Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 20 sty 2018, 20:05:47
Punkty reputacji: 149
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Iceberg » 24 sty 2018, 15:27:05

Hej Ursus,witaj...Ja tez do e-fajki podchodzilem parokrotnie i dopiero teraz od ponad dwoch lat nie pale analogow...W moim przypadku to bylo tak iz wczesniej nie bylo takiego sprzetu...Sam wspominasz o jakims dlugopisopodobnym,platikowym sprzecie,ktore pamietam z przeszlosci...Nie dalem rady,gdyz strasznie sie z tego lalo,chmura byla taka mala ze ciagle czulem niedosyt pary i przesyt polknietego liquidu,dopiero ktos mi powiedzial ze jak chce skonczyc z analogami to zebym kupil odpowiedni sprzet co tez sie stalo i pamietam jak na poczatku powiedzialem sobie ze teraz bede wapowal na polowe z analogami...Pierwszy dzien,papieros do lapy,kawa i dalej box z jakims lepszym na tamte czasy atomizerem.Wapujac zauwazylem ze wcale mnie nie ciagnelo w ten dzien do analoga,wiec drugi dzien to juz tylki E-fajka i tak ponad dwa lata...Dlatego ja uwazam ze sprzet jest wazny i watpie ze daleko bym zajechal na tych dlugopisach a nawet juz pozniej bardziej zaawansowanych metalowych rurach...Ludzie tutaj wydaja sie mi byc sympatyczni i pomocni,chociaz fakt ze czasami posluguja sie jakims kodem,ktorego pewnie nie rozgryzlem bo jestem tu nowy i nie chodzi mi o nazwy techniczne,ktore zawsze mozna sprawdzic i zobaczyc jak to wyglada,pisze wyglada,gdyz mi zadne tabele,wykresy i obliczenia nic nie mowia,moze dlatego ze jestem muzykiem i zamiast sluchac nauczyciela na lekcji fizyki i matematyki moja glowa przepelniona byla liniami melodycznymi a najbardziej sekcja rytmiczna i niskimi rejestrami...Jesli chodzi o Ligie to bylem w niej zakochany,oczywiscie platonicznie i dopiero jak zobaczylem film to sie natychmiast odkochalem,gdyz moje wyobrazenie o niej nie mialo nic wspolnego z ta przyziemna i zbyt prozaiczna dziewczyna z ekranu...No tak,Ligie rozpracowalem ale piernika nie...Pozdrawiam...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3067
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1772 razy
Otrzymał podzięk.: 457 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » 24 sty 2018, 15:22:40

Wnioskuję z twojej wypowiedzi że Sienkiewicz był wynalazcą traktora :D :D :D a tak ogólnie jak zdrówko nadal masz gorączkę ;) ;) ;) ?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 sty 2018, 14:46:39

Ursus pisze:Tommy Black pisze:
Ursus pisze:
Miło jest mi Was odnaleźć, choć to ja czuje się odnaleziony bo i adres się zmienił


Nie, adres mamy ciągle taki sam. To my się zmieniliśmy.Szczególnie drożdżówy. Ale to sam zauważysz.Czerstwieją po prostu...
Jesteś sam czy z Ligią, Ursusie?

Witaj zatem w Salonie