Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 28 sie 2019, 09:36:29

Vapros97nunchaku pisze:Witam, jestem nowy. Vapowałem przez 4 lata a przez ostatnie dwa same analogi i tyle rzeczy się pozmieniało, a chciałbym wrócić do vapowania, ale jestem zielony przez postęp techniczny - zatrzymalem sie na vaprosie. Nie wiem co nabyć. Liczę na pomoc i dziękuję :)

Jesteś nowy, ale bystry. Z pierwszym postem trafiłeś idealnie w odpowiedni dla niego temat. A to rzadkość. To wyczyn na miarę Wybrańca z Matrixa. Aż przyznałbym Ci za to punkta, ale nie mogę (za cienki jestem? przecież mój obwód pasa temu przeczy).

Oczywiście, że Ci tutaj pomożemy z wyborem. Przeczytasz setki postów, tysiące propozycji, miliony opinii nt. sprzętu do wapowania. Tego tańszego i tego droższego, i nawet tego obleśnie i nieprzyzwoicie droższego. Tego lepszego, i tego gor... (nie, tego nie) jeszcze lepszego. Będziesz miał taką pomoc w wyborze, że będziesz pławił się w opcjach. Zaczniesz w końcu prosić, aby ta pomoc została wstrzymana, byś mógł zaczerpnąć tchu i wypłynąć na powierzchnię trzeźwego myślenia.

Tak więc podsumowując: Witaj *friends*

PS
A już tak na serio. Jeżeli chcesz to mogę Ci pomóc na samym początku przygody z EIN i rzuceniu śmierdzieli:

viewtopic.php?f=57&t=6578
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 28 sie 2019, 08:45:00

Vapros97nunchaku pisze:...tyle rzeczy się pozmieniało, a chciałbym wrócić do vapowania, ale jestem zielony przez postęp techniczny...


No właśnie, ten postęp techniczny. Rozumiemy Twój ból. Kiedyś w takim supermarkecie za 5 zł można się było najeść i napić a dziś wszędzie te cholerne kamery.No ale to nieuchronne ponoć, zanim znów powrócimy do ery kamienia rozłupanego. Bo z tego postępu to zostanie żywy człowiek ale bez żywej pracy.
Postęp techniczny mierzy się również wzrostem technicznego uzbrojenia pracy żywej, dającym wzrost jej wydajności. Przesłanką uzasadniającą szerokie stosowanie tej metody jest to, że stosunkowo łatwo wymiernym efektem postępu technicznego jest oszczędność pracy żywej (przede wszystkim dzięki zmniejszeniu pracochłonności produkcji). Dla tego celu posługujemy się re- wyrażającą stosunek wartości (początkowej, brutto) środków trwałych (Mt), przypadającą na jednego zatrudnionego (Z), czyli techniczne uzbrojenie pracy żywej, mierzone wartością produkcyjnych środków trwałych na jednego robotnika. Wracaj więc jak najszybciej i efektywniej do wapowania, pókiś żywy...

Witaj w Salonie! *wino*
Vapros97nunchaku
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 28 sie 2019, 01:38:59
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Vapros97nunchaku » 28 sie 2019, 01:46:00

Witam, jestem nowy. Vapowałem przez 4 lata a przez ostatnie dwa same analogi i tyle rzeczy się pozmieniało, a chciałbym wrócić do vapowania, ale jestem zielony przez postęp techniczny - zatrzymalem sie na vaprosie. Nie wiem co nabyć. Liczę na pomoc i dziękuję :)
oxrygon
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2019, 19:57:35
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Peterborough
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: oxrygon » 26 sie 2019, 19:46:57

Tommy Black pisze:
oxrygon pisze:Oprócz aromatów mają w ofercie tzw herbaty kwitnące, które polecam.
Moja żona była nimi zachwycona mimo, że nie wyglądają tak pięknie jak na zdjęciach - i tak robią wrażenie.


Nie wszystko jest piękne na zdjęciach co wygląda pięknie na płótnie, czasem trzeba użyć deski albo wykonać rycinę. Tylko żony robią wrażenie nawet na desce.

PS
Z Peterborough masz tylko 120 km do Londynu.A z Londynu do Warszawy 1 451 km, do Krakowa 1 418 km, do Poznania 1 172. No, wszędzie blisko. Wpadaj jak najczęściej.

Witamy w Salonie! *wino*


W wypadku herbaty wrażenia wizualne są tylko dodatkiem (może zbędnym aczkolwiek przyjemnym) do wrażeń smakowych.

Co do odległości jest mniej różowo niż ci się wydaje. Przejechanie ok 1800 km zajmuje samochodem jakieś 17 do 20 godzin.
A jakieś 4 lata temu zaostrzenie kontroli przed eurotunelem ( skutek napływu inżynierów i lekarzy) i poważny wypadek w okolicach Drezna poskutkowały 27 godzinami.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 26 sie 2019, 09:13:32

Metall pisze:
Tommy Black pisze:To jest piękna idea. Myślę że ją od Ciebie kupimy. Od jutra wszyscy nowi użytkownicy będą wnosić wkupne. Ruchomości, nieruchomości, kosztowności.


A cnota!? Tommy! Zapomniałeś o cnocie! :boje:


Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego ale nie żądajmy wykopalisk z czasów tak odległych że jeszcze nie nazwanych. :-P
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 26 sie 2019, 09:05:03

Tommy Black pisze:To jest piękna idea. Myślę że ją od Ciebie kupimy. Od jutra wszyscy nowi użytkownicy będą wnosić wkupne. Ruchomości, nieruchomości, kosztowności.


A cnota!? Tommy! Zapomniałeś o cnocie! :boje:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 26 sie 2019, 08:56:17

sm14 pisze:Wcześniej byłem jedynie biernym użytkownikiem tego forum i postanowiłem to zmienić.


Bardzo słusznie, jeśli coś się da zmienić, to trzeba to zmienić.Ale zmiany są czasem ryzykowne. przeczytaj tę anegdotkę:

Pewien bezrobotny inżynier nie mogąc od dłuższego czasu znaleźć zatrudnienia postanowił zmienić fach i założyć własną klinikę. Na budynku wywiesił szyld z napisem “Wyleczymy twoją dolegliwość za 500 zł, w przeciwnym wypadku damy ci 1000 zł”. Przechodzący obok lekarz postanowił to wykorzystać i trochę zarobić.
- Dzień dobry, nie wiem co się stało, straciłem smak…
- Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.
- Dobrze. Proszę otworzyć usta…
- Fuj… przecież to benzyna!
- Gratulacje, odzyskał pan smak, 500 zł.
Wściekły lekarz zapłacił. Po kilku dniach wrócił do kliniki:
- Dzień dobry, straciłem pamięć, pomóżcie mi ją odzyskać…
- Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.
- Dobrze, już podaję…
- Ale przecież tam jest benzyna!
- Gratuluję, odzyskał pan pamięć, 500 zł.
Jeszcze bardziej zdenerwowany lekarz zapłacił, jednak po kilku kolejnych dniach ponownie postanowił się odgryźć:
- Dzień dobry, straciłem wzrok, proszę mi pomóc…
- Przykro mi, nie mamy na to lekarstwa. Proszę, tu jest pana 1000 zł.
- Ale tu jest tylko 500 zł…
- Gratuluję, odzyskał pan wzrok, należy się 500 zł.


Witaj w Salonie! *wino*

ciutniak pisze:Z E-papierosów korzystam od jakiś 2 lat, jak do tej pory korzystałem w większości z porad w sklepie, ale pewnych tematów oraz praktycznej wiedzy chciałbym zasięgnąć z forum, od innych użytkowników, i tak jak oni móc podzielać się swoją innym


Dzielenie się, obojętnie czym i z kim to bardzo szlachetna sprawa. Dzielenie się wiedzą w Salonie to szczyt szlachetności. Ale i tak najlepszy jest kompot.

Pani się pyta Jasia:
- jak podzielić 8 jabłek na 5 osób?
Jasiu:
- najlepiej ugotować kompot


Witaj w Salonie! *wino*


oxrygon pisze:więc oddam go pierwszej osobie od której dostanę pw.
Takie wkupne


To jest piękna idea. Myślę że ją od Ciebie kupimy. Od jutra wszyscy nowi użytkownicy będą wnosić wkupne. Ruchomości, nieruchomości, kosztowności.

oxrygon pisze:Oprócz aromatów mają w ofercie tzw herbaty kwitnące, które polecam.
Moja żona była nimi zachwycona mimo, że nie wyglądają tak pięknie jak na zdjęciach - i tak robią wrażenie.


Nie wszystko jest piękne na zdjęciach co wygląda pięknie na płótnie, czasem trzeba użyć deski albo wykonać rycinę. Tylko żony robią wrażenie nawet na desce.

PS
Z Peterborough masz tylko 120 km do Londynu.A z Londynu do Warszawy 1 451 km, do Krakowa 1 418 km, do Poznania 1 172. No, wszędzie blisko. Wpadaj jak najczęściej.

Witamy w Salonie! *wino*
oxrygon
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2019, 19:57:35
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Peterborough
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: oxrygon » 25 sie 2019, 13:18:47

Witam wszystkich.

Jako, że niedawno robiłem zakupy na 1000 smaków świata, dostałem kod rabatowy.
Niestety nie mieszkam w ojczyźnie (nad czym bardzo ubolewam), więc oddam go pierwszej osobie od której dostanę pw.
Takie wkupne ;)

Oprócz aromatów mają w ofercie tzw herbaty kwitnące, które polecam.
Moja żona była nimi zachwycona mimo, że nie wyglądają tak pięknie jak na zdjęciach - i tak robią wrażenie.

Pozdrawiam.
ciutniak
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2019, 20:48:18
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ciutniak » 24 sie 2019, 23:09:17

Witam wszystkich
Z E-papierosów korzystam od jakiś 2 lat, jak do tej pory korzystałem w większości z porad w sklepie, ale pewnych tematów oraz praktycznej wiedzy chciałbym zasięgnąć z forum, od innych użytkowników, i tak jak oni móc podzielać się swoją innym :)

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
sm14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 28 cze 2019, 14:54:18
Punkty reputacji: 22
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: sm14 » 24 sie 2019, 13:33:21

Witam wszystkich.
Z e-papierosów korzystam od około 4 lat. Do tej pory udzielałem się na różnych grupach facebookowych o tej samej tematyce, ponieważ było wygodniej. Wcześniej byłem jedynie biernym użytkownikiem tego forum i postanowiłem to zmienić.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 60 gości