Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 21850
Podziękował: 7601 razy
Otrzymał podzięk.: 19303 razy

Postautor: Tommy Black » 28 kwie 2021, 07:39

PzK` pisze:Cześć! Wita was Paweł, od jakiegoś czasu sobie spokojnie wapuję, ale ostatnio mam coraz to większą ochotę na robienie swoich liquidów i na dowiadywanie się, co z czym się je, a to forum wygląda na odpowiednie miejsce żeby zacząć!

Właśnie, to spokojne wapowanie doprowadziło do takiego stanu. Jakoś można zrozumieć tę ochotę i to coraz większą, ale już na dowiadywanie się? Jest u nas kilku waperów po wywiadzie, znaczy po szkole w Kiejkutach, niestety nie chcą nic mówić. Poczekamy...nabiorą ochoty powiedzą. Zaglądnij za godzinę...

Nunchako23 pisze:Witam, jestem Paweł, wapuję już około 4 lat (brzmi jak spowiedź alkoholika na AA). Miałem konto, ale zapomniałem loginu i hasła, więc witam się ponownie .

Nie martw się. Ważne że jednak pamiętasz gdzie miałeś konto i że już raz się witałeś. No i skoro jesteś w grupie około 4 lata, to może ktoś Cię rozpozna?

polopl65 pisze:Witam, jestem Szymon i jestem trochę nowy, a trochę nie, to zależy.

Tak, dużo zależy od przyjętych form zależności. Zawsze, ile razy myślisz, że coś zależy od ciebie, okazuje się przecież jesteś żonaty.

PanChmurka pisze:Wapuję od 2019 roku i intensywnie czytam to forum. Do tej pory przeglądałem "pasywnie" lecz mam nadzieję, że to się zmieni.

Mamy tu dwa stany skupienia. Intensywny i pasywny. No i mamy zapowiedź zmiany. Teraz musimy się dowiedzieć czy się bać?

wolfiq pisze:Korzystałem z tego co było na rynku, nie zagłębiałem się w temat zbytnio, dopiero od poprzedniego roku gdzie zaczął być problem z koroną i zdałem sobie sprawę, że pomimo stażu to ja jestem laikiem w wapingu.

Jednak ten pandemiczny wirus zapalił jakieś światełko. Przynajmniej w wapingu. Będzie coraz mniej laików, waperzy pójdą na staże, może nawet , w końcu, płatne?

kalpat95 pisze:Miła odskocznia po pracy jak można na spokojnie zbudować setup i przystąpić do jego testów.

No widzisz...? Zamiast przystępować do do jakiejś durnej partii czy do wegan, Ty przystępujesz do testów. A myślałeś może o partii testerów?

Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek

sethu
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Otrzymał podzięk.: 1 raz

Postautor: sethu » 29 kwie 2021, 16:48

Cześć, jestem Sebastian, wapuję od jakiś 6 lat, sporo sprzętów przerobiłem, a trafiłem na forum całkiem przez przypadek przez jakąś recenzję RTA na YT chyba od użytkownika o ksywce Bogu, więc postawiłem zajrzeć.
Awatar użytkownika
PanChmurka
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz

Postautor: PanChmurka » 29 kwie 2021, 19:45

Tommy Black pisze:Mamy tu dwa stany skupienia. Intensywny i pasywny. No i mamy zapowiedź zmiany. Teraz musimy się dowiedzieć czy się bać?

Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek

Bać się raczej nie ma czego. No chyba, że głupich pytań. :-D Ale takich podobno nie ma, więc bez obaw. :bry:

eD
Obrazek
doctor
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: doctor » 01 maja 2021, 07:50

Dzień dobry.
Forum znalezione niedawno, przez info na jakiej stronie, gdzie było info o stronie....
Wapuję od lat. Nie pamiętam ilu...
Mało piszę, mało gadam, dużo czytam...

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka
PaliCat
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 10
Otrzymał podzięk.: 4 razy

Postautor: PaliCat » 03 maja 2021, 04:18

Cześć.
Palę Chmurzę e-papierosy od 5 lat. Zwykłe "analogi" paliłem około 10 lat i odstawiłem tego samego dnia, którego zacząłem palić używać elektryki.
NIe cierpię słowa "wa@#ać."
Od kilku lat używam Cuboida 150W i klona Kayfuna v4. Mam już dość przecieków i skaczącej rezystancji więc teraz czekam na Expromizera v5 z Niemiec/Chin.
Pozdrawiam.

eD
Awatar użytkownika
Tomba
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 6065
Podziękował: 2401 razy
Otrzymał podzięk.: 3207 razy

Postautor: Tomba » 03 maja 2021, 06:58

PaliCat pisze:NIe cierpię słowa "wa@#ać."

To używaj sformułowania "chmurzyć". Niestety sformułowanie "palić" jest gorsze od "wapować" i kompletnie nieadekwatne do tego co robimy, bo my niczego nie palimy. No chyba, że gumy na torze wyścigowym w Łodzi. ;)
Witaj na forum (nomen omen) Rozchmurzonych.
PaliCat
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 10
Otrzymał podzięk.: 4 razy

Postautor: PaliCat » 03 maja 2021, 07:58

"Chmurzyć" brzmi już lepiej. "Wa@#ać" słyszałem wiele razy z ust nieletnich osób, dlatego złe skojarzenie.
Awatar użytkownika
Mareckimt
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 80
Otrzymał podzięk.: 71 razy

Postautor: Mareckimt » 03 maja 2021, 08:32

Tomba pisze:Witaj na forum (nomen omen) Rozchmurzonych.
"Rozchmurzonych" brzmi dość dwuznacznie w epoce niskooporowych atomizerów. ;) Bo to albo szczęśliwi ludzie bo pozbyli się nałogu palenia, lub rozchmurzeni na sub-omowych grzałkach na tyle, że zza chmur ich nie widać.
Mnie bardziej pierwsza opcja pasuje. :jupi:
Obrazek
Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym całego świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa. Zaadoptowałem. :D
Awatar użytkownika
d1roman
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 211
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podzięk.: 201 razy

Postautor: d1roman » 03 maja 2021, 10:28

PaliCat pisze: "Wa@#ać" słyszałem wiele razy z ust nieletnich osób, dlatego złe skojarzenie.

Czy aby napewno chodziło o słowo "wapować", może raczej "fapować"? Od młodzieżowego zwrotu "fap-fap" :-D
I nie podpuszczać mnie tutaj co to oznacza. ;)
Obrazek ***** ***
Awatar użytkownika
Tomba
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 6065
Podziękował: 2401 razy
Otrzymał podzięk.: 3207 razy

Postautor: Tomba » 03 maja 2021, 10:34

d1roman pisze:
PaliCat pisze: może raczej "fapować"? Od młodzieżowego zwrotu "fap-fap" :-D
I nie podpuszczać mnie tutaj co to oznacza. ;)

Znalazłem w necie. Chodzi o :horse:. :lol:

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”