Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podzięk.: 149 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 28 lip 2019, 14:47:51

Nie przejmuję się, przeciwnie, ma to nawet swój specyficzny klimat ;)
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 03 paź 2018, 10:59:32
Punkty reputacji: 5786
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podzięk.: 615 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: DooshPastesh » 28 lip 2019, 13:27:08

Spoko, nie przejmuj się ewangelizacją kolegi, fajnie, że do nas zawitałeś. Cieszymy się, że tu wpadłeś i chętnie pomożemy w twoich rozterkach, rozgość się i czuj się jak u siebie. Dodam tylko, że jeszcze czeka cię solidne przywitanie Czarnego Tomasza, który to mianuje nie-Salonowiczów Salonowiczami. Pozdawiam!
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podzięk.: 149 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 28 lip 2019, 13:13:25

Potrzebuję dobrej ładowarki do 18650... Link do tego Forum znalazłem na blogu Starego Chemika (szacunek i podziw dla niego za wiedzę i zaangażowanie w temat EIN), wskutek poszukiwania informacji związanych z e-paleniem, ale takich wiarygodnych i rzetelnych. Od ludzi, którzy mają doświadczenie, wiedzę i rozeznanie w tym temacie, a nie od fejsowej, gimbastycznie nastawionej do tego społeczności (oczywiście i tam są wyjątki, ale jakoś rozmywają się w powodzi bełkotu). Tak wiec wpadłem sobie na to forum, zarejestrowałem się, trochę poczytałem, wkleiłem posta z moim pytaniem i zostałem niespodziewanie sprowadzony do parteru przez forumowicza o nicku Jupiter (pozdrawiam). Przyznam, że przypomniały mi się czasy, gdy zaczynałem swoją przygodę z netem i różnymi forami, które były wtedy bardzo popularne, a netykieta była czymś powszechnym i pożądanym, a potem czasy i ludzie się zmienili - "świat poszedł naprzód" (cytując Kinga ;) ).

Tak więc pragnąc naprawić swoje niedopatrzenie i nieokrzesanie nie pozostaje mi nic innego, jak postąpić za radą ww. forumowicza.

Cześć Wszystkim, mam 33 lata, używam efajki od ok. półtora roku, a nie piję od kilkunastu godzin ;) Dzięki e-fajce nie palę analogów od wspomnianego czasu, ale miewam chwile słabości, kiedy mam ochotę na coś mocniejszego i kilka razy w tym roku zdarzyło mi się sięgnąć po analoga. Dlatego postanowiłem zmienić swój e-sprzęt na coś mocniejszego. No i się zaczęło. Rynek bardzo się rozwinął, a wybór jest nie do ogarnięcia dla kogoś, kto w tym nie siedzi. Choć przygodę z efajkami zacząłem już dość dawno, również by rzucić palenie, to jednak trwała ona wtedy dość krótko ze względu na zawodny i jeszcze nie tak dopracowany, jak obecnie, sprzęt (Vision CC i bateria ego, na początku spoko, a potem cała partia tandetnych grzałek, które niemiłosiernie bobrzyły, to wystarczyło by odstraszyć i wrócić do tradycyjnego syfu).

Pozdrawiam,
Bartek

PS
Petycję podpisałem.
yumekaa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:15:12
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Legnica
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: yumekaa » 27 lip 2019, 13:54:44

Witam. Kasia 27 lat. Moja przygoda z EIN zaczęła się 6 lat temu z zamiarem rzucenia analogów. Niedawno zakupiłam pierwszy parownik na własne grzałki (Zeus X). Tylko dziwi mnie, że ma płytki smak. Pewnie coś robię źle ;)

Miło u was gościć.

Wysłane z Notesika
Awatar użytkownika
Matadrox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 21 sie 2017, 10:31:22
Punkty reputacji: 71
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Matadrox » 26 lip 2019, 18:02:22

Apropo, ma teściowa co dzień prezentuje się w pełni. Z jej punktu spojrzenia - w pełni, to mętniejsze lekko - czuje jak i widzi, szczęście. Ja patrząc na nią, widzę z goła co innego. No ale jak to mawiają, punkt widzenia zależny może być od punktu siedzenia - leżenia. Jak kto lubi[emoji6] i cześć!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
mrkilusion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2019, 22:29:17
Punkty reputacji: 24
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mrkilusion » 26 lip 2019, 17:07:23

Tommy Black pisze:No nie, nie tak szybko. Do września to jeszcze co najmniej jedna pełnia się zdarzyć musi a to niekoniecznie wróży dobrze...
Nie odwołamy co prawda pełni, ale ok. 9 rano 25 września zaopiekujemy się drinkami i prezentami. Wiesz, ta pełnia...


Zawsze miałem problem z fazami księżyca, bo sam byłem na dobrej fazie. I domyślam się, że wiesz o czym mówię. *yes* Pełnia to się odbywa prawie co weekend. Nie ukrywajmy, na fazę "księżyca" zawsze znajdzie się trochę czasu. :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 26 lip 2019, 13:32:19

mrkilusion pisze:mam przyjemność we wrześniu skończyć 25 lat, dokładnie chwilkę po 9 rano.


No nie, nie tak szybko. Do września to jeszcze co najmniej jedna pełnia się zdarzyć musi a to niekoniecznie wróży dobrze... natomiast dobrze wróży Twoja rejestracja w Salonie.
Nie odwołamy co prawda pełni, ale ok. 9 rano 25 września zaopiekujemy się drinkami i prezentami. Wiesz, ta pełnia...

mrkilusion pisze:ale kiedy mam chwilę na chmurzenie to staram się trochę trikować. Co prawda nie do końca, ale już zaczynam w miarę kształtne meduski robić.


No cóż, początkujących iluzjonistów też przyjmujemy. Nasza polisa ubezpieczeniowa obejmuje i to. Meduski rozdamy albo zjemy.

Witaj w Salonie oficjalnie! *wino*
Jupiter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 06 cze 2019, 22:00:19
Punkty reputacji: 63
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 36 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Jupiter » 26 lip 2019, 11:02:44

Witamy i wszystkiego najlepszego, na zapas. A jak już jesteśmy przy urodzinach to zajrzyj w link w stopce i jak by co to podpisz petycję :bry:
Podpisz petycję!

Obrazek http://chng.it/DNQykYmh Obrazek
Awatar użytkownika
mrkilusion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2019, 22:29:17
Punkty reputacji: 24
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mrkilusion » 26 lip 2019, 10:43:10

Witam, cześć, Michał z tej strony. LM'ki i Malborasy rzuciłem w grudniu 2k17. Od tamtej chwili miałem Ego Aio, iJust3, a obecnie chmurzę Drag2 + Zeus x RTA. Póki co jestem całkiem zielony, bo tak naprawdę chodziło mi o zaspokojenie głodu nikotynowego, no i oczywiście dziecko w domu to wiadomo.
Tak naprawdę to nie przedstawiłem się tu jeszcze, a na forum już brałem udział w kilku tematach. Wypadałoby więc coś o sobie napisać. Prócz tego co widać wyżej to mam przyjemność we wrześniu skończyć 25 lat, dokładnie chwilkę po 9 rano. Także nie zapomnijcie złożyć mi życzeń, dziękuję na zaś. No i co.. Jak wspomniałem nie znam się na tym, ale kiedy mam chwilę na chmurzenie to staram się trochę trikować. Co prawda nie do końca, ale już zaczynam w miarę kształtne meduski robić. :) Także tego. *friends*
Jupiter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 06 cze 2019, 22:00:19
Punkty reputacji: 63
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 36 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Jupiter » 25 lip 2019, 08:43:26

Witajcie na salonach, jak już się przywitacie to zajrzyjcie z łaski swojej pod link w mojej stopce, jest tam petycja do podpisania.
Będzie nam wszystkim bardzo miło jeżeli poświęcicie chwilę i poprzecie. *yes*
Podpisz petycję!

Obrazek http://chng.it/DNQykYmh Obrazek

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości