Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 29 lis 2019, 13:11:04

ErNOL pisze:Dzięki za świetne forum i wiele wskazówek dotyczących świata chmurzenia.


Tak, ładny tekst. To dzięki temu że świat daje nam wskazówki a nasz diler srogie piguły, jesteśmy tak pozytywnie nastawieni do chmurzenia. Bo wiesz, życie to dość marna impreza ale chmurzenie to co innego. Wymontuj ze wszystkich spotkanych zegarów wskazówki i podążaj z nimi przez Salon.

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:30:00
Punkty reputacji: 5498
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 748 razy
Otrzymał podzięk.: 1321 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ErNOL » 29 lis 2019, 12:35:07

Witam, cześć i czołem.
Dzięki za świetne forum i wiele wskazówek dotyczących świata chmurzenia.
Pozdrawiam.
ErNOL
Awatar użytkownika
AVATARKUBA
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:51:07
Punkty reputacji: 19
Lokalizacja: Olsztyn
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: AVATARKUBA » 27 lis 2019, 17:44:40

Tommy Black pisze:
AVATARKUBA pisze:Nastał czas że i tu diabli mnie przynieśli
Z racji iż mam konto gdzie indziej to się pochwalę iż byłem tam od 11 wrz 2014


Nie z takimi diabłami sobie dawaliśmy radę ale dalej ciągle kogoś tu przynoszą...a Twoje chwalenie się oczywiście przekażemy tam gdzie trzeba.


Mam nadzieję na nieziemską gorącą kąpiel w lawie po tych chłodniejszych dniach :-D
Obrazek
i zero śmierdzieli :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 27 lis 2019, 16:11:16

szczepan2000 pisze:...chcę poszerzać moją e-papieroso-wiedzę.


Słuszna jest ta chęć i idea. Na jednym z seminariów w Salonie św. Augustyn powiedział:
I chodzą ludzie podziwiać szczyty gór i wzdęte fale morza, i szerokie nurty rzek, i przestwór oceanu, i kręgi gwiezdne, a siebie zaniedbują.
Bacz abyś w tej słusznej wędrówce nie zaniedbał siebie ani ludzi Salonu.

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
szczepan2000
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2019, 14:37:40
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: szczepan2000 » 27 lis 2019, 15:46:16

Siemanko, jestem Szymon. Wapuję cztery lata, chcę poszerzać moją e-papieroso-wiedzę.
mattoid1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 14 paź 2019, 16:51:18
Punkty reputacji: 108
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mattoid1973 » 27 lis 2019, 10:22:32

Tommy Black pisze:Dopóki żona nie zobaczy tego tematu, polecam Ci nasz Dział Handlowy, choć lombardu jednak nie prowadzimy tam...


Dobrze, że nie napisałeś "antykwariatu" [emoji1]
Awatar użytkownika
overhill
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 lis 2019, 13:04:32
Punkty reputacji: 3
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: overhill » 27 lis 2019, 09:44:59

Tommy Black pisze:
overhill pisze:Prywatnie interesuję się w sumie wszystkim po trochu, ale mam swojego konika w postaci motoryzacji. Marzeniem jest zakup auta i pełna renowacja u siebie w garażu. A, że właśnie kończę garaż przy domu, to i mam nadzieję plany spełnić w ciągu najbliższych 3 lat.


Hmmm...my też interesujemy się trochę wszystkim albo wszystkim po trochu a nawet postacią motoryzacji. Czyli chcesz kupić auto a po trzech latach dokonać jego renowacji i w tym celu budujesz garaż? A gdybyś najpierw wybudował garaż a potem kupił auto, nie byłaby może potrzebna jego renowacja? Mógłbyś sprzedać od razu? Auto.



Oczywiście nie doprecyzowałem.
Chodzi o zakup auta klasycznego, tzw. youngtimera (choć termin ten ostatni jest strasznie przemielony i za wiele aut określa się tym mianem).
I wtedy absolutnie nie chodzi o sprzedaż takiego auta, w każdym bądź razie nie od razu ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 27 lis 2019, 09:39:51

mattoid1973 pisze:
Tommy Black pisze:A masz coś jeszcze na wymianę? Może jakieś fajne fanty? Bo my to się tu różnymi fajnymi rzeczami wymieniamy a potem dyskutujemy nad tymi wymianami i w ogóle...no wiesz...


Ja mam, ja mam. Żonę mam na wymianę, ale ona nie jest fajna, więc nie wiem czy to się liczy.


Dopóki żona nie zobaczy tego tematu, polecam Ci nasz Dział Handlowy, choć lombardu jednak nie prowadzimy tam...

AVATARKUBA pisze:Nastał czas że i tu diabli mnie przynieśli
Z racji iż mam konto gdzie indziej to się pochwalę iż byłem tam od 11 wrz 2014


Nie z takimi diabłami sobie dawaliśmy radę ale dalej ciągle kogoś tu przynoszą...a Twoje chwalenie się oczywiście przekażemy tam gdzie trzeba.

overhill pisze:Prywatnie interesuję się w sumie wszystkim po trochu, ale mam swojego konika w postaci motoryzacji. Marzeniem jest zakup auta i pełna renowacja u siebie w garażu. A, że właśnie kończę garaż przy domu, to i mam nadzieję plany spełnić w ciągu najbliższych 3 lat.


Hmmm...my też interesujemy się trochę wszystkim albo wszystkim po trochu a nawet postacią motoryzacji. Czyli chcesz kupić auto a po trzech latach dokonać jego renowacji i w tym celu budujesz garaż? A gdybyś najpierw wybudował garaż a potem kupił auto, nie byłaby może potrzebna jego renowacja? Mógłbyś sprzedać od razu? Auto.

Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
overhill
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 lis 2019, 13:04:32
Punkty reputacji: 3
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: overhill » 27 lis 2019, 09:12:26

Cześć :)
Tobiasz, lat 24 :czajniczek:
Pierwsze podejście do e-p miałem 4 lata temu, potem powrót do analagów, które w sumie paliłem przez 7 lat. Udzielałem się swego czasu również na Trawniku, ale moje posty tajemniczo poznikały :-D
Obecnie używam starego evica VT + Aspire Nautiliusa 2, ale są plany, żeby w końcu nauczyć się robienia własnych setupów i zakup porządniejszego parownika RTA pod MTL.
Nie wapuję DTL, przynajmniej na razie. Nie skreślam tej metody, ale powrót do wapowania po 4 latach przerwy i pierwsze spotkanie z parownikiem DTL skończyło się wypluciem płuc :-D :-D

Prywatnie interesuję się w sumie wszystkim po trochu, ale mam swojego konika w postaci motoryzacji. Marzeniem jest zakup auta i pełna renowacja u siebie w garażu. A, że właśnie kończę garaż przy domu, to i mam nadzieję plany spełnić w ciągu najbliższych 3 lat.

Słowem - dobrý den :-D
mattoid1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 14 paź 2019, 16:51:18
Punkty reputacji: 108
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mattoid1973 » 27 lis 2019, 07:15:47

Tommy Black pisze:A masz coś jeszcze na wymianę? Może jakieś fajne fanty? Bo my to się tu różnymi fajnymi rzeczami wymieniamy a potem dyskutujemy nad tymi wymianami i w ogóle...no wiesz...


Ja mam, ja mam. Żonę mam na wymianę, ale ona nie jest fajna, więc nie wiem czy to się liczy.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości