Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
gumisv6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 15 gru 2019, 19:46:10
Punkty reputacji: 5
Lokalizacja: Chełm
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: gumisv6 » 19 gru 2019, 10:43:17

Witam,
nazywam się Marek, wapuję już ze 3 lata - zaczynałem od iJust S i jeszcze paru poprzednich sprzętach - które nie zawsze okazywały się dobrym wyborem.
Wpadam od czasu do czasu po porady - życzę dobrej chmury.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 19 gru 2019, 08:02:17

mseredin pisze:W sumie to tyle słowem wstępu.


Słowem wstępu?
To było jak cała gra wstępna. A wiesz że, Magazyn Men's Health porównał kiedyś grę wstępną do rozgrzewki przed treningiem: "łatwo to pominąć, ale to niezbędne do osiągnięcia wspaniałych rezultatów".

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
mseredin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2019, 05:58:41
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Chorzów
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mseredin » 19 gru 2019, 06:18:51

Cześć wszystkim. Jestem Michał, mam 42 lata, wapuje od jakiś 10 (mniej-więcej). W sumie wszedłem na forum aby poczytać opinie o nowościach sprzętowych. Dzięki wam wybrałem swój nowy zestaw (Aegis X + Wotofo Profile Unity RTA), a przy okazji mojej narzeczonej tak się spodobał, że dla niej kupiłem Aegis Solo + Kylin M z którego jest bardzo zadowolona. W sumie to tyle słowem wstępu.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 12 gru 2019, 08:07:47

SzaMan000 pisze:Obecnie staram się chłonąć wiedzę z forum, bo czuję się jak obudzony z długiego snu...


Ostrożnie. Sen jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka, kobiety i wapera. Ile według naukowców powinniśmy spać?

Noworodki (0–3 miesięcy): 14–17 godzin
Niemowlęta (4–11 miesięcy): 12–15 godzin
Dzieci (1–2 lat): 11-14 godzin
Dzieci (3–5 lat): 10–13 godzin
Waperzy (18- 135 lat) : 14–15 godzin
Dzieci idące do szkoły(6–13 lat): 9–11 godzin
Nastolatki (14–17 lat): 8–10 godzin
Młodzi dorośli (18–25 lat): 7–9 godzin
Dorośli (26–64): 7–9 godzin
Ludzie starsi (65 lat i więcej): 7–8 godzin*

Od starożytności do późnego wieku XVII normą były „dwa sny”. Pierwszy rozpoczynał się po zmroku i trwał 3-4 godziny. Po obudzeniu przez 2-3 godziny nie wychodzono z domu, ale zajmowali się swoimi sprawami. Czasem był to czas medytacji, kontemplacji i modlitw.
W nocy jest zdecydowanie mniej rozpraszaczy, więc był to również świetny czas dla wszystkich osób kreatywnych: artystów, naukowców, myślicieli. Drugi sen miał podobną długość do pierwszego.

Nie wiadomo dlaczego, ale od 1920 r. nie występują już wzmianki o „pierwszym i drugim śnie”. Jedną z głównych obwinianych jest rewolucja przemysłowa, a szczególnie upowszechnienie sztucznego źródła światła, co spowodowało że noc przestała być domeną zabójców i gwałcicieli.Nastał czas waperów!


* Teraz starsi, bo śpią już od czasu zarejestrowania się.


Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
SzaMan000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 11 gru 2019, 23:28:13
Punkty reputacji: 19
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: SzaMan000 » 12 gru 2019, 00:24:28

Witam wszystkich.
Mam na imię Dominik i 31 lat na karku. Vapować zacząłem gdy to wszystko się chyba zaczęło. Zaczynałem od pierwszych chińszczyzn: Joyetech, Kangertech pozniej wkroczył eRoll, eGo, Vapros Nunachaku, Honor Smoktecha... Przygodę swoją zakończyłem bodajże ponad 3 lata temu na iStick TC60W od Eleaf'a z Melo2. W tej chwili z obecnym (ostatnim) Eleaf'em się przeprosiłem i wróciłem do vapowania, jedynie zmieniony został atomizer. Obecnie staram się chłonąć wiedzę z forum, bo czuję się jak obudzony z długiego snu (premixy, mody, pody, RTA, RDA itp. Itd.). Uczę się wszystkiego na nowo, czekając na sprzęty od naszych żółtych przyjaciół.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: 10 gru 2019, 17:10:58
Punkty reputacji: 237
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ValQ » 10 gru 2019, 19:01:39

Sorry , źle się wyraziłem :-D Broń Panie Boże nie chodziło mi o Salon tylko o zasilania ale to wydawało mi się zrozumiałe, chociaż czytając Twoje powitania nowo wstępujących odczytałem to raczej jako żart, witam jeszcze raz wszystkich :czajniczek:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 10 gru 2019, 18:41:54

ValQ pisze: ...chociaż zaczynam już rozglądać za czymś nowym ale parcia nie mam


Myślisz o jakimś nowym Salonie? Fakt, że już trochę czasu straszymy w sieci ale oszczędzamy przecież kobiety oraz część dzieci. Starców w całości, sami siebie nie będziemy przecież maltretować. O ile powstrzymasz dalej swoje parcie, będzie Ci tu dobrze.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: 10 gru 2019, 17:10:58
Punkty reputacji: 237
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ValQ » 10 gru 2019, 17:31:44

Witam :bry: szanownych Salonowiczów, forum odwiedzałem anonimowo już od paru miesięcy a ponieważ zauważyłem że są tutaj ludzie chętni do pomocy i mili a i ja sam skorzystałem już parę razy :-D zdecydowałem dołączyć do tego grona.
Mam na imię Waldemar, wapuję od 2012 z różnym skutkiem (analogi jarałem 35 lat :palicygaro: ),teraz jest o wiele lepiej,ważne jest co się używa - aktualnie maltretuję Ammita 22 mm single coil, Ammita MTL RTA i Intake RTA - ten ostatni numer 1. Jako zasilania Eleaf Invoke 220W i Eleaf Pico 75W chociaż zaczynam już rozglądać za czymś nowym ale parcia nie mam :D .
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 10 gru 2019, 08:40:13

karqu pisze:...często czytam forum szukając rozwiązania swoich problemów.


„Nie da się rozwiązać problemów, używając tego samego schematu myślenia, którego użyliśmy do ich stworzenia”.
Albert Einstein

Nie ma nierozwiązywalnych problemów. To nasz niski poziom świadomości czyni je problemami nie do rozwiązania. Kiedy tylko zmieniamy naszą świadomość albo, jak to określił Einstein, zmieniamy poziom myślenia, pojawiają się informacje, które rozwiązują problem, albo wręcz przychodzi najlepsze dla nas gotowe rozwiązanie.No i zobacz jak szybko to działa. Znalazłeś Salon. Teraz będziesz spokojny, szczęśliwy i z nowymi problemami.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
karqu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 gru 2019, 08:26:57
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Siedlce
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: karqu » 10 gru 2019, 08:31:50

:bry: Siema, Jestem Maciek, mam 26 lat wapuje z przerwami od jakiś 5 lat. zaczynałem od Nunchaku V3. Pierwszym modem był Xcube z TFV4. Od jakiegoś czasu przerzuciłem się na RTA i często czytam forum szukając rozwiązania swoich problemów. Mam nadzieję, że kiedyś i ja będe mógł komuś pomóc. Także witam wszystkich i życzę smacznych chmurek!

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości