Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » śr lis 30, 2016 4:06 pm

Aramis pisze:
basika pisze:Aramis ja już Cię lubię. Za gotowanie i że lubisz pisać. Hmm... mam ochotę na placki ziemniaczane. Zrobisz ? ;)


Nie ma najmniejszego problemu, jeśli tylko będziesz w okolicach Rudy Śląskiej to napisz, przygotuję Ci całą michę :jupi:

Teraz liquidy i aromaty poszły tak do przodu że łatwiej byłoby zmieszać kilka składników i można wapować placki cały dzień :lol:


A pro po placków zacier też umiesz *czajniczek* gotować? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aramis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 25, 2016 7:05 am
Lokalizacja: Internet
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Aramis » śr lis 30, 2016 12:25 pm

basika pisze:Aramis ja już Cię lubię. Za gotowanie i że lubisz pisać. Hmm... mam ochotę na placki ziemniaczane. Zrobisz ? ;)


Nie ma najmniejszego problemu, jeśli tylko będziesz w okolicach Rudy Śląskiej to napisz, przygotuję Ci całą michę :jupi:

Teraz liquidy i aromaty poszły tak do przodu że łatwiej byłoby zmieszać kilka składników i można wapować placki cały dzień :lol:
saszownik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 4:04 pm
Lokalizacja: Rotterdam
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: saszownik » śr lis 30, 2016 6:00 am

Tenmen pisze:Zdrastwuj Sasza u nas "sawsjem olrait, du ju fersztejen ty mienia? :mrgreen:


Fersztejeny, to mi z ręki jadły...
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: amsaw » wt lis 29, 2016 9:48 pm

Haze pisze:Hejasy dla Nowych! :beer:

I do razu: @
Awatar użytkownika
Aramis
, jeśli Twoje zdolności manualne pozwalają na wiązanie sznurowadeł :mrgreen: to bez większego trudu możesz zacząć kręcić grzałki i uniezależnić się w ten sposób od różnych ograniczeń gotowców. ...

Święte słowa Haze!
Jestem tego przykładem :lol:

Witajcie Panowie :beer:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Haze » wt lis 29, 2016 8:23 pm

Hejasy dla Nowych! :beer:

I do razu: @
Awatar użytkownika
Aramis
, jeśli Twoje zdolności manualne pozwalają na wiązanie sznurowadeł :mrgreen: to bez większego trudu możesz zacząć kręcić grzałki i uniezależnić się w ten sposób od różnych ograniczeń gotowców. Tym bardziej, że masz już parownik, który świetnie nadaje się do nauki (Mutant). Zacznij od zajrzenia tutaj: http://salonrozchmurzonych.pl/room/informacje-o-sprzecie-e-p/drippowanie/.
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » wt lis 29, 2016 7:35 pm

Aramis ja już Cię lubię. Za gotowanie i że lubisz pisać. Hmm... mam ochotę na placki ziemniaczane. Zrobisz ? ;)

helmofon pisz jak najwięcej. Musimy się lepiej poznać :smile:

Witajcie panowie *wino*
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: julka1973 » wt lis 29, 2016 3:47 pm

@
Awatar użytkownika
Aramis
, @
Awatar użytkownika
helmofon
,
, witajcie na Salonach. *wino*
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » wt lis 29, 2016 1:28 pm

Aramis pisze:To i na mnie przyszła pora


Spokojnie. Gdzie Ci się tak śpieszy? :-P

Aramis pisze:Na forum jestem dlatego że kiedyś uczestniczyłem w życiu EPF (pod innym nickiem, nie znajdziecie mnie ), ale wszędobylna i wszechobecna cenzura zabija to forum jak rak.


My nie znajdziemy? Żartujesz sobie. :twisted:

U nas cenzury nie ma, ale są Drożdżówy...hmmm...zastęsknisz za cenzurą... :-P

No i witaj w Salonie! *wino*

Added in 2 minutes 49 seconds:
helmofon pisze:Tytułem wstępu vapuje jakieś 6 lat, przed jakieś 15 lat kotłowałem analogi


Tytułem wstępu witamy Cię w Salonie! *wino*
Kotłowanie jeszcze przed Tobą! :-P
O kasztanach możesz napisać w kulinarnym...święta się zbliżają... ;)
Awatar użytkownika
helmofon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: wt lis 29, 2016 12:04 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 255 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: helmofon » wt lis 29, 2016 12:13 pm

Witam
Tytułem wstępu vapuje jakieś 6 lat, przed jakieś 15 lat kotłowałem analogi, a jak mi się zachciało eksperymentować to ustawę wprowadzili, ot życie.
W związku z czym uświadamiam wokół o co chodzi z EIN.
Raczej mało piszę po forach, a jak już to na temat, no chyba że jest konkretny dział o kasztanach :)
Awatar użytkownika
Aramis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 25, 2016 7:05 am
Lokalizacja: Internet
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Aramis » wt lis 29, 2016 11:49 am

To i na mnie przyszła pora :)

W dowodzie mam wpisane Patryk, póki co dane było mi zobaczyć 23 wiosny (teoretycznie 22, bo z lipca :mrgreen: ), z wykształcenia jako pierwsze technik kucharz, obecnie kończę technika informatyka i prawdopodobnie zabieram się za wyższe. W każdym razie bądź powszechnie wiadomo że informatycy mają problem z kobietami, tak więc przynajmniej potrafię sobie dobry obiad ugotować :mrgreen:

Pierwszym e-kiepem był bodajże w wieku 16-17 lat E-Health, dziadostwo przy zaciąganiu wlewało mi do gęby więcej pseudo-liquidu niż miałem śliny, ale jako ciekawostkę dodam że kupiłem go na wakacjach i dalej mam go gdzieś schowanego w szafce, jeśli ktoś będzie chciał sobie przypomnieć jak to cudo wyglądało to chętnie odszukam i wstawię fotki. Pamiętam jeszcze że kupowało się kartridże o smaku Marlboro, haha!

Później przerobiłem trochę eGo z różnymi parownikami które teraz można dostać za grosze, ulubionym jednam był tank ViVi Nova, jak na swoje czasy imho najlepsiejszy parownik. Następnie bawiłem się ze Spinnerem VV zarówno w pierwszej jak i drugiej wersji. W zeszłym roku zakupiłem iJust 2 który podbił moje serce zanim jeszcze zaczęli dodawać do niego rozmiar mniejsze rurki (w sensie spodnie :mrgreen: ) i dwa zwolnienia z "pszyrki". Działał bodajże ponad pół roku póki parownik nie spadł i stłukł.

Obecnie posiadam nowego iJust S, kilka dni temu zakupiłem od kolegi który rzucił wapowanie iBox-70 wraz z parownikiem z iJust2 oraz RDA Mutation V4.

Kręcić grzałek nie umiem, mam minimalne pojęcie co z czym i jak, chciałbym za jakiś niedługi czas kupić swój pierwszy RTA i powoli nauczyć się odnajdywać w tym świecie bo jest on dla mnie mega ciekawy, tylko że jak widzę ten natłok informacji, wydzielanie się metali ciężkich, rodzaje drutów, grzałek... Nie wiem czy nie zostanę na kupnie gotowego dziadostwa żeby mieć spokój ducha ;)

Na forum jestem dlatego że kiedyś uczestniczyłem w życiu EPF (pod innym nickiem, nie znajdziecie mnie :P ), ale wszędobylna i wszechobecna cenzura zabija to forum jak rak. E-rak :mrgreen:

Jestem z tych którzy łapią bardzo powoli, ale jak już załapią to bardzo rzadko popełniają błędy i dążą do perfekcji. Jestem uparty i zawsze muszę wtrącić swoje 5 groszy. No i dużo piszę, jak widać :P

Zdrastvujtie! Mam nadzieję że będzie nam się dobrze żyło :)

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość