Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Gajos1000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 20, 2019 6:05 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 52 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Gajos1000 » ndz kwie 14, 2019 9:54 am

Witam :bry:
Zwą mnie Marcin.
Po 23 latach palenia analogów zakupiłem pierwszy EIN, i w ten oto sposób od 2 miesięcy jestem człowiekiem wolnym od dymu tytoniowego.
Żądny wiedzy natknąłem się na Salon gdzie znalazłem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, i to podane w takiej formie, że aż chce się ją przyswajać (no to poleciałem z cukrem).

Jeszcze raz gorąco witam wszystkich.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz kwie 14, 2019 6:38 am

Glorrow pisze:Jest napisane aby tu się przedstawić.


André Gide pisze:Branie czegoś na serio przez długi czas utrudnia życie.


Glorrow pisze:Zdążyłem już nawet nabazgrać jakąś odpowiedź w którymś temacie.


Gdzie dużo słów, tam nie brak występku, lecz kto opanowuje swój język, jest roztropny.
Prz. 10:19

Glorrow pisze:Na forum dostałem się szukając dobrych recenzji
(Znalazlem takie )


Zaprawdę powiadam Ci że inaczej stać się nie mogło albowiem kto szuka w Salonie, ten znajdzie, kto spragniony ten zostanie napojony a kto głodny temu wskażemy dobrą restaurację!

Glorrow pisze:Mam nadzieje ,że niedługo ukręcę jakąś pierwszą grzałę.


Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza grzałka, która od razu trafia do jego serca.
Tommy Black

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Glorrow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: pn kwie 08, 2019 8:25 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Glorrow » ndz kwie 14, 2019 6:20 am

Witam

Jest napisane aby tu się przedstawić.
Więc przedstawiam się i ja.

Zdążyłem już nawet nabazgrać jakąś odpowiedź w którymś temacie.
Została ona okraszona jakże piękną tabliczką
*NsH* (Zastanawiam się o co chodziło?)

Ostatnio (w piątek) sprawiłem sobie nowy sprzęcik:
-Tesla POKER 218W
-ZEUS X
Wcześniej chmurzyłem *czajniczek* na:
-SIGELEI J150 Plus. (Dość słabo się spisywał)
-GeekVape Blitzen (Dobra praca ,lecz lubił się grzać)

Na forum dostałem się szukając dobrych recenzji
(Znalazlem takie :ok: )

Mam nadzieje ,że niedługo ukręcę jakąś pierwszą grzałę.

Także z chmurą *czajniczek* *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt kwie 12, 2019 12:43 pm

hunter999 pisze:Witam wszystkich :)


Poważnie? Wszystkich wszystkich? Czy każdego z osobna? Czy jak leci? :-P
hunter999
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 12:30 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: hunter999 » pt kwie 12, 2019 12:40 pm

Witam wszystkich :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt kwie 12, 2019 11:47 am

karol1241 pisze:...już 4 lata temu, znalazłem swój złoty środek, czyli Claptony + DNA + Aromamizer Supreme i nie czułem potrzeby tego zmieniać...


Już Demostenes zauważył:Dużo to nie znaczy dobrze, ale dobrze znaczy dużo.Dobrze więc że dobrze wybrałeś czyli dużo mimo że nie dużo.

karol1241 pisze:Czas nadrobić braki w wiedzy i dzielić się doświadczeniem z innymi użytkownikami.


Wiedza powstała z dzielenia się nią, od momentu kiedy ludzie zaczęli się dzielić, to właśnie nazywa się wiedzą. Niestety szybko pojawili się cholerni Fenicjanie ze swoimi pieniędzmi i wiedza stała się płatna.Skończyły się czasy cyników mieszkających w beczce i nauczających na ulicy. Pamiętasz zapewne Diogenesa z Synopy... Za wszelką naukę, studia, prawo jazdy, manicure, a nawet, wyobrażasz sobie, za seks,trzeba było płacić.To bardzo dobrze że chcesz się z nami dzielić wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy gotowi ale biedni. Nie zapłacimy.

karol1241 pisze:...miło jest zobaczyć kilka znajomych twarzy z zielonego forum w nowym miejscu...


