze historia wyżej choć trochę umiliła wasz dzień a ja mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do waszej 'rodzinki'


Tak, jasne że, Cię przyjmiemy. Skórę masz już lekko przetrzepaną więc jest szansa że wystarczy kilka nagan wzrokowych i już będzie dobrze... :-P

Witaj w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości