Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
ebolawirus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2019, 20:38:38
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ebolawirus » 19 lis 2019, 11:28:17

Dzięki :) ja muszę przyznać, że nie taki diabeł straszny jak to malują :D doceniam wasza wyrozumiałość :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 19 lis 2019, 08:39:00

Cugger pisze:Więc muszę moją fobie odstawić na bok i się przywitać.


No tak czasem bywa. Ale i tak jesteście najlepszymi przyjaciółmi. Przywitasz się, to nie jest długie i bolesne i wrócisz do niej.

ebolawirus pisze:Jak napisałem, tak zrobię Zatem witam wszystkich tutaj po raz drugi. Drugi nie przez bana, tylko własne nieogarniecie


Wielu na Twoim miejscu tego nieogarnięcia szukałoby u innych i rzucało oskarżeniami. A Ty, proszę, bierzesz to na klatę i najzwyczajniej w świecie witasz, na dodatek, wszystkich.
Wszyscy są gotowi na uznanie.


Salon z uznaniem wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Cugger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2019, 14:48:01
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Cugger » 19 lis 2019, 00:40:39

Nie chce podawać jego nicku ta osoba będzie wiedziała ze o niego chodzi :)
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4168
Rejestracja: 21 cze 2015, 19:49:41
Punkty reputacji: 10948
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 1725 razy
Otrzymał podzięk.: 411 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Selene » 19 lis 2019, 00:12:33

Cugger pisze:.. powiedziała pewna osoba pewnie i z tego forum "Wszystkie fora obskoczysz, ale nawet jak Ci palcem wskazują co nowy zrobić powinien, aby był traktowany poważnie olewasz "...
Witam wszystkich.


Cóż to za "mędrzec" takie rzeczy Tobie powiedział?

A ja Tobie przytoczę słowa pewnego poety..
Miej nawet mały rozum, ale swój.

Witaj @
Awatar użytkownika
Cugger
w Salonie i czuj się tutaj dobrze :db:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
ebolawirus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2019, 20:38:38
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ebolawirus » 18 lis 2019, 23:54:51

Jak napisałem, tak zrobię :) Zatem witam wszystkich tutaj po raz drugi. Drugi nie przez bana, tylko własne nieogarniecie :D
Cugger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2019, 14:48:01
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Cugger » 18 lis 2019, 22:03:04

Witam wszystkich

Mam na imię Daniel, mam 20 lat. Pasją mą są gry. Wapuję od jakiś 3 lat, ale nigdy się w to nie zagłębiałem do teraz. Przy was szybko się nauczę, lecz mam też trochę fobii jak to mi powiedziała pewna osoba pewnie i z tego forum "Wszystkie fora obskoczysz, ale nawet jak Ci palcem wskazują co nowy zrobić powinien, aby był traktowany poważnie olewasz "
Więc muszę moją fobie odstawić na bok i się przywitać.

Witam wszystkich.
eSCe
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: eSCe » 18 lis 2019, 21:42:49

Tommy Black pisze:
eSCe pisze:Projektuję i buduję różne urządzenia użytkowe, od frezarek, po automaty dawkujące, zegarki, czujniki, itp rzeczy.


Czyli najpierw projektujesz zegarek żeby czujnik, który też zaprojektujesz, uruchomił ten zaprojektowany również przez ciebie, automat dawkujący?
Swoja drogą, automat dawkujący to musi być coś fajnego ale nigdy nie widziałem...

Pierun pisze:Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na forum i po prostu chciałem się przywitać


Super, że chciałeś i jeśli tylko nie przejdzie Ci i nie rozmyślisz się, to zrób to. :P

Aaron pisze:Przeglądam różne fora, raczej się nie udzielam. Tutaj jednak społeczność spodobała mi się na tyle, że postanowiłem po około roku podglądania was dołożyć swoją cegiełkę.


Świetnie. Zostaniesz dopisany w Dzienniku Budowy i na tablicy informacyjnej oraz zostanie ci przydzielony kask. BHP należy w Salonie do priorytetów. Albo jakoś tak... :bec:

polski.gracz pisze:Mam nadzieję, że Salon dalej będzie się rozwijał oraz, że będę w stanie komuś pomóc tak jak inni pomogli mi.


Sądzimy że już są chętni aby doznać pomocy. Ale, gdyby przypadkiem nie było, mamy system wskazywania ochotników... :angel:


Salon wita Was Wszystkich w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek



Najpierw zbudowałem frezarkę CNC żeby móc budować dalej w bardziej przyjemny i dokładny sposób :P Jeżeli chodzi o zegarek to był to szybki projekt na własnym schemacie z użyciem lamp NIXIE.
Automat zbudowałem dla Yorka żeby nie bawić się w dawkowanie karmy :P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 17 lis 2019, 19:45:00

eSCe pisze:Projektuję i buduję różne urządzenia użytkowe, od frezarek, po automaty dawkujące, zegarki, czujniki, itp rzeczy.


Czyli najpierw projektujesz zegarek żeby czujnik, który też zaprojektujesz, uruchomił ten zaprojektowany również przez ciebie, automat dawkujący?
Swoja drogą, automat dawkujący to musi być coś fajnego ale nigdy nie widziałem...

Pierun pisze:Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na forum i po prostu chciałem się przywitać


Super, że chciałeś i jeśli tylko nie przejdzie Ci i nie rozmyślisz się, to zrób to. :P

Aaron pisze:Przeglądam różne fora, raczej się nie udzielam. Tutaj jednak społeczność spodobała mi się na tyle, że postanowiłem po około roku podglądania was dołożyć swoją cegiełkę.


Świetnie. Zostaniesz dopisany w Dzienniku Budowy i na tablicy informacyjnej oraz zostanie ci przydzielony kask. BHP należy w Salonie do priorytetów. Albo jakoś tak... :bec:

polski.gracz pisze:Mam nadzieję, że Salon dalej będzie się rozwijał oraz, że będę w stanie komuś pomóc tak jak inni pomogli mi.


Sądzimy że już są chętni aby doznać pomocy. Ale, gdyby przypadkiem nie było, mamy system wskazywania ochotników... :angel:


Salon wita Was Wszystkich w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
polski.gracz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 13 lis 2019, 21:45:11
Punkty reputacji: 22
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: polski.gracz » 17 lis 2019, 15:20:19

Cześć wszystkim!
Wapuję od około roku. Mam taką naturę, że jak coś mnie zaciekawi to staram się zebrać możliwie największą wiedzę na ten temat. Co za tym idzie, po rozpoczęciu swojej przygody z chmurzeniem, także zacząłem zbierać na jego temat różne informację. Tak oto natrafiłem na to ciekawe forum.

Bardzo podoba mi się atmosfera panująca na nim. Ludzie są chętni do pomocy. Jest ono ogromną skarbnicą wiedzy. Łatwo znaleźć tu recenzje praktycznie każdego sprzętu, od atomizerów, przez zasilania do nawet aromatów, czy baz. Jest ono bardzo pomocne. Po pewnym czasie postanowiłem dołączyć do tej społeczności. I tak oto jestem.

Mam nadzieję, że Salon dalej będzie się rozwijał oraz, że będę w stanie komuś pomóc tak jak inni pomogli mi.
Awatar użytkownika
Aaron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2019, 19:46:28
Punkty reputacji: 5
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Aaron » 17 lis 2019, 13:09:29

Cześć Salonowicze.

EIN tak na dobre towarzyszy mi od czasów VIVI NOVA. Do dzisiaj gonię za tym króliczkiem, cały czas poszukuję tego jedynego zestawu.
Zawsze mnie ciągnęło do palenia papierosów, shishy, fajek czy finalnie e-papierosów. Jakby sam rytuał i proces zaciągania się zawsze sprawiał mi niewytłumaczalną przyjemność.

Przeglądam różne fora, raczej się nie udzielam. Tutaj jednak społeczność spodobała mi się na tyle, że postanowiłem po około roku podglądania was dołożyć swoją cegiełkę.
Chętnie podzielę się swoją wiedzą, czy pytaniami, jak i również promocjami, z których często sam korzystam. Nie przepadam za płaceniem pełnej kwoty, bo większość rzeczy nawet niezwiązanych z EIN prędzej czy później lądują na promocjach.




Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłej niedzieli :)

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości