Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Azbestowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 12 paź 2018, 23:27:29
Punkty reputacji: 50
Lokalizacja: Opole - Czy gdzieśtam niedaleko
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Azbestowy » 24 wrz 2019, 10:56:47

Oto ja, na forum przebywam od dłuższego czasu i wypadałoby się przywitać. Tak więc oto jestem ja - jak wielu trafiłem tutaj w poszukiwaniu informacji. Czytałem... Czytałem... Czytałem... I tak na tym się mój udział skończył. Później założyłem konto planem udzielania się na lewo i prawo, prowadzenia żywych dyskusji i rzucania niewybrednych obelg w stronę każdego kto ma inne(gorsze) zdanie niż ja. Ale zaraz zaraz, Azbest - przecież ty się nie udzielasz. I tak zostałem biernym czytelnikiem, ale za to z kontem! I to po krotce moja historia. Z rzeczy całkowicie nieistotnych to:
5-6 lat papierosów,
Pierwszy patyczak Vision Spinner +Vivi Nova(mam do dziś, sam nie wiem po co),
Teraz Tesla Nano 120 +Merlin Mini, Kayfun 3.1(klon, ale nie ciece i smaczy).
To skoro przywitanie mamy za sobą mogę spokojnie wrócić do mojego spokojnego lurkowania. Ale obiecuję że będę się nieudzielać co najmniej że zdwojoną aktywnością!
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 23 wrz 2019, 23:35:04
Punkty reputacji: 60
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Dark Hulk » 24 wrz 2019, 10:44:59

Tommy Black pisze:
Dark Hulk pisze:Cześć wszystkim. Widzę, że fajna ekipa tutaj jest. ☺️ Wiedzę macie zdecydowanie większą ode mnie, więc chętnie dowiem się czegoś więcej.


Eeeee, bez przesady. Owszem jesteśmy tu bardzo fajni ale wiedzę to my ciągle zdobywamy. W znoju i trudzie w słońcu i deszczu i w smogu co poniektórzy. Nas w ogóle to głównie interesuje wiedza, a te całe ein, to tylko taki pretekst.Wiesz...spotykasz ładną dziewczynę. W filharmonii, w foyer i co? No o czymś trzeba pogadać.
A co chcesz wiedzieć?

Witaj w Salonie! *wino*


I to właśnie dzięki temu, że chcecie się dzielić swą wiedzą sprawia, że zajebistą ekipą jesteście. Pytań mam kilka, jak wstanę napiszę, a teraz kładę się w kimono, skończyłem 24 godz. służbę i ledwo widzę literki :shock:
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: 16 cze 2019, 13:36:04
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podzięk.: 235 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Maciejko » 24 wrz 2019, 07:00:38

Dark Hulk pisze:Widzę, że fajna ekipa tutaj jest.

To tylko złudne, pierwsze wrażenie. Spędzisz tutaj trochę czasu to zobaczysz, ze to wcale nie jest fajna ekipa. To jest najlepsza ekipa. :lol:

Dark Hulk pisze:Wiedzę macie zdecydowanie większą odemnie, więc chętnie dowiem się czegoś więcej.

Pamiętaj, że wiedza to tylko wynik nabycia pewnych informacji. O wiele ważniejsza jest inteligencja, leżącą u podstaw wiedzy. A jest jeszcze mądrość, która warunkuje umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce. Ale i też niekoniecznie, bo można być mądrym, nie posiadając wiedzy. Brzmi skomplikowanie, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

Witaj w Salonie Mroczny Hulk'u! *friends*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 wrz 2019, 07:00:12

Dark Hulk pisze:Cześć wszystkim. Widzę, że fajna ekipa tutaj jest. ☺️ Wiedzę macie zdecydowanie większą ode mnie, więc chętnie dowiem się czegoś więcej.


Eeeee, bez przesady. Owszem jesteśmy tu bardzo fajni ale wiedzę to my ciągle zdobywamy. W znoju i trudzie w słońcu i deszczu i w smogu co poniektórzy. Nas w ogóle to głównie interesuje wiedza, a te całe ein, to tylko taki pretekst.Wiesz...spotykasz ładną dziewczynę. W filharmonii, w foyer i co? No o czymś trzeba pogadać.
A co chcesz wiedzieć?

Witaj w Salonie! *wino*
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 23 wrz 2019, 23:35:04
Punkty reputacji: 60
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Dark Hulk » 24 wrz 2019, 06:55:36

Cześć wszystkim. Widzę, że fajna ekipa tutaj jest. ☺️ Wiedzę macie zdecydowanie większą ode mnie, więc chętnie dowiem się czegoś więcej.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 23 wrz 2019, 20:31:50

kris67 pisze:Witam,
Mam na imię Krzysztof, mieszkam w Sosnowcu...

Super, że jesteś z Sosnowca. Sosnowiec będzie kiedyś stolicą Polski. Przynajmniej tak szepczą leśne duszki w sosnowym gaiku.

kris67 pisze:[...] ostatnio coraz częściej tu zaglądam. E-papieros dla mnie to nie hobby [...]

Piękne zdanie, ale jakże sprzeczne wewnętrznie. Przynajmniej w moim przypadku. Trafiłem tu jako człowiek szukający alternatywy dla wysłużonego i prostego sprzętu, który był dla mnie jedynie alternatywą dla fajek. Trafiłem tutaj, a potem zaglądałem coraz częściej. Obecnie to co robię i jak traktuję EIN trudno nazwać tylko alternatywą dla fajek. Po prostu zbliżyłem się w stronę tego, że EIN staje się pewnego rodzaju hobby. Choć w moim przypadku hobby dość skromnym i malutkim, ale jednak już bardziej hobby niż jedynie zastępstwem dla fajek. Nie ma co ukrywać, że ten stan może się z czasem jeszcze pogłębiać. Tak więc to miejsce, Salon, może być bardzo niebezpieczne, jeżeli chcesz nadal traktować EIN tylko jako alternatywę dla fajek a nie hobby właśnie ;)

kris67 pisze:Więcej czytam niż piszę więc spamować raczej nie będę. :bry:
Aaa jak chcesz to spamuj ile wlezie. Ostatnio etaty sprzątaczek zostały obsadzone po brzegi i panuje ukryte bezrobocie. Sprzątaczki tylko czekają aż jakiś spam się pojawi. W akcie desperacji niektóre z nich już same zaczynają na forum spam wrzucać, byleby znaleźć jakieś konstruktywne zajęcie, a nie tylko kolejne wymiany przepisami na liquid albo grzałkę ;)

Witamy w naszych skromnych, ale jakże solidnych progach :bender:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 23 wrz 2019, 18:42:15

kris67 pisze:Więcej czytam niż piszę więc spamować raczej nie będę.


Dwie dobre rzeczy. Czytasz i nie masz zamiaru spamować. Spamowanie jest gorsze od palenia. Ale pisanie z kolei może być lepsze od chmurzenia. Rozważ to więc proszę...

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
kris67
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 15 wrz 2019, 20:43:09
Punkty reputacji: 32
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: kris67 » 23 wrz 2019, 18:37:20

Witam,
Mam na imię Krzysztof, mieszkam w Sosnowcu, mam 52 lata, wapuję od 7 lat. Prawie od początku na trawniku, ale ostatnio coraz częściej tu zaglądam. E-papieros dla mnie to nie hobby, tylko alternatywa (oby zdrowsza) dla papierosów. Paliłem 20 lat, od siedmiu już ani jednej fajki. Rzucałem palenie wiele razy. Na kilka dni lub tylko kilkanaście godzin. W końcu się prawie udało. Prawie, bo chociaż nie palę, nałogowcem jestem cały czas. Więcej czytam niż piszę więc spamować raczej nie będę. :bry:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 22 wrz 2019, 20:09:23

xfilokolo pisze:Jak iż zostałem skierowany tutaj przez jednego z moderatorów po wstawieniu pierwszego posta na forum przyszedłem się z Wami serdecznie przywitać.
Widzę, że zebrała się tutaj fajna społeczność użytkowników EIN do której dzisiaj dołączam też i ja.


ALe miałeś szczęście i to na samym starcie bo:
a - moderator Cie skierował
b - od razu dołączyłeś
c - społeczność przetrwała

Witaj w Salonie! *wino*

pietrushkin pisze:Raczej się przyglądam, niż się udzielam - taka już moja natura Pozdrawiam wszystkich!


Jeśli chodzi o naturę to rozróżniamy w Salonie martwą naturę i ożywioną naturę. Martwa natura to może być miska ze śledziem a ożywiona to Ty bez śledzia.
Byłoby dobrze abyś nie trafił do miski.

Witaj w Salonie! *wino*

FeloMeloVape pisze:A więc tak jak jeden z moderatorów mnie wysłał tutaj...


Super, miałeś szczęście. A wiesz co mógł zrobić?
Wróżko-mod @
Awatar użytkownika
Maciejko
już wczoraj przewidział że Cię dziś skieruje i rozpalił 3 ogniska aby nadać sygnały dymne i tłukł w bębny z Zanzibaru Dolnego aby nadać sygnały dźwiękowe. Wszystko to z powodu twojej zapowiedzi zabawy. A więc czekamy...

Witaj w Salonie! *wino*
FeloMeloVape
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2019, 12:24:48
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: FeloMeloVape » 22 wrz 2019, 18:29:40

A więc tak jak jeden z moderatorów mnie wysłał tutaj, więc kiedyś wapowałem, w czasach Kangertechów, Vaprosów Nunchaku. Jutro jadę po nowy sprzęt na kolejne rozpoczęcie 'zabawy'.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości