Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: julka1973 » śr paź 25, 2017 7:37 pm

Witaj Leszku. Usiądź i rozgość się w Salonie. *wino*
Obrazek
Steffan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 25, 2017 7:19 pm
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Steffan » śr paź 25, 2017 7:35 pm

Hej Wam Wszystkim. Na imię Mam Leszek. Mam 26 lat i mieszkam na Śląsku dokładnie okolice Rybnika. Z zawodu jestem Informatykiem (udzielam pomocy hehe) a pracuje na Kopalni :)
Przygodę z e-papierosami zacząłem od rureczki volisha aż do dzisiejszych box'ów :)
Z Box'ów posiadam :
- Smoant RABOX
- Tesla nano steampunk
Z Tanków/dripperów na dzień dzisiejszy:
- Smoka TFV8
- Pharaoh
- Limitless 24

Z tematami Vapera posiadam już jakieś doświadczenie w kręceniu własnych grzałek czy robieniu samogonów. Ale wiadomo dziennie człowiek się czegoś nowego uczy. To tyle w skrócie o mnie i o moich zabawkach. Chmurka z Wami :) i Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » sob paź 14, 2017 7:14 pm

mgziombel pisze:slaviop który mnie tutaj ściągnął do was zachęcając dobrą ekipą na forum i zawsze pomocną dlatego też witam was wszystkich serdecznie


Pracujesz w sklepie to wiesz że reklama dźwigarem i kołem zamachowym handlu. Każda dusza ściągnięta do Salonu to dla Sławka spory zysk. ;)

mgziombel pisze:poza vapingiem interesuję się rówinież muzyką do której przywiązuje bardzo dużą wagę, jestem muzykiem gram na gitarze w zespole/zespołach.


Noooo i to jest super. My też przywiązujemy wielką wagę, głównie drożdżówy, do jedzenia i picia. Ale i do muzyki potrafimy się tak przywiązać że calymi dniami koncertujemy.
Nie wiem czy spotkałeś ostatnio w filharmoniach III Koncert na dwie grzałki, mesh i walętornię opus 675?
No i dobrze że masz dziewczynę i dzielisz z nią nie tylko płyny ustrojowe ale i liquidy Sławka. To znaczy że masz społeczną wrażliwość, tak bardzo tu oczekiwaną w świecie
salonowych indywidualistów i ekshibicjonistów. :-P

Witam Cię zatem prawdopodobnie bardzo serdecznie w salonie! *wino*
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: miblah » sob paź 14, 2017 5:42 pm

No - i fajnie, że do nas dołączyłeś ;)

Wyręczę Tomka i powiem, że cieszę się, że chcesz podziękować Sławkowi za zaproszenie do nas, i powinieneś to zrobić czym prędzej, bo to trafiłeś na Salony.

PS. Temat o ładowarkach masz tutaj -> viewtopic.php?f=83&t=2770 ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: slaviop » sob paź 14, 2017 5:41 pm

basika pisze:
mgziombel pisze:Witajcie!
Jeżeli chodzi o mój świat vapera niestety nie posiadam obszernej wiedzy na ten temat, cały czas się uczę i staram większość rzeczy wiedzieć i dzielić się wiedzą, zawsze moją słabszą stroną były setupy do parowników, nigdy mi to najlepiej nie wychodziło za to "PODOBNO" robię dobre płyny oraz znam się na elektronice która zawsze mnie kręciła czyli rozebranie boxika zreperowanie czy też zmiana koloru nie była dla mnie nigdy problemem :)

Chyba tylę co mogę o sobie powiedzieć, chciałbym podziękować Slaviop za zaproszenie do forum, oraz pozdrawiam wszystkich serdecznie, Cześć wszystkim :)

Witaj @
Awatar użytkownika
mgziombel
. Myślę, że dobrze trafiłeś. My też cały czas się uczymy i dzielimy wiedzą. Każdy waper to cenny nabytek dla tego miejsca i cieszy nas. Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuł i weźmiesz czynny udział w życiu Salonu. A na razie rozgość się. *czajniczek*
Też pozdrawiamy Sławka :P
Świeża krew na salonie zawsze się przyda... Marcel ilość sprzętu się nie liczy. Ważne że nie kopcisz analigów..

Pisane mobilnie...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » sob paź 14, 2017 5:39 pm

mgziombel pisze:Witajcie!
Jeżeli chodzi o mój świat vapera niestety nie posiadam obszernej wiedzy na ten temat, cały czas się uczę i staram większość rzeczy wiedzieć i dzielić się wiedzą, zawsze moją słabszą stroną były setupy do parowników, nigdy mi to najlepiej nie wychodziło za to "PODOBNO" robię dobre płyny oraz znam się na elektronice która zawsze mnie kręciła czyli rozebranie boxika zreperowanie czy też zmiana koloru nie była dla mnie nigdy problemem :)

Chyba tylę co mogę o sobie powiedzieć, chciałbym podziękować Slaviop za zaproszenie do forum, oraz pozdrawiam wszystkich serdecznie, Cześć wszystkim :)

Witaj @
Awatar użytkownika
mgziombel
. Myślę, że dobrze trafiłeś. My też cały czas się uczymy i dzielimy wiedzą. Każdy waper to cenny nabytek dla tego miejsca i cieszy nas. Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuł i weźmiesz czynny udział w życiu Salonu. A na razie rozgość się. :smile: *czajniczek*
Też pozdrawiamy Sławka :P
mgziombel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 14, 2017 4:29 pm
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mgziombel » sob paź 14, 2017 5:15 pm

Witajcie!

Nazywam się Marcel, pochodzę z Częstochowy mam 21 lat pracuję w sklepie z e-papierosami, tam poznałem slaviop który mnie tutaj ściągnął do was zachęcając dobrą ekipą na forum i zawsze pomocną dlatego też witam was wszystkich serdecznie :)
Coś więcej o mnie:
Na codzień pracuję na stanowisku sprzedawcy w sklepie jak napisałem powyżej z e-papierosami, poza vapingiem interesuję się rówinież muzyką do której przywiązuje bardzo dużą wagę, jestem muzykiem gram na gitarze w zespole/zespołach.
Mój sprzęt który aktualnie posiadam to:
1) Alien 220w + TFV8 na super setupie od Slaviop (kontrola temp. na drucie SS304, kozacko śmiga, chumra potężna a smak oddaje rewelacyjnie)
2) Wismec RX 2/3 + Griffin 25 Plus (tutaj palę na watach standard na drucie alien od demon killera, smaczek również super oraz chmurka rewelacyjna)
3) Wismex RX 2/3 + Subtank Mini (na chwile obecną posiada go moja dziewczyna, ponieważ wolę aby wapowała razem ze mną niż kopciła te smordy analogowe)
4) Evic VTC Mini - niezniszczalna maszyna która jest zawsze niezawodna gdy popśuje nam się coś :)

Jeślii chodzi o ładowarki używam Nitecore i2 / i4 nie znam akutalnie lepszych ładowarek niż z firmy Nitecore które nie obniżają sprawności akumulatorów i ładują max 4,5 h

Jeżeli chodzi o mój świat vapera niestety nie posiadam obszernej wiedzy na ten temat, cały czas się uczę i staram większość rzeczy wiedzieć i dzielić się wiedzą, zawsze moją słabszą stroną były setupy do parowników, nigdy mi to najlepiej nie wychodziło za to "PODOBNO" robię dobre płyny oraz znam się na elektronice która zawsze mnie kręciła czyli rozebranie boxika zreperowanie czy też zmiana koloru nie była dla mnie nigdy problemem :)

Chyba tylę co mogę o sobie powiedzieć, chciałbym podziękować Slaviop za zaproszenie do forum, oraz pozdrawiam wszystkich serdecznie, Cześć wszystkim :)
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » pn paź 09, 2017 6:46 pm

RossOgrodnick pisze:Mógł gdzieś mignąć w krzakach, bo do tej pory występowałem bardziej w charakterze podglądacza forum. Taki "tekstylny" na plaży w Chałupach. ;)


O właśnie, rzeczywiście widziałam Cię w krzakch ;)
No i dobrze że zrezygnowałeś z podglądania, teraz możesz sobie siąść wygodnie w fotelu :P
RossOgrodnick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 07, 2017 5:49 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: RossOgrodnick » pn paź 09, 2017 6:42 pm

basika pisze:@RossOgrodnick mam wrażenie, że twój Nick pojawiał się u nas od jakiegoś czasu. Miło że się zarejestrowałeś . :smile:

Witaj Maćku w Salonie! *czajniczek*


Mógł gdzieś mignąć w krzakach, bo do tej pory występowałem bardziej w charakterze podglądacza forum. Taki "tekstylny" na plaży w Chałupach. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » pn paź 09, 2017 6:00 pm

tomgrim2 pisze:Witam Wszystkich serdecznie :)

Co prawda napotkałem przy tym poziomie barierę której na razie nie mogę przeskoczyć, ale nie tracę nadziei, że prędzej czy później dojdę do 0 :)


Tomaszu. I nie trać. To ważne że masz cel i konsekwentnie do niego dążysz. I ja Cię witam serdecznie, Mam nadzieję, że poczujesz się tutaj dobrze. Bo od tej chwili Salon jest także Twój :smile:
*friends*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości