Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr paź 30, 2019 6:47 am

ludikbar pisze:Nie wiem czy się witałem bo przeglądam forum już bardzo długi czas. Lecz w końcu nadszedł czas aby się "zadomowić".


Zadomowienie poprzedza udomowienie a nad tym musimy popracować. To nie jest jakiś problem bowiem udomowiliśmy już kilka samolotów, dwa czołgi i kilka fajnych lasek.

Adim91 pisze:Buszuje na tym forum już od kilku dni i muszę przyznać, że dużo ciekawych informacji udało się doszukać...


Hodujemy tu specjalną odmianę buszu.I nie bierzemy za gram tak drogo jak inni.Będzie Ci tu bardzo dobrze...


Obrazek Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
kabacina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:43 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 184 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: kabacina » śr paź 30, 2019 6:45 am

Tommy Black pisze:To był ostatni moment który pozwolił Ci dojść...długi dystans szedłeś...


A wiesz jak jest - w codziennej gonitwie człowiek na nic nie ma czasu, więc i alternatyw nie szukałem. Ale jestem tu i teraz [emoji41]

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
timi
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: timi » śr paź 30, 2019 1:57 am

kabacina pisze:
Cinmar pisze:@kabacina miło Cię widzieć :mrgreen:


Moje uszanowanie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

:bry:
Adim91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 24, 2019 11:00 pm
Lokalizacja: Stargard
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Adim91 » wt paź 29, 2019 10:56 pm

Witam wszystkich również! :bry: Buszuje na tym forum już od kilku dni i muszę przyznać, że dużo ciekawych informacji udało się doszukać :ok: Pozdro dla wszystkich :bender:
ludikbar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt kwie 20, 2018 6:30 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ludikbar » wt paź 29, 2019 9:30 pm

Bążur. Nie wiem czy się witałem bo przeglądam forum już bardzo długi czas. Lecz w końcu nadszedł czas aby się "zadomowić". Czemu?. Dużo pytań a tak mało odpowiedzi. Może od początku. Inhaluję się już dłuższy czas, zaczynałem od Ego Aio. Po Drodze przeszedłem przez wiele sprzętów, i ciągle szukam ideału :D
VV Swell, RX Gen3 Dual, Eleaf Invoke, VV Pulse X

Intake, Dead Rabbit, Kelpie, Diamond, Shield
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » wt paź 29, 2019 8:03 pm

polo57 pisze:Na Forum jest ogrom wiedzy, Waszej wiedzy, z której chcę skwapliwie skorzystać. Może kiedyś ja komuś pomogę i doradzę.


Na pewno komuś pomożesz, my właśnie cały czas publikujemy tu wiedzę o tym jak się pomaga. W każdej sytuacji oferujemy pomoc i poradniki jak sobie poradzić z pomocą.

Mamy dla Ciebie budujący dowcip, stary jak @
Awatar użytkownika
Krasnal45
ale jeszcze śmieszy... :-P

Wnuk mówi do dziadka.
- Kiedyś to mieliście źle. Nie było Internetu, komórek, czatu ani Gadu-Gadu...
Jak Ty babcię poznałeś?
- No, jak nie było? Wszystko było - odpowiada dziadek.
- Nie rozumiem - mówi wnuczek.
- No, przecież babcia mieszkała w internacie, jak wracała ze szkoły, to ja stałem na czatach, wychodziłem z babcią na gadu-gadu, a jakby nie komórka, to Ciebie i Twojego ojca nie byłoby na świecie.


Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Krasnal45 » wt paź 29, 2019 7:26 pm

polo57 pisze:Jestem dziadkiem. 62 lata. Stwierdziłem, że dosyć analogów i choć popalam jeszcze śmierdziuchy to myślę poważnie o vapowaniu. Nakupowałem trochę sprzętu i powoli zaczynam. Posiadam Tesla Punk 200W oraz Ehpro Cold Steel 100 Mod oraz parę atomizerów. Siren 2, Berserker 1.5, Aspire Vivi Nova-S, Aspire Nautilus 2, Zephyr, Zeus X dual RTA i coś tam jeszcze. Pasuje mi tylko MTL. Inne mnie duszą. Na Forum jest ogrom wiedzy, Waszej wiedzy, z której chcę skwapliwie skorzystać. Może kiedyś ja komuś pomogę i doradzę. Pozdrawiam Wszystkich.

Jeżeli Cię to pocieszy, a może i bardziej zmobilizuje, to musisz wiedzieć, że najstarszy to tu nie jesteś :mrgreen: Przynajmniej jednego starszego od Ciebie tu mamy a i całą gromadkę niewiele tylko młodszych :mrgreen:
Widać, że początkujący nie jesteś więc wkomponujesz się w salon bez problemu mam nadzieję ;)
Tak więc dziadek wita dziadka :mrgreen: :beer:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » wt paź 29, 2019 6:19 pm

iuser pisze:Witam, czytam to forum od jakiegoś czasu. Sporo się tu dowiedziałem. Grzeję od roku iJust2 od 6 miesięcy iJust3, planuję boxa, ale nie mogę się zdecydować.
Pozdrawiam wszystkich.


I tak przypadkowo akurat z tym grzaniem trafiłeś na początek okresu grzewczego? I planujesz boxa? Przewidujesz srogą zimę?

Grzecha pisze:Witam jestem nowy na tym forum dołączyłem do was, by czytać i uczyć się nowych rzeczy


Super. My tu nic innego nie robimy tylko czytamy i piszemy. Dobrze że przychodzi ktoś kto chce się uczyć. Nam to jakoś nie wychodzi...

kabacina pisze: Doszedłem do wniosku, że jedno forum jest dla mnie niewystarczające...


To był ostatni moment który pozwolił Ci dojść...długi dystans szedłeś...



Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
polo57
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 26, 2019 7:38 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: polo57 » wt paź 29, 2019 6:13 pm

Jestem dziadkiem. 62 lata. Stwierdziłem, że dosyć analogów i choć popalam jeszcze śmierdziuchy to myślę poważnie o vapowaniu. Nakupowałem trochę sprzętu i powoli zaczynam. Posiadam Tesla Punk 200W oraz Ehpro Cold Steel 100 Mod oraz parę atomizerów. Siren 2, Berserker 1.5, Aspire Vivi Nova-S, Aspire Nautilus 2, Zephyr, Zeus X dual RTA i coś tam jeszcze. Pasuje mi tylko MTL. Inne mnie duszą. Na Forum jest ogrom wiedzy, Waszej wiedzy, z której chcę skwapliwie skorzystać. Może kiedyś ja komuś pomogę i doradzę. Pozdrawiam Wszystkich.
Awatar użytkownika
kabacina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:43 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 184 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: kabacina » wt paź 29, 2019 3:31 pm

Cinmar pisze:@kabacina miło Cię widzieć :mrgreen:


Moje uszanowanie [emoji123]

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości