Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz cze 14, 2015 9:16 pm

ledn_pl pisze:Witam i ja.
Tomasz się kłania.
Fan drewna wszelakiego i amator 6mg.



No to my witamy Cię z mocą 72 mg! ;)

*wino*
ledn_pl
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ledn_pl » ndz cze 14, 2015 9:10 pm

Witam i ja.
Tomasz się kłania.
Fan drewna wszelakiego i amator 6mg.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz cze 14, 2015 7:50 pm

se55ba pisze:Witam serdecznie miłe panie, fajnych panów, szanowne grono zielonych i wszelkie inne barwy przy avatarach też ;)

Może mnie niektórzy już kojarzą ;) Sebastian mnie rodzice nazwali 37 lat temu. Jakoś tak fajnie życie mi mija ale o tym nie będę się rozpisywał.
Z epapieroskiem jestem już ok 900 dni i jest mi z tym bardzo dobrze. Obecnie vapuję 2mg i tylko zalewane w RDA bo lubię to.
Postanowienie z przed kilku dni to zejść do zerówek do końca lata., ale nie cieszyć się proszę bo nie zostawię was więc się nie łudzić, że się mnie pozbędziecie :D
Gdyby ktoś kiedyś coś to chętnie pomogę wedle sił własnych i calej ekipy tu w Centrum Dowodzenia Wszechświatem ;)

Bardzo dziękuję, że znalazło się tu miejsce i dla mnie.


Rodzice Cię nazwali Sebastian? Nie mialeś wyboru? :P
Szefa Centrum Dowodzenia Wszechświatem chętnie tu internujemy.Zamierzamy je przejąć bowiem,to tak na początek. :twisted:
No i witamy Cię serdecznie! *wino*
se55ba
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: se55ba » ndz cze 14, 2015 7:26 pm

Witam serdecznie miłe panie, fajnych panów, szanowne grono zielonych i wszelkie inne barwy przy avatarach też ;)

Może mnie niektórzy już kojarzą ;) Sebastian mnie rodzice nazwali 37 lat temu. Jakoś tak fajnie życie mi mija ale o tym nie będę się rozpisywał.
Z epapieroskiem jestem już ok 900 dni i jest mi z tym bardzo dobrze. Obecnie vapuję 2mg i tylko zalewane w RDA bo lubię to.
Postanowienie z przed kilku dni to zejść do zerówek do końca lata., ale nie cieszyć się proszę bo nie zostawię was więc się nie łudzić, że się mnie pozbędziecie :D
Gdyby ktoś kiedyś coś to chętnie pomogę wedle sił własnych i calej ekipy tu w Centrum Dowodzenia Wszechświatem ;)

Bardzo dziękuję, że znalazło się tu miejsce i dla mnie.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: matatiti » ndz cze 14, 2015 6:35 pm

poster82, HAQER i Mirek - witajcie *czajniczek*
:budda:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz cze 14, 2015 5:15 pm

HAQERów Ci u nas brak,jak do tej pory. Tym serdeczniej witamy.Tyle jest do hakowania... :P
*wino*
HAQER
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: HAQER » ndz cze 14, 2015 5:11 pm

Witam i ja ;)

Co poniektórzy mogą mnie kojarzyć już z trawnika, troszkę treści tam naprodukowałem *czajniczek*

Na imię mam Michał, niedługo kończę 21 lat, chmurzyć zacząłem w dniu moich 18tych urodzin -
z celem takim samym jak każdy prawowity waper - czyli aby rzucić tak brzydko palone w młodości analogi.
Przyznam się, z analogami spotkałem się już w wieku 15 lat (młody człowiek to i głupi :mrgreen: ),
ale po 3 latach palenia (ostatnie 2 już były dość nałogowe, mimo krótkiego stażu) zdążyłem się uzależnić.
Nie czekając, po skończeniu równo 18 lat, poszedłem po pierwszego e-papierosa.
Wtedy pierwszym moim wyborem był drogi i zniesławiony z racji gw. 601 Mild x-7.
Mijały dni, miesiące, zacząłem się szybko w temacie rozwijać.
Na dzień obecny mam mody mechaniczne, elektroniczne, szafę pełną butelek no i wprawioną smykałkę do tego jakże zacnego hobby.
Czasem miewam refleksje, czy owe hobby nie przerodziło się w pasję. Stwierdzam, że chyba już tak ;)
Posiadam też 3 kanały na YouTube (1 prywatny, a dwa powstałe z współpracy ze sklepami),
gdzie troszkę recenzji umieściłem. Niestety kanały stoją, troszkę mi podupadła wena *stop*
Na szczęście mam w głowie nowy projekt całkowicie otwartego kanału z recenzjami sprzętu.
Może coś ruszy, a wtedy na pewno dam o tym znać ;)

Jakby ktoś był ciekaw moich dotychczasowych kanałów, to można w nie kliknąć poniżej:
Kanał prywatny: https://www.youtube.com/channel/UC1FDXb ... Zgo_EsKlUQ
Kanał we współpracy z jednym ze sklepów : https://www.youtube.com/channel/UCg6OoQ ... zGofHPjInQ

Ok, starczy tych "Jutubów" :mrgreen:

Oprócz wapowania, w życiu jestem też strasznym gadżeciarzem i gońcą nowinek technologicznych.
Dzięki temu bardzo szybko odnalazłem się w świecie IT i mobilnym.
Na trawniku miałem nawet swój temat, gdzie pomagałem użytkownikom w problemach z Androidem.
Byłem moderatorem kilku for właśnie tej branży, np lgswift.pl i jedno forum poświęcone linii smartfonów Xperia.

Gdy połączyłem obydwie te pasje powstał we mnie potwór - zakupoholik i nałogowy waper, do tego modziarz, kombinator i osoba, która w okolicy zawsze pojawiała się z "dziwnymi epapierosami" :lol:

Miło mi przywitać w dniu dzisiejszym całą Waszą społeczność i do niej dołączyć.
Będę się starał aktywnie uczestniczyć w życiu portalu, pozdrawiam! *yes2*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz cze 14, 2015 4:55 pm

Mirku!

Dopóki żółw nie obejdzie kuli ziemskiej a mrówka nie wypije morza będę próbował wszystkich tych dystansów o jakich wspomnialeś. ;-)
Witamy na Forum! *wino*
Mirek Kornaszewski
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Mirek Kornaszewski » ndz cze 14, 2015 4:51 pm

Witam wszystkich,
Przedstawiał się nie będę z wiadomych powodów. ;)
Kilka słów o sobie, żeby mi potem nikt nie zarzucił, że nie ostrzegałem.
Zatem niniejszym ostrzegam, że posiadam i wyrażam własne zdanie, bez zastanawiania się nad konsekwencjami towarzyskimi. Co mam do powiedzenia, to powiem. Zastrzegam sobie prawo do zmiany zdania bez ostrzeżenia, w zależności od własnego widzimisię, lub w zależności od nabytych doświadczeń/informacji itd. Jeśli ktoś nie zgadza się ze mną, to jest to jego niezbywalne prawo i nie widzę powodu, by je zmieniał, o ile przemawiają za tym jakieś logiczne argumenty.
Moje ego leży w szufladzie, razem z pierwszymi atomizerami. Jestem dziecię chłopo-robotnicze i taki mam rozum. Autorytetów brak. Poglądów stałych brak. Aspiracji towarzyskich brak. Braku dystansu do siebie brak. Braku dystansu do świata brak. Świat obserwuję. Uważam, że nie warto uważać, że "nie warto". Nie ma rzeczy obiektywnie sprawiedliwych, właściwych, najlepszych. Są możliwe do realizacji. Ewolucja dowodzi, że z gówna może powstać inteligentna istota, jeśli odpowiednio długo będziemy próbować. Tyle wstępu. Reszta w praniu wyjdzie.
donjohn
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: donjohn » ndz cze 14, 2015 2:26 pm

Witajcie *puk*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość