Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Dr_Cloud
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 23:54:51
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Dr_Cloud » 03 mar 2020, 01:12:20

Cześć forumowicze, rzuciłem pety 1,5 roku temu, na rzecz vapowania. Czuję się o niebo lepiej, i coś co miało być krokiem, do całkowitego rzucenia, stało się pasją.
Pozdro.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: 16 cze 2019, 13:36:04
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podzięk.: 235 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Maciejko » 02 mar 2020, 13:36:59

rln19 pisze:E-papierosa posiadam od około roku, ale po krótkim czasie palenia wapowania odstawiłem go do szuflady, gdy tylko pierwszy raz poczułem smak spalonej waty bawełny.

Ja też jednego e-papierosa posiadam około roku. A innego już nie.
Jak można się tak szybko poddawać? Jakiś smak spalonej bawełny Cię zniechęcił? A smak śmierdzących, palących się papierosów Cię nie odrzuca? Smak płonącej bawełny to codzienność w waperskich początkach, to smak, który trzeba przeboleć, aby przejść dalej. To jak nieprzyjemna gorycz pierwszej kawy, paskudny posmak pierwszego, kiepskiego whisky. To przeszkoda, którą pokonać należy, aby doznać jasnej strony mocy.

rln19 pisze:(…) tchnięty nudą wyprawiłem się do vape shopu w poszukiwaniu waty bawełny.

No i co, znalazłeś? Jak przygotowałeś się na taką wyprawę? Maska tlenowa, raki, czekany, dobre obuwie, koce termiczne. Obowiązkowy obóz za pierwszym skrzyżowaniem. Ciepły posiłek, aby nabrać sił na dalszą wędrówkę. Wszystko w jednym celu - uzyskać bawełnę i porzucić zły nałóg.

rln19 pisze:Na forum wpadłem poszukując idealnych proporcji vg do pg i postanowiłem się zarejestrować.

Postawa godna pochwały, że postanowiłeś się zarejestrować. Teraz będziemy mogli razem szukać tej bawełny. A idealne proporcje... Tego szukać nie musisz. Wszak wiadomo, że to 90/60/90. ;)

Witaj w Salonie poszukiwaczu! :wino:

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
rln19
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:29:18
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: rln19 » 02 mar 2020, 12:45:34

Witam. :D
E-papierosa posiadam od około roku, ale po krótkim czasie palenia wapowania odstawiłem go do szuflady, gdy tylko pierwszy raz poczułem smak spalonej waty bawełny. Jakoś dwa tygodnie temu, tchnięty nudą wyprawiłem się do vape shopu w poszukiwaniu waty bawełny. Kupiłem również glikol z gliceryną oraz aromaty do wytworzenia własnych liquidów. Na forum wpadłem poszukując idealnych proporcji vg do pg i postanowiłem się zarejestrować. :)
BaMa Vapers
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: BaMa Vapers » 02 mar 2020, 07:10:55

Doprecyzujmy. :) Widzę, że bardzo profesionalne podejście tutaj macie. Cieszy mnie to. Ja chmurzę już ponad 6 lat, moją narzeczoną poznałem półtora roku temu. Zdarzało jej się od czasu do czasu zapalić zwykłego papierosa. Od ponad roku chmurzymy razem, ponieważ nie dała się oszukać mediom i uwierzyła w badania i opinie użytkowników. Wprowadziłem ją do tego świata i testowanie liquidów i sprzętu stało się naszym wspólnym hobby :).

Nie chodzimy z jednym sprzętem krok w krok :D. Wieczorami piszemy razem recenzje, wymieniamy się spostrzeżeniami ale każde z nas ma swój zestaw i w ciągu dnia każdy znajduje czas dla siebie. Jest tak jak mówisz. "Chwila do przemyśleń, do kontemplacji waperskiej drogi i ideałów." jest obowiązkowa.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: 16 cze 2019, 13:36:04
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podzięk.: 235 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Maciejko » 02 mar 2020, 01:47:06

BaMa Vapers pisze:Wraz z moją narzeczoną postanowiliśmy zacząć udzielać się w świecie vape. Chmurzymy już od ponad 6 lat.

Chmurzycie tak razem aż 6 lat? Ale łącznie 6 lat, czy oboje po 6 lat? To istotny szczegół, bo ja razem z sąsiadem mam 108 lat.
No i skąd macie sprzęt taki do chmurzenia razem 6 lat? Musicie oboje lubić to samo, że tak razem to robicie.

BaMa Vapers pisze:Będziemy wrzucać tutaj recenzje na temat sprzętu i liquidów. Mamy nadzieje, że się Wam spodobają.

I tak wszystko robicie razem? Jesteście jak jeden organizm? To musi być męczące. Nie potrzeba Wam czasem chwili samotności, spokoju, ukojenia, refleksji? Są czynności, które w dwie osoby są lepsze (na przykład ten cały seks), ale chmurzenie to musi być chwila dla duszy. Chwila do przemyśleń, do kontemplacji waperskiej drogi i ideałów.
No i my też mamy nadzieję, że Wy macie nadzieję, że nam się spodobają te recenzje. Bo nadzieja, jak powszechnie wiadomo, umiera ostatnia. I w razie czego to niech ona umiera.


m.kuch87 pisze:Zaczynam swoją przygodę (...)

Och, to nie byle przygoda. To prawdziwa epicka, przepełniona zwrotami akcji, intrygami i wielkimi odkryciami, waperska epopeja, w której karty właśnie postanowiłeś się zapisać.

m.kuch87 pisze:(...) wspólnie będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami i opiniami!

My tutaj dzielimy się nie tylko doświadczeniami i opiniami. Dzielimy się też miłością i uprzejmością, radością i smutkiem, sukcesami i porażkami. Ale przede wszystkim dzielimy się na waperów i waperki. Taki podział jest ważny w razie wystąpienia klęski, po której odbudować będzie trzeba cywilizację i zaludnić planetę. Zachowaj to w pamięci i wybierz mądrze.
m.kuch87 pisze:W kontakcie.

A nie jest Ci ciasno w tym kontakcie? Prąd Cię nie kopie, żebyś opuścił jego lokum? Musisz być jakimś krasnoludkiem, że się tam mieścisz. Ale to nic, mamy tutaj jednego Krasnala, to chociaż nie będziesz się czuł nieswojo.


Niby witam dwóch użytkowników, a tak naprawdę trzy osoby. Cud w Salonie... Witajcie! :wino:

Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
m.kuch87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 29 lut 2020, 21:55:55
Punkty reputacji: 19
Lokalizacja: Biała
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: m.kuch87 » 01 mar 2020, 21:38:00

Cześć Wam! [emoji3] Zaczynam swoją przygodę, liczę że wspólnie będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami i opiniami! W kontakcie. [emoji123]

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
BaMa Vapers
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: BaMa Vapers » 01 mar 2020, 20:58:20

pioter994 pisze: @BaMa Vapers zajrzałem na Waszego Fb i widziałem post dotyczący Be My Jucie oraz opis. Czy jesteście jakoś z nimi powiązani? Czy macie zamiar testować tylko premixy czy aromaty i liquidy również?
Oraz oczywiście witam. :)
Pozdrówka.


Nie jesteśmy powiązani z żadną marką. :) Wszystkie nasze recenzje są rzetelne i szczere. W przyszłości będziemy recenzować sprzęt aromaty i wszystko co jest związane ze światem vape. Dopiero zaczynamy. ^^ Jeżeli jakaś firma nam zleci dla nich recenzję to i tak będzie ona szczera aż do bólu. ;)
pioter994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:06:26
Punkty reputacji: 9
Lokalizacja: szczecin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: pioter994 » 01 mar 2020, 20:42:07

@bama vapers zajrzałem na Waszego Fb i widziałem post dotyczący Be My Jucie oraz opis. Czy jesteście jakoś z nimi powiązani? Czy macie zamiar testować tylko premixy czy aromaty i liquidy również?
Oraz oczywiście witam. :)
Pozdrówka.
Obrazek
BaMa Vapers
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: BaMa Vapers » 01 mar 2020, 20:37:46

Witajcie.
Wraz z moją narzeczoną postanowiliśmy zacząć udzielać się w świecie vape. Chmurzymy już od ponad 6 lat. Myślimy, że po takim czasie jesteśmy w stanie podzielić się naszymi odczuciami w sposób profesjonalny i rzetelny. Będziemy wrzucać tutaj recenzje na temat sprzętu i liquidów. Mamy nadzieje, że się Wam spodobają.
Pozdrawiamy. :)
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: 16 cze 2019, 13:36:04
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podzięk.: 235 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Maciejko » 01 mar 2020, 13:55:52

Malbis pisze:Witam wszystkich rozchmurzonych. :)


kamilg pisze:Witam wszystkich na forum. :D


Dzisiaj widzę mamy wysyp wielkich eposów i rozpasłych przywitań. Nie piszcie nigdy więcej aż tyle, bo tutaj naprawdę ciężko jest o chwilę czasu, żeby takie ściany tekstu spokojnie przeczytać. :P
A tak na poważnie - umiar jest bardzo ważny, tak samo jak oszczędność. Nie tylko finansowa, ale także słowna. Czasami mniej, znaczy więcej. Rafaello wyraża więcej niż tysiąc słów. Ta oszczędność aż bije po oczach w Waszym wydaniu. Zatem niech Wam będzie - witajcie w Salonie! :wino:

Obrazek Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 54 gości