W całej cywilizacji europejskiej trwa żywa pamięć miejsc, krajobrazów, domów czy grobów, które z pozoru niczym się nie wyróżniają, ale przez związek dojmujący ze sprawami, czynami, ludźmi lub chociażby wypowiedzianymi przez nich słowami, stają się dla nas teatrem, sceną dziejową, miejscem, w którym na chwilę zatrzymuje się wartki potok życia, a nad jego monotonnym bełkotem rozlega się głos przeszłości, wyraźny, donośny i dobitny – pisał Paweł Hertz w jednym ze swoich esejów.
Pięknie pisał Paweł Hertz i my nie pytamy skąd przychodzisz. Ważne abyś się tu zatrzymał i dobrze poczuł. I został. Ale też nie zapłacimy.

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » pt kwie 12, 2019 10:09 am

Witaj Karolu z trawnika, u nas może nie jest mądrzej, ale na pewno weselej :P :P :P :P :P :P
karol1241
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 7:06 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: karol1241 » pt kwie 12, 2019 9:38 am

Witam Was serdecznie, miło jest zobaczyć kilka znajomych twarzy z zielonego forum w nowym miejscu, po prawie 3 letniej przerwie od "forumowania". Nazywam się Karol, zmieniłem papierosy na ich elektroniczny odpowiednik już 4 lata temu, znalazłem swój złoty środek, czyli Claptony + DNA + Aromamizer Supreme i nie czułem potrzeby tego zmieniać, stąd tak późna rejestracja na tym forum. Czas nadrobić braki w wiedzy i dzielić się doświadczeniem z innymi użytkownikami.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pn kwie 08, 2019 12:20 pm

Czuzen pisze:Jestem Karol, epapierosy wapuję od około 6 lat ... zabrzmiało trochę jak ze spotkania AA


Bardzo ładnie zabrzmiało.Dużo się nauczyliśmy na spotkaniach AA.

Czuzen pisze: ...nauczyłem się, że z małym nakładem pracy można uzyskać dużo lepsze rezultat.


Jak i gdzie się tego nauczyłeś? My od dawna szukamy sposobu aby bez żadnego nakładu pracy uzyskać świetne rezultaty. Znaczy większość szuka bo niektórzy mają talent.

Czuzen pisze:Mam nadzieję, że u Was/nas nauczę się trochę nowych rozwiązań.


Bardzo podoba mi się rozróżnienie na „mieć nadzieję, że…” i „mieć (po prostu) nadzieję”. :-P
Takie potoczne rozumienie nadziei, jako spodziewania się czegoś, trzeba odróżnić od nadziei w sensie głębszym.Mistrz Eckhart, podążając za myślą Platona, odróżniał duszę (psyche) i ducha (pneuma). Spodziewamy się na poziomie naszej psychiki, nadzieja to sprawa ducha.To znaczy, że możesz się niczego już nie spodziewać, ale zachować nadzieję.

Witaj zatem w Salonie ( zachowując nadzieję) *wino*
Czuzen
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 08, 2019 3:06 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Czuzen » pn kwie 08, 2019 11:48 am

Cześć,
Jestem Karol, epapierosy wapuję od około 6 lat ... zabrzmiało trochę jak ze spotkania AA :D
W moim otoczeniu mało osób korzysta z epapierosów, więc wiedzę musiałem pozyskiwać z Internetu, ale na innym dużym forum użytkownicy zazwyczaj odsyłają do wyszukiwarki, albo po prostu wyśmiewają nowych użytkowników (oczywiście nie wszyscy :P) i tym sposobem trafiłem tutaj :)
Preferuję gotowe rozwiązania, ale nauczyłem się, że z małym nakładem pracy można uzyskać dużo lepsze rezultat. Dlatego obecnie wapuję premixy, a tank to skyline, ale nie kręcę sam grzałek tylko korzystam z gotowych.
Mam nadzieję, że u Was/nas :) nauczę się trochę nowych rozwiązań.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości