Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 13 sie 2019, 15:21:15

StrayMatt pisze:na e-papierosa przesiadłem się z kilku powodów, po pierwsze oszczędności, po drugie smród, a po trzecie... Nic tak nie wkurza jak odpalenie analoga podczas grania w multiplayer'y na konsoli... Odkładasz na bok fajkę, a zanim się runda skończy nic już nie ma


Jak to nie ma? Zostaje jeszcze białe wino... :-P

StrayMatt pisze:...od początku tego roku staram się skończyć z tym nałogiem i pomaga mi w tym Drag VooPoo z TFV8 CloudBeast...


I to powinno Ci pomóc oraz Salon jak najbardziej. Choć powinny też nieco lepsze płyny niż te premixy. :-P

Witaj w Salonie! *wino*
StrayMatt
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2019, 04:27:21
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Poznań
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: StrayMatt » 13 sie 2019, 15:10:38

Cześć,
Mateusz - na e-papierosa przesiadłem się z kilku powodów, po pierwsze oszczędności, po drugie smród, a po trzecie... Nic tak nie wkurza jak odpalenie analoga podczas grania w multiplayer'y na konsoli... Odkładasz na bok fajkę, a zanim się runda skończy nic już nie ma ;)
Przygodę z e-papierosami zacząłem jakieś 3 lata temu, nie pamiętam już na jakim modzie i atomizerze, ale pamiętam za to, że był mały, wkurzajacy, przeciekał a smaku i chmurze się nie wypowiadam... Także powrót do analogów, od początku tego roku staram się skończyć z tym nałogiem i pomaga mi w tym Drag VooPoo z TFV8 CloudBeast, obecnie staram się skręcać swoje grzałki na załączonej bazie i modlić się by wytrzymała kilka dni.
Przez skręcanie grzałki rozumiem nawinięcie drutu na ten dziwny bajer o średnicy 30 i wsadzenie w to waty - mam chyba 2 lewe ręce.. :) Mam nadzieję, że tutaj się czegoś nauczę :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 13 sie 2019, 14:36:03

Hederath pisze:Chyba tyle o mnie - słabo mi wychodzi przedstawianie się


Zacznę od końca. Przedstawianie się wyszło Ci całkiem fajnie. :)

Hederath pisze:A tak prywatnie to mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję dietetykę, wolny czas lubię spędzać przy grach MMORPG lub wycieczkach po lasach


Nie oczekiwaliśmy aż takiej prywatności bo to niemal level heroiczny...jak na standardy salonowe. Ale BMI ukryłaś a sądzę że już masz poniżej 27.00. :P
W lasach MMORPG są zające, wiesz o tym, prawda?

Witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Hederath
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:56:01
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Hederath » 13 sie 2019, 11:15:32

Witam wszystkich serdecznie :cycki:

Na imię mi Paulina, forum przeglądam z doskoku od jakiegoś czasu, jak na razie byłam aktywną użytkowniczką epapierosowego trawnika pod innym adresem, tak więc postanowiłam i tutaj zapuścić korzenie, co by powymieniać się poglądami i nieść pomoc nowym użytkownikom e-papierosów.

Wapuję od tak dawna, że sama już dobrze nie pamiętam, ale myślę, że 6 lat będzie wynikiem najbardziej zbliżonym. Zaczynałam od standardowych "długopisów", przez pierwszy zestaw RBA od Kangertecha i wiele, wiele innych, aż zdecydowałam się na długą współpracę z grzałkami mesh.

A tak prywatnie to mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję dietetykę, wolny czas lubię spędzać przy grach MMORPG lub wycieczkach po lasach *konik*

Chyba tyle o mnie - słabo mi wychodzi przedstawianie się *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 11 sie 2019, 20:33:17

Jakum pisze:Przeglądam Salon od jakiegoś czasu. Dziś postanowiłem się zarejestrować.


Intryguje nas ten ustęp: od jakiegoś czasu. A dlaczego? Od jakiego czasu? Dlaczego dziś, czyli w sobotę 10 sierpnia? Czy dlatego że w tę sobotę ruszał Ultramaraton "Chudy Wawrzyniec" ?
I to już po raz ósmy.No dobra, postanowiłeś to się zarejestrowałeś a my tez postanowiliśmy.

Witaj w Salonie! *wino*

lukikow pisze:Wapuję sobie już od... no po prostu długo.

lukikow pisze:W związku z tym postanowiłem ostać się tu na trochę dłużej.


Ach ten czas i jego nieustające przemijanie. Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.Więc to na dłużej ma sens...

Witaj w Salonie! *wino*
lukikow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 10 sie 2019, 18:59:31
Punkty reputacji: 3
Lokalizacja: Chrzanów
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: lukikow » 11 sie 2019, 11:18:56

Cześć,
Wapuję sobie już od... no po prostu długo. Zaczynałem z Volishem Ego, później był IJust3 no i na dłużej zadomowił się u mnie IStick Pico z Melo 3. Od kilku dni intensywnie szukam konfiguracji na jaką się przerzucić - i tak trafiłem na Salony. Podobają mi się wasze testy i recenzje, pojawiły się też jakieś pytania dotyczące niektórych sprzętów. W związku z tym postanowiłem ostać się tu na trochę dłużej.
Jakum
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2019, 19:41:11
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Wolsztyn
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Jakum » 10 sie 2019, 19:48:10

Witajcie.

Przeglądam Salon od jakiegoś czasu. Dziś postanowiłem się zarejestrować. Ogólnie wapuje od około roku. Sprzęt użytkowany przeze mnie to były głównie atomizery na gotowe grzałki. Z RTA miałem problem z ułożeniem setupu. Do czasu aż odkryłem złotego Grala jakim jest dla mnie górny air flow.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nautilus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 10 sie 2019, 09:05:17
Punkty reputacji: 367
Lokalizacja:
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Nautilus » 10 sie 2019, 17:18:10

Tommy Black pisze: A zaraz po tym dokonałeś rejestracji w Salonie Rozchmurzonych co było posunięciem bardzo przemyślanym, bardzo rozsądnym i teraz już będziesz nieprzeciętnie szczęśliwy.


W sumie nawet nie zaraz po tym, wcześniej zaglądałem tutaj bez rejestracji. Zawsze chciałem być nieprzeciętnie szczęśliwy! :ok:

Tommy Black pisze:Naukowcy odkryli, że istnieją cztery aspekty szczęścia, które niezbędne są dla każdego człowieka, aby czuł się zdrowym i zadowolonym. Jednym z nich jest Salon.

Witaj w Salonie! *wino*


Jeśli to ci sami amerykańscy naukowcy, którzy odkryli iż pewien napój produkowany z ziemniaków daje więcej radości, niż wyprodukowane z nich frytki to jestem skłony uznać ich odkrycie za wiarygodne ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 10 sie 2019, 13:22:53

Nautilus pisze:...zakupiłem sobie własny sprzęt (zakup impulsywny, niezbyt przemyślany i przeciętnie szczęśliwy).


A zaraz po tym dokonałeś rejestracji w Salonie Rozchmurzonych co było posunięciem bardzo przemyślanym, bardzo rozsądnym i teraz już będziesz nieprzeciętnie szczęśliwy.
Naukowcy odkryli, że istnieją cztery aspekty szczęścia, które niezbędne są dla każdego człowieka, aby czuł się zdrowym i zadowolonym. Jednym z nich jest Salon.

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Nautilus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 10 sie 2019, 09:05:17
Punkty reputacji: 367
Lokalizacja:
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Nautilus » 10 sie 2019, 10:37:27

Witam :)

Kolega z pracy kupił e-papierosa (kiedyś już chmurzył) i odstawił tradycyjne „fajki”, co mnie zainspirowało aby również spróbować. W związku z tym zakupiłem sobie własny sprzęt (zakup impulsywny, niezbyt przemyślany i przeciętnie szczęśliwy). Teraz już trochę ogarnąłem temat, oswoiłem się z urządzeniem, powoli przebudowuję swój zestaw na sensowny (kto kupuje bez myślenia, ten kupuje dwa razy). Jestem zadowolony, mam nadzieję już niedługo zupełnie nie sięgać po tradycyjne papierosy.

Pozdrawiam,
Paweł

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości