Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Magpieman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 08 lis 2019, 21:58:20
Punkty reputacji: 955
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Magpieman » 09 lis 2019, 10:07:18

Drogi Tommy Black,

Dziękuję za miłe powitanie.
Z tego co się orientuję - nie tylko z ostatniego postu - jesteś miłośnikiem urody kobiecej, wręcz koneserem. Ale to co proponujesz, jest szalenie niebezpieczne. Na moto najważniejsza jest koncentracja, a o nią trudno w towarzystwie Twoich znajomych motocyklistek. Zwłaszcza, jak się jedzie z tyłu. Tak więc, pozostaje wybrać się we dwóch. Tylko nie wiem, gdzie się spotkamy, chyba - jak napisał Alfred Jarry - „w Polsce, czyli nigdzie”
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 09 lis 2019, 08:42:00

Magpieman pisze:Szczerze mówiąc, wapuję głównie dla nikotyny...


Nie jest ważny cel, ważna jest droga, jeśli ważna jest dla Ciebie nikotyna na pewno znajdziesz w Salonie towarzyszy drogi.

Magpieman pisze:Aha, jeszcze jedno, od 25 lat jeżdżę motocyklem. Może założyć jakąś sekcję motocyklową w Salonie. Na wiosnę można by się gdzieś wybrać razem.


Już dawno to proponowałem ale nasi waperzy salonowi jakoś nie chcą iść, jechać, w ślady naszych salonowych waperek. Poznaj kilka z nich. Albo zakładamy swój klub albo dołączamy do nich?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Magpieman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 08 lis 2019, 21:58:20
Punkty reputacji: 955
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Magpieman » 09 lis 2019, 00:32:04

Dzień dobry,

Po roku tzw. lurkowania w Salonie postanowiłem się ujawnić. Bo czasami korci, aby się pomądrzyć.
Papierosy paliłem od niepamiętnych czasów. Wystarczy powiedzieć, że – jak szacuję - wypaliłem ich około ćwierć miliona. Wcale nie żałuję, że paliłem przez wiele lat. Zawsze lubiłem papierosy i zawsze mi smakowały. Nigdy nie czułem się po nich gorzej, nie miałem zadyszki, ani żadnej choroby. Po prostu je rzuciłem, bo nie chciałem dalej kusić losu.
Przygodę z wapingiem (choć wtedy nikt tak tego nie nazywał ) zacząłem w 2009 roku. Trwała do roku 2012, kiedy to zmęczony ciągłą walką z Volishami, Egonami, e-cygarem, kartridżami, etc wróciłem do papierosów. Po latach, w grudniu 2018 kupiłem sobie podgrzewacz do tytoniu IQOS. Używałem go przez tydzień i przestałem. Jakoś mi nie pasował. Nadal leży na półce. W świat wapingu wkroczyłem skromnie kupując Smoka TFV12 i Teslę Punk 85. W połowie grudnia 2018 [daty nie zapisałem] zapaliłem ostatniego papierosa. Od tego czasu kupiłem chyba 15 modów [od mechaników do DNA i Yihi] i 20 parowników. Skręciłem setki grzałek, przerobiłem kilogramy bawełny, wydmuchałem litry płynów, zużyłem dziesiątki metrów wszelkiego rodzaju drutu od Kanthalu do tytanu. Przerobiłem też lub udoskonaliłem [a co?] kilka parowników, np z Hugsvape Ring Lord RDA zrobiłem świetny parownik na 2 grzałki. Poświęciłem lekturze przedmiotu około tysiąca godzin [co najmniej 5-6 godzin dziennie]. Obejrzałem setki godzin recenzji, byłem w dziesiątkach sklepów marmurowych i internetowych. Jednym słowem, w roku 2019 zajmowałem się głównie i przede wszystkim wapingiem. Stało się to moim głównym hobby. Nie zapaliłem ani jednego papierosa. Wcale nie czuję się lepiej. Czuję się dokładnie tak samo jak wtedy, gdy paliłem. Czuję się dobrze.
Szczerze mówiąc, wapuję głównie dla nikotyny - ostatnio tylko w TC. MTL 18 mg i DTL 6 mg. Nie zamierzam zmniejszać tej dawki. Smak jest dla mnie chyba drugorzędny. Nie lubię żadnych owoców, deserów, mango, mięty, słodyczy etc. Dla mnie mogą istnieć tylko smaki tytoniowe. Niestety mało jest dobrych. Regularnie więc kupuję Bebecę.
Aha, jeszcze jedno, od 25 lat jeżdżę motocyklem. Może założyć jakąś sekcję motocyklową w Salonie. Na wiosnę można by się gdzieś wybrać razem.

Pozdrawiam wszystkich.

Magpieman
Awatar użytkownika
Qnski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 lis 2019, 12:54:09
Punkty reputacji: 9
Lokalizacja: Rumia
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Qnski » 08 lis 2019, 16:18:22

Ach :) ja za wami patatajnie tęskniłem ;) Kiedyś założyłem tu konto ale ni qnia nie pamiętam hasła... znowu nie zdjąłem podkowy robiąc facepalma :D
A tak na poważnie, to mimo iż w Ebullu potem przekształconym w Championa, niby był czas na forumy ale po trawniku odechciało mi się...
Nie wiem czy wiecie ale Champion zdechł :( Teraz pod skrzydła wziął mnie Liquider.
Venom dzięki za masaż. Potrzebowałem tego.
W ogóle to wszystkim dziękuję za tak miłe powitanie.
*konik*
Awatar użytkownika
kamil_k
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 29 wrz 2019, 20:06:22
Punkty reputacji: 300
Lokalizacja:
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: kamil_k » 08 lis 2019, 14:55:24

Krasnal45 pisze:Za chwilę tu zobaczymy jeszcze reed'a, kszywha, pilota i jeszcze paru innych weteranów :mrgreen:

Tak jakby trawnik się ..... kończył :idea: A taki zielony był kiedyś :cool:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 08 lis 2019, 14:38:11

Qnski pisze:Ihhhhhaaaaaaaaaaaa
Witać wszystkich stara kobyła :D


2 lata spóźnienia ale ze względu na wiek, darowana kara.

Dla pewnego bardzo rasowego konia, który wygrał co najmniej 150 gonitw, znaleziono jeszcze bardziej rasową kobyłę. Ale naprawdę, kobyła była jeszcze piękniejsza i jeszcze bardziej rasowa od konia. Dopuszczono więc zwierzęta do siebie i urodził się źrebak. Źrebak przejął od rodziców wszystkie najlepsze cechy. Rasowy, że aż rasowy. Piękny. Silny. Kiedy podrósł, rodzice zabrali go zimą na wycieczkę w góry. Radują się koniki, skaczą, hasają. Pełnia szczęścia, idylla wręcz. Niestety, mały konik rozpędził się, poślizgnął, nie wyhamował przed przepaścią i runął z wysokości. Jego mama zapędziła się na pomoc, jednak i ona złapała poślizg i poleciała w przepaść. Pan koń spokojnie, powoli, żeby było stabilnie podszedł do krawędzi i spojrzał w dół...


Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6675
Rejestracja: 20 cze 2015, 08:38:23
Punkty reputacji: 8798
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podzięk.: 525 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Krasnal45 » 08 lis 2019, 14:33:52

Za chwilę tu zobaczymy jeszcze reed'a, kszywha, pilota i jeszcze paru innych weteranów :mrgreen:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: 14 paź 2019, 09:12:12
Punkty reputacji: 1229
Lokalizacja:
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: venom_666 » 08 lis 2019, 14:09:44

@
Awatar użytkownika
Qnski
żeby Ci się stare czasy przypomniały Obrazek i mógł się tu poczuć jak w domu ;)
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1857
Rejestracja: 29 lip 2019, 20:21:22
Punkty reputacji: 4363
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Superlux » 08 lis 2019, 14:00:48

@
Awatar użytkownika
Qnski


:wow: *shock* Qń, prawdziwy Qń...a ja już myślałem że przerobili Cię na mielonkę i teraz brylujesz na włoskich stołach .
Kolejny zwyrodnialec z TrioCity :lol: , jak ja się za Tobą stęskniłem. Z resztą nie tylko ja :roll: .

Wszystkiego mogłem się spodziewać, nawet że pojawi się tu Szper albo Thaniell...ale Qń, rozwaliło mnie to :bender: .



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Isia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 22 cze 2015, 21:18:48
Punkty reputacji: 86
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Isia » 08 lis 2019, 13:48:03

O w mordę jeża :wow: @
Awatar użytkownika
Qnski
Ciebie to się tu nie spodziewałam :smile: ale :bry: serdecznie.
------------------------
:yes: Obrazek
------------------------

Tesla WYE 85W + Arbiter Solo RTA :yesyes:

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 66 gości