Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
JammerJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:10:13
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: JammerJ » 01 paź 2019, 15:21:02

Witam!
Mój nick to JammerJ i zaczynam moją przygodę z vapowaniem. Jestem tu po to, żeby dowiedzieć się wartościowych rzeczy i co nieco nauczyć się, np: jaki sprzęt kupować itp.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 01 paź 2019, 14:43:10

Icey33 pisze:...dlatego postanowiłem się zarejestrować i zasięgnąć porad oraz nabyć więcej wiedzy z forum.


Jak Ty dobrze zrobiłeś. Nabywanie wiedzy to dziś najlepsza inwestycja. To zawsze procentuje a my nie jesteśmy piramidą finansową. Mamy orzeczenie KNF i sołtysa.

Icey33 pisze:Post w temacie małej pomocy z wyborem nowego setupu już jest, mam nadzieję, że nic głupiego tam nie napisałem


Eee, Ty nie ale poczekaj na odpowiedzi... :P

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Icey33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 01 paź 2019, 12:45:20
Punkty reputacji: 171
Lokalizacja: Wągrowiec
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Icey33 » 01 paź 2019, 14:34:50

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów :)
Przygoda z chmurzeniem już trwa od jakiegoś czasu, po leciwym Ipow 2 i przymiarkach do Tesli 200W, przyszedł czas na coś lepszego niż posiadam dotychczas, dlatego postanowiłem się zarejestrować i zasięgnąć porad oraz nabyć więcej wiedzy z forum. Tym bardziej, że po raz drugi podejmuję walkę by zerwać z analogami, mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda się wygrać :)
Post w temacie małej pomocy z wyborem nowego setupu już jest, mam nadzieję, że nic głupiego tam nie napisałem :P

Jeszcze raz wszystkich witam i z góry dziękuję za pomoc i wiedzę :)
Awatar użytkownika
AnSo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:52:14
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: AnSo » 30 wrz 2019, 20:59:29

Witam!
Lubię testować nowe sprzęciki oraz płyny i nie potrafię długo wytrzymać z tym samym narzędziem do tworzenia chmur.
Pozdrawiam!
hubson
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2019, 12:01:29
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: 022
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: hubson » 30 wrz 2019, 12:16:16

Cześć! Wapuję od 2013 roku, przez ten okres miałem kilkanaście sprzętów. Obecnie V9 Max, ale na dniach przesiadam się na Aegis Legend z Kylinem M. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
PoprostuRafal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:44:53
Punkty reputacji: 2
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: PoprostuRafal » 29 wrz 2019, 15:01:58

Hej witam. Jestem Rafał. Po prostu Rafał. Tak po krótce. Jestem z Białegostoku. Analogów pozbyłem się jakieś 10-11 lat temu z pomocą ówczesnej dziewczyny, obecnie żony :). Ciągle mi brakowało tej chmurki, strzału w płuco przy kawie, bądź takiej zwykłej przerwy na papierosa. Jakieś 8 lat temu pod sklepem spożywczym zagadał do mojej siostry pewien cygan, obwoźnie sprzedający rożne sprzęty. Zaoferował za jedyne 65zł zestaw dwóch egonów eGo-T lub eGo-C, już nie pamiętam. Spróbowałem, czemu nie, potrzebowałem chmurki... a że jestem, jak chyba większość facetów, gadżeciarzem to mi się bardzo spodobało. Smak arbuza był przepyszny... i tak zostałem z vapowaniem do dziś, z około roczną przerwą gdzieś w międzyczasie. Trochę sprzętu się przewinęło, częste zakupy bez wcześniejszego zapoznania się z opiniami. Teraz dużo zaglądam na to forum, czytam, wielu rzeczy się dowiaduję :). Obecnie vapuję na T-Privie + TFV8 Big Baby oraz eGo Aio jako taki maluch MTL do pracy, do kieszeni. Na celowniku był Kylin M, ale przez to forum, a może dzięki, bardziej się zastanawiam nad Doomem RTA. Na koniec tych wypocin, w przerwach między chmurką, a obieraniem ziemniaków ;) chciałbym wszystkich serdecznie przywitać :). Pozdrawiam, z chmurką!
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 29 wrz 2019, 13:00:11

breyger pisze:To może dodam że jestem trzeźwiejącym alkoholikiem. Wtedy będę się zaliczał chyba do mniejszego odsetku. :)

To zdecydowanie mniejszy odsetek. Na dodatek jest to mniejszość raczej niepożądana ;)
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 27 wrz 2019, 21:21:08
Punkty reputacji: 38
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: breyger » 29 wrz 2019, 12:48:45

To może dodam że jestem trzeźwiejącym alkoholikiem. Wtedy będę się zaliczał chyba do mniejszego odsetku. :)
Parowniki: SmokTfv8cloudbeast, VandyVapeKylinM, WOTOFORecurve, JoyetechProCoreAries
Zasiłki: SmokXcube180W, TeslaPunk220W, VoopooX217, AegisMax100W
Było: Stingray Nemesis Fogger4.1, KayfunLite MutationXV2, DarkHorse, Sigelei100 EleafiStick50 SMPLK, Zephyrus
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 29 wrz 2019, 12:20:41

breyger pisze:Witam wszystkich. ;) Co tu pisać...
[...]
Artur alkoholik. Mam 27 lat. Pochodzę i mieszkam w Krotoszynie (Południowa Wlkp. koło Ostrowa Wlkp.). Z zawodu jestem elektronikiem. Aktualnie bezrobotny.

Bardzo odważne i ciekawe wyznanie. Choć mało szokujące, wszak tutaj pełno jest różnych holików ;) Natomiast co do alkoholików, to biorąc pod uwagę kraj w jakim żyjemy, równie dobrze mogłeś napisać, że jesteś katolikiem, odsetek tych pierwszych jak i drugich jest pewnie podobny ;)
A skoro już tutaj jesteś, to zanim się obejrzysz, będziesz miał pełne ręce roboty ;)

Witaj Arturze *friends*
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 27 wrz 2019, 21:21:08
Punkty reputacji: 38
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: breyger » 29 wrz 2019, 12:12:24

Witam wszystkich. ;) Co tu pisać...
Przygodę z "E" zacząłem jakieś 8 lat temu? Sam nie pamiętam. Dawno to było.
Zaczynałem od jakichś egonów. Od gdzieś 2016 roku miałem przerwę aż do niedzieli tydzień temu, kiedy to odkupiłem za grosze mojego dawnego boxa Xcube 160W od Smoka.
Miłość wróciła i dziś właśnie odebrałem Tesle Punk 220 i Smok TFV8 Cloud Beast.
Teraz mogę się bawić na nowo ❤️

Artur alkoholik. Mam 27 lat. Pochodzę i mieszkam w Krotoszynie (Południowa Wlkp. koło Ostrowa Wlkp.). Z zawodu jestem elektronikiem. Aktualnie bezrobotny.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości