Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 cze 2019, 07:51:13

reefu pisze:...cieszę się , że do Was trafiłem.


No, wiadomo. Choć czy ja wiem? U nas jest trochę tak jak z seksem przez telefon...

- Co to takiego ten seks przez telefon?

- Mniej więcej to samo, co obiad w telewizji.

A taki @
Awatar użytkownika
Zerlish
to prosił o powitanie a potem uciekł... :P
Awatar użytkownika
reefu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2019, 07:52:36
Punkty reputacji: 5
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: reefu » 24 cze 2019, 07:45:53

Tommy Black ! dzięki za tak miłe przyjęcie na Salony ;) cieszę się , że do Was trafiłem.Z racji tego, że W głowie mam już kilka pytań to zapewne trochę Was pomęczę... ale na razie odpowiedzi poszukuję sam przeglądając po kolei wątki na forum :) Pozdrawiam i życzę spokojnego poniedziałku!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 cze 2019, 07:10:30

Millionaire pisze:Aktualnie na co dzień korzystam z poczciwego Ammita 25 DUAL w połączeniu z poczciwym IPV4s.


Doceniamy Twoją poczciwość już na samym początku tej trudnej podróży na jaką się zdecydowałeś.

Millionaire pisze:Wkroczyłem w progi Salonu aby dowiedzieć się nowych rzeczy oraz zwiększyć swoją wiedzę...


Już samo wkroczenie czyni Cię człowiekiem mądrym i roztropnym. Ale Salon nie z takimi sobie radził. :P

Czy zauważyłeś, że jak się zrobi dziurę w sieci, to tak naprawdę maleje liczba dziur w sieci?

Witamy w Salonie! *wino*
Millionaire
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2019, 21:13:35
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Ruda Śląska
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Millionaire » 23 cze 2019, 21:26:00

Witam wszystkich serdecznie, nazywam się Tomasz i wapuję od jakichś 4 lat. Moja przygoda zaczęła się na klasycznym jak na tamte czasy ProVoG Ego i ciągnie się do teraz, tyle że na coraz to nowszym sprzęcie. Aktualnie na co dzień korzystam z poczciwego Ammita 25 DUAL w połączeniu z poczciwym IPV4s. Wkroczyłem w progi Salonu aby dowiedzieć się nowych rzeczy oraz zwiększyć swoją wiedzę w na przykład tworzeniu nowych ciekawych samogonów. Tak więc jeszcze raz pragnę wszystkich powitać i z góry podziękować za wszystkie rady i wskazówki, jakie jak mniemam w najbliższym czasie otrzymam.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 23 cze 2019, 20:55:07

reefu pisze:Witajcie, cześć i czołem ! Mam na imię Piotrek...


Szkoda że nie Romek, od razu zrobiłoby się wesoło. ;)

reefu pisze:Od 5 dni posiadam swojego pierwszego elektronicznego efajura


Nie wiemy za bardzo co to jest elektroniczny "efajur" ale skoro twierdzisz że to Stick V9 Max, to zazdrościmy Ci 2 z tych 5 dni. :-P

reefu pisze:Smakuje zacnie, pachnie pięknie , zupełnie inne zycie!


Dzięki, ładnie opisałeś na samym początku Salon. Życie w Salonie, z Salonem to jedno wielkie pasmo. Tu sobie można dodać masę przymiotników albo wyobrazić parę termitów które dostają w restauracji stolik dla dwojga.

Witaj więc w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
reefu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2019, 07:52:36
Punkty reputacji: 5
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: reefu » 23 cze 2019, 08:22:00

Witajcie, cześć i czołem ! Mam na imię Piotrek i jestem... palaczem analogów od 15 lat :) Od 5 dni posiadam swojego pierwszego elektronicznego efajura, jakim jest Stick V9 Max. Jestem jak na razie pod mega wielkim wrażeniem! Smakuje zacnie, pachnie pięknie , zupełnie inne zycie! Pozdrawiam wszystkich i życzę pięknej niedzieli! Cześć!
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3787
Rejestracja: 17 cze 2015, 20:58:15
Punkty reputacji: 15124
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 85 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Haze » 18 cze 2019, 21:34:07

NIKT nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji :mrgreen: Witamy :beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 18 cze 2019, 21:23:14

Zerlish pisze:Na koniec chciałbym napisać, że po cichu liczę na jakąś historyjkę dotycząca mojego wpisu od Czarnego Pana... Bywają one bowiem ciekawe i pouczające moralnie.


Nastąpił więc koniec, czas zatem na początek. Czyli powitanie na życzenie. Takie welcome on demand. Robimy. Pomiędzy 20:00 a 22:00 jest zniżka.
Za pierwsze takie powitanie też jest zniżka. Ale za drugie i trzecie już naliczamy karne taryfy. No ale na razie nie zirytowałeś nikogo i to pierwsze Twoje powitanie. Za imię, bo nie masz na imię Brajanek, masz 3 % zniżki, za nieudane próby picia na Ukrainie i przynoszenie wstydu ojczyźnie, 8 % nawiązki.
Za zerwanie z prawdopodobnie niewierną kobietą, 12 % rabatu. Za zauważenie hiszpańskiej inkwizycji bezpłatny album Monty Pytona do druku.
Z powodu stresującego zwyczaju pogrywania w ciężkich butach ciężkiej muzyki w trakcie gier komputerowych w wysokich temperaturach i w pracy, talon na mydło w płynie. Talon do druku, mydło w 3D. Reasumując: Jesteś winny Salonowi 132 zł. Fakturę dostaniesz jutro na maila z którym tu się zarejestrowałeś.
Nie próbuj nie płacić. Drugie powitanie jest droższe o 200%.

Ad rem:

Syn informatyka wchodzi do domu.
- Cześć tato!
Informatyk zza monitora:
- Cześć synku. Gdzie byłeś?
- W wojsku tato.

Witaj więc Patryku w Salonie *wino* i pamiętaj że od jutra, kiedy tylko dokonasz przelewu, jesteśmy Twoją nowa rodziną, nie wybieramy się do wojska i będziemy mieć Cię na oku a Ty musisz nam poświęcać dużo uwagi i swojego czasu. Bo my to czasu nie mamy. Pamiętaj jednak o naszej nieoficjalnej zasadzie którą napisał dla nas pewien znany waper, Albert Einstein. Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.
Zerlish
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2019, 17:08:54
Punkty reputacji: 17
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Zerlish » 18 cze 2019, 18:55:07

Cześć.

Na imię mi Patryk. Pierwszy kontakt z EIN przeżyłem parę lat temu za sprawą kumpla bardziej podatnego na używki i cool-gadżety. Zaopatrzył się bowiem w iJusta, chyba drugiego, i liquid zerówkę cukierkowy. Wtedy jeszcze nie paliłem, ale to cholerstwo bombiliśmy niczym alkohol. Niedługo potem zafundowałem mojej ówczesnej partnerce jakiegoś sticka, żeby palenie rzuciła, bo śmierdziało mi. Niestety jej przyzwyczajenie było silniejsze i bardziej wytrzymałe niż ten patyczek, który po n-tym upadku się rozpadł, a parę miesięcy po nim - nasz związek.

Palić zacząłem rok temu, na Ukrainie, ze względu na smakowe cygaretki, których u nas już od jakiegoś czasu nie ma. Chwilę później był Woodstock Pol'and'rock Festival, i przez nieuwagę i dzielących się wszystkim ludźmi zacząłem spalać pieniądze regularnie. Moja obecna partnerka w tym nałogu mi towarzyszyła dopóki nie stwierdziłem, że to śmierdzi i jest niesmaczne. Posiadała ona bowiem już od paru lat sprzęt do chmurzenia, z którego nie korzystała, więc stwierdziłem, że się nim zaopiekuję. Plany te jednak zostały przez nią pokrzyżowane, bo postanowiła, że też rzuca. Skończyło się na okazyjnym kupieniu sprzętu do podgrzewania wkładów, ale się tym z jakiegoś powodu nie mogłem napalić, przez co pieniędzy uciekało jeszcze więcej. Trzeba było więc opracować nowy plan, postanowiłem więc zakupić własną... Wapownicę. Rozpoczęły się obeznania w temacie, cenach, różnicach. Z pomocą Waszego wtedy jeszcze forum doszedłem do wniosku, że zasilania elektroniczne różnią się głównie wyglądem i kształtem, na tym więc się skupiłem w tej kwestii. Na kręcenie własnych grzałek brak mi w tej chwili zarówno wiedzy, jak i sprzętu, ale zainspirowany zdjęciami pięknych kawałków drutu pana od hiszpańskiej inkwizycji, której się tu nie spodziewałem, jestem pewien, że gdy sytuacja na to pozwoli, przepalę swoją pierwszą własnoręcznie zrobioną grzałkę.

Na chwilę obecną do swojej dyspozycji mam Teslę 220W, leciwego już Charona z akusami starszymi niż mój starszy kot, równie wiekowego Cleito EXO, który lubi się zasysać i potrafi przy tym odmówić możliwości odkręcenia dopóki się go nie potraktuje kombinerkami, i TF Tanka w kolorze Tesli mającego tendencję do przeciekania gdy leży za długo.

Z wykształcenia jestem technikiem informatykiem, lecz mimo to na co dzień zajmuję się dokumentacją badań klinicznych, często w językach, których nie rozumiem. W wolnym czasie opierdzielam się i gram w gry komputerowe. Lubię muzykę ciężką, jak moje boxy i buciory, których już od chwili wzrostu temperatur moje stopy nie tolerują. Mam tendencję do chłonięcia wiedzy niczym gąbka wodę, ale taka, która równie szybko tą wodę wypuszcza gdy się ją z owej cieczy wyjmie. Nasze forum ocieka wręcz tą wodą - przyciągnęły mnie tu ciekawe opisy i testy różnych wariacji sprzętów, oraz fakt, że ludzie się tu aktywnie udzielają.

Na koniec chciałbym napisać, że po cichu liczę na jakąś historyjkę dotycząca mojego wpisu od Czarnego Pana... :shy: Bywają one bowiem ciekawe i pouczające moralnie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 16 cze 2019, 20:39:41

Maciejko pisze:W końcu przyszedł czas, żeby założyć konto.


To nie czas, to Ty dojrzałeś do konta. Nie szukaj tu wymówek i usprawiedliwień; teraz dopiero się zacznie...

Maciejko pisze:...obecnie zażywam nikotynę we wszystkich możliwych postaciach, choć już nie palę tak dużo jak kiedyś. Oprócz e-papierosa, duże ukojenie znajduję również w fajce tradycyjnej (takiej drewnianej, oldschool).


Człowieka tworzą maniery i charakter. Faceta dodatkowo polowania i kobiety oraz dobra whisky. A czasem też dobre cygaro czy fajka z prawdziwym mokrym tytoniem. Po trudach jakie życie niesie każdemu mężczyźnie ważne jest to ukojenie o którym wspomniałeś. I ważne jest też aby dwa razy nie potykać się o ten sam kamień. Więc zostaw te papierosy...

Witaj w Salonie mechatroniku! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości