Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5819
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:29:29
Punkty reputacji: 10309
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 203 razy
Otrzymał podzięk.: 190 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tomba » 21 lut 2024, 20:39:10

@
Awatar użytkownika
Wildrosevv

Po pierwsze, to witaj w Salonie.

Wildrosevv pisze:... różnych sprzętów, których jest coraz więcej na rynku ...


Z racji mojego stażu muszę Ci coś wyjaśnić.
Niestety, ale złote czasy EIN są już dawno za nami.
To co teraz jest dostępne, to nie jest chyba nawet 10% tego co było jeszcze kilka lat temu.
Niestety taka polityka. Oby nie było gorzej.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22419
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 773 razy
Otrzymał podzięk.: 1630 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 21 lut 2024, 19:18:45

Wildrosevv pisze:Można tu siedzieć godzinami, a i tak mi się nie znudzi.


Rzeczywiście Oliwko, można, ale my tu też biegamy i to poważne dystanse. Niektórzy to nawet 60 metrów...
A dla Ciebie song powitalny, salonowego kota...

Obrazek

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Wildrosevv
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2024, 18:16:53
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Gaj Święcicki
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Wildrosevv » 21 lut 2024, 18:37:27

Cześć. ;) Jestem Oliwka.
Jak cieszę się, że mogę być użytkowniczką tej strony. Nigdzie nie widziałam tyle cennej wiedzy w temacie w którym właśnie jestem, co prawda może nie zaczynam bo już mnie trochę wiedza o tej branży pochłonęła, ale jest tutaj dosłownie wszystko, by złagodzić mój ciekawski głód w temacie czy liquidów, grzałek, akumulatorów, swoich robionych specjalności haha, różnych sprzętów, których jest coraz więcej na rynku. Można tu siedzieć godzinami, a i tak mi się nie znudzi. Bardzo się cieszę, że jest ta strona. Wielki pokłon w waszą stronę. :D
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5819
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:29:29
Punkty reputacji: 10309
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 203 razy
Otrzymał podzięk.: 190 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tomba » 09 lut 2024, 20:29:04

Ravarius pisze:Poza tym lubię też biegać po 10 km i cieszę się, że chmurzenie w ogóle nie przeszkadza w tym, tak że polecam połączenie "wapowanie + sport", piękna sprawa.

Cześć, piszemy o tym już od jakiegoś czasu.
Przejrzyj sobie ten topic:
viewtopic.php?f=59&t=18901
I jak się już tu zadomowisz to zapraszam byś się tam pojawił. Waperzy aktywni sportowo są tu bardzo mile widziani. :bry:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22419
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 773 razy
Otrzymał podzięk.: 1630 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 09 lut 2024, 18:44:22

Ravarius pisze: Z tego co przejrzałem forum, to chyba najlepsze miejsce w Internecie...


Absolutnie się nie mylisz i bardzo dobrze, że to zauważyleś. To świadczy, że jesteś bystry. To się w waperstwie przydaje.

Ravarius pisze:Poza tym lubię też biegać po 10 km i cieszę się, że chmurzenie w ogóle nie przeszkadza w tym, tak że polecam połączenie "wapowanie + sport", piękna sprawa.


A tu to już należą Ci sie wielkie brawa i uznanie. Precz z political correctness. Można biegać i chmurzyć a nie ciągle słuchać jakie to chmurzenie jest niezdrowe a bieganie tak.
Mam nadzieję, że niebawem zobaczymy transmisje z biegów nawet na 50 km i biegaczy z fantastycznymi zasilaniami i atomizerami. Że sponsorami będą wielkie firmy waperskie.

A póki co zachęcam do biegania. Nawet na 10 km. Nawet podpowiem...

Jak zacząć przygotowanie do biegu na 10 km?
Jeśli chcesz przebiec pierwszą "dychę" w życiu, albo wracasz do biegania po latach przerwy, na pewno nie możesz robić niczego szybko. Najpierw zadbaj o bazę, a potem skorzystaj z trenera lub postaraj się o profesjonalnie przygotowany plan treningowy. Ten powinien obejmować 8-16 tygodni przed startem - w zależności od stanu Twojego wytrenowania. Tak naprawdę im dłużej trwają przygotowania, tym lepiej. Tylko stopniowo zwiększając wytrzymałość i wydolność możesz dojść do celu przy minimalnym ryzyku kontuzji.
Oczywiście dobre przygotowanie z 8-16 tygodni, może sie przedlużyć do 46-52 tygodni.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Ravarius
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2024, 16:46:59
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Ravarius » 09 lut 2024, 17:05:54

Cześć wszystkim, Michał jestem. Krótko o mnie - odkąd porzuciłem papierosy analogowe i przerzuciłem się na papierosy elektryczne, zostałem pochłonięty przez cały świat wapowania. Z tego co przejrzałem forum, to chyba najlepsze miejsce w Internecie, aby dowiadywać się więcej na tematy związane z e-papierosami. Poza tym lubię też biegać po 10 km i cieszę się, że chmurzenie w ogóle nie przeszkadza w tym, tak że polecam połączenie "wapowanie + sport", piękna sprawa.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22419
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 773 razy
Otrzymał podzięk.: 1630 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 03 lut 2024, 09:14:30

Johnny Depp pisze:...chciałbym poszerzyć swoją wiedzę...


Dear Johnny, z tym może być problem...ponieważ my tu na ogół pogłębiamy wiedzę, a z poszerzaniem jest pewien problem. I zauważył go nawet Aleksander Fredro:

Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem pogrubasić.


Ale, zawsze, wiesz, można poszerzyć swoje horyzonty. Wystarczy wyburzyć budynek na przeciwko...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Johnny Depp
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2024, 18:07:06
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kielce
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Johnny Depp » 02 lut 2024, 18:14:22

Cześć jestem Jakub. Interesuje mnie wapowanie i rozwijanie tego w tym kierunku, chciałbym poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22419
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 773 razy
Otrzymał podzięk.: 1630 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 02 lut 2024, 15:22:09

@
Awatar użytkownika
drakon


Dobrze, że się sam do tego wszystkiego przyznaleś, bo mamy niezbite dowody...na Twoje obżarstwo też...

Obrazek

Obrazek

I mimo stażu w Salonie już, prosimy poczytać...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
drakon
Patronauta
Patronauta
Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2019, 21:52:15
Punkty reputacji: 32
Lokalizacja: Świdnica
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: drakon » 02 lut 2024, 09:33:43

Cześć.

Na forum rejestrowałem się jakieś 5 lat temu, ale wszystkie moje posty od tamtego czasu zniknęły (mała strata, dużo ich nie było), więc wypadałoby się przywitać ;).
Krzysiek, łociec dwójki chłopaków, lat stuknie w tym roku 45, wapuję jakieś 7 lat po przejściu (z dnia na dzień) z analogów.
Od wielu lat naprawiam stare, ośmio- i szesnastobitowe konsole i komputery (i nie tylko), a nawet z nich korzystam :). Interesuję się także od czasów "licealnych" tworzeniem muzyki, głównie elektronicznej, od wielu lat ukierunkowanej bardziej na syntetyczną/komputerową (chiptune i okolice), choć nie tylko - obracam się także w stylach darkwave/folk/black metal - o tym może w wolnej chwili skrobnę w odpowiednim dziale.
Aktualnie jestem na etapie wymiany setupu, z którego korzystam na nowszy. Od lat używam Pulse80W (no, po aktualizacji oprogramowania - 90W) z RDA Profile v1. :)

Zdrówka!

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości