Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
jimbo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2019, 21:06:49
Punkty reputacji: 12
Lokalizacja: Lublin
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: jimbo » 24 wrz 2019, 22:14:30

Tommy Black pisze:No dobrze, wystarczy, zostajesz dyżurnym do końca tygodnia.


I od razu dyżurny. Pięknie. Idę za ciosem i walczę o przewodniczącego klasy. Wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 wrz 2019, 21:21:03

jimbo pisze:Pisząc to czuje się jak na pierwszej lekcji w nowej szkole. No ale zasady


Tak, zasady. Nie wszystkie są po to aby je łamać. Nie każdy może je łamać.Nie na pierwszej lekcji i nie w nowej szkole. Tam to nawet dyrektor nie może. Ale woźna może. Woźna może wszystko. No dobrze, wystarczy, zostajesz dyżurnym do końca tygodnia.

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
jimbo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2019, 21:06:49
Punkty reputacji: 12
Lokalizacja: Lublin
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: jimbo » 24 wrz 2019, 21:16:52

Cześć wszystkim,
Mam na imię Konrad i mieszkam w Lublinie. Pisząc to czuje się jak na pierwszej lekcji w nowej szkole. No ale zasady :-P . Duża wiedza, porady, testy. To nie opis mojej osoby tylko forum, dlatego tu jestem. Mam nadzieję spędzić tu mile czas przed ekranem. Pozdrawiam :bender:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 wrz 2019, 21:03:43

JohnDoe pisze:...wciąż mam pewne dylematy i wiele pytań.


Dylematów i pytań nie mają tylko Ci oraz im podobni, którzy skrywają się za marmurowymi płytami z Twoim nickiem.

JohnDoe pisze:mój aktualny sprzęt nie spełnia do końca moich oczekiwań.


I całe szczęście. Gdyby spełniał osiągnąłbyś cel. A od celu ważniejsza jest droga.

JohnDoe pisze:Dlaczego akurat wybrałem to forum? Dlatego, że dyskusje trzymają poziom i rzadko kiedy ktoś zostaje zbluzgany


Życie, księżyc ale także ulice i fora mają swoje ciemne strony, ciemnych typów i czarne charaktery.Ale my posiadamy tajemną wiedzę, fajną choć brzydką wróżkę oraz Mędrca Wschodu o którym wspominał aspirant @
Awatar użytkownika
Metall
. Jeśli odgadniesz imię tego Mędrca, zyskasz nieśmiertelność salonową.

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 24 wrz 2019, 18:54:14

JohnDoe pisze:Cześć, po pewnym czasie przeglądania forum jako niezalogowany, w końcu postanowiłem się zarejestrować.
Na dobry początek to dobry krok na dobrej ścieżce ku dobremu celowi, jakby to rzekł pewien Mędrzec Wschodu.

JohnDoe pisze:Przejrzałem sporo tematów, sporo się nauczyłem, wyciągnąłem wnioski, ale wciąż mam pewne dylematy i wiele pytań.
Te przypadłości dotyczą ludzi myślących, więc powinieneś się z nich cieszyć. Tylko głupiec wie wszystko, tylko głupiec nie ma wątpliwości i tylko głupiec o nic nie pyta (inny Mędrzec Wschodu).

JohnDoe pisze:Aktualnie poszukuję tego najlepszego dla mnie zestawu do wapowania...
Dzięki wiedzy zgromadzonej wspólnymi wysiłkami w Salonie znajdziesz tak wiele najlepszych dla Ciebie zestawów, że nawet nie masz pojęcia jak określenie najlepszy stanie się przez to pospolite.

JohnDoe pisze:Dlaczego akurat wybrałem to forum? Dlatego, że dyskusje trzymają poziom i rzadko kiedy ktoś zostaje zbluzgany (co zdarza się na innych forach o podobnej tematyce).
Tu dla "bluzgaczy" nie ma miejsca. Tutaj jest Salon a nie Saloon pełny nietrzeźwych obdartusów, którzy tylko szukają zaczepki i mordobicia, ku uciesze gawiedzi i zapchlonych panienek. Dlatego mamy tutaj na wszelkich "bluzgaczy" baczenie i cały arsenał środków o pokaźnym kalibrze. Szybko stają się więc tylko przykrym wspomnieniem albo senną marą. I to jest jedyne co może łączyć Salon z Saloonem (nie, to już nie Mędrzec Wschodu - to Regulamin).

A więc witaj Panie Johnie Doe w Salonie :bender:

PS
Z domu Doe znałem kiedyś tylko Jane, ale to wyjątkowo zimna i nieprzewidywalna laska była.
JohnDoe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2019, 18:10:28
Punkty reputacji: 9
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: JohnDoe » 24 wrz 2019, 18:22:55

Cześć, po pewnym czasie przeglądania forum jako niezalogowany, w końcu postanowiłem się zarejestrować. Przejrzałem sporo tematów, sporo się nauczyłem, wyciągnąłem wnioski, ale wciąż mam pewne dylematy i wiele pytań. Aktualnie poszukuję tego najlepszego dla mnie zestawu do wapowania, ponieważ mój aktualny sprzęt nie spełnia do końca moich oczekiwań.

Dlaczego akurat wybrałem to forum? Dlatego, że dyskusje trzymają poziom i rzadko kiedy ktoś zostaje zbluzgany (co zdarza się na innych forach o podobnej tematyce).

Dobra robota!
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 23 wrz 2019, 23:35:04
Punkty reputacji: 60
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Dark Hulk » 24 wrz 2019, 14:00:38

Maciejko pisze:
Dark Hulk pisze:Widzę, że fajna ekipa tutaj jest.

To tylko złudne, pierwsze wrażenie. Spędzisz tutaj trochę czasu to zobaczysz, ze to wcale nie jest fajna ekipa. To jest najlepsza ekipa. :lol:

Dark Hulk pisze:Wiedzę macie zdecydowanie większą odemnie, więc chętnie dowiem się czegoś więcej.

Pamiętaj, że wiedza to tylko wynik nabycia pewnych informacji. O wiele ważniejsza jest inteligencja, leżącą u podstaw wiedzy. A jest jeszcze mądrość, która warunkuje umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce. Ale i też niekoniecznie, bo można być mądrym, nie posiadając wiedzy. Brzmi skomplikowanie, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

Witaj w Salonie Mroczny Hulk'u! *friends*


Na pewno o tym się przekonam :bender:
Im coś trudniej się zdobywa tym większa satysfakcja że się udało :jupi:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 wrz 2019, 10:58:47

Azbestowy pisze:Oto ja, na forum przebywam od dłuższego czasu i wypadałoby się przywitać. Tak więc oto jestem ja...


Brawo ja! To Twoja dewiza, której zapomniałeś po prostu dodać... :-P

Witaj w Salonie! *wino*
Azbestowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 12 paź 2018, 23:27:29
Punkty reputacji: 50
Lokalizacja: Opole - Czy gdzieśtam niedaleko
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Azbestowy » 24 wrz 2019, 10:56:47

Oto ja, na forum przebywam od dłuższego czasu i wypadałoby się przywitać. Tak więc oto jestem ja - jak wielu trafiłem tutaj w poszukiwaniu informacji. Czytałem... Czytałem... Czytałem... I tak na tym się mój udział skończył. Później założyłem konto planem udzielania się na lewo i prawo, prowadzenia żywych dyskusji i rzucania niewybrednych obelg w stronę każdego kto ma inne(gorsze) zdanie niż ja. Ale zaraz zaraz, Azbest - przecież ty się nie udzielasz. I tak zostałem biernym czytelnikiem, ale za to z kontem! I to po krotce moja historia. Z rzeczy całkowicie nieistotnych to:
5-6 lat papierosów,
Pierwszy patyczak Vision Spinner +Vivi Nova(mam do dziś, sam nie wiem po co),
Teraz Tesla Nano 120 +Merlin Mini, Kayfun 3.1(klon, ale nie ciece i smaczy).
To skoro przywitanie mamy za sobą mogę spokojnie wrócić do mojego spokojnego lurkowania. Ale obiecuję że będę się nieudzielać co najmniej że zdwojoną aktywnością!
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 23 wrz 2019, 23:35:04
Punkty reputacji: 60
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Dark Hulk » 24 wrz 2019, 10:44:59

Tommy Black pisze:
Dark Hulk pisze:Cześć wszystkim. Widzę, że fajna ekipa tutaj jest. ☺️ Wiedzę macie zdecydowanie większą ode mnie, więc chętnie dowiem się czegoś więcej.


Eeeee, bez przesady. Owszem jesteśmy tu bardzo fajni ale wiedzę to my ciągle zdobywamy. W znoju i trudzie w słońcu i deszczu i w smogu co poniektórzy. Nas w ogóle to głównie interesuje wiedza, a te całe ein, to tylko taki pretekst.Wiesz...spotykasz ładną dziewczynę. W filharmonii, w foyer i co? No o czymś trzeba pogadać.
A co chcesz wiedzieć?

Witaj w Salonie! *wino*


I to właśnie dzięki temu, że chcecie się dzielić swą wiedzą sprawia, że zajebistą ekipą jesteście. Pytań mam kilka, jak wstanę napiszę, a teraz kładę się w kimono, skończyłem 24 godz. służbę i ledwo widzę literki :shock:

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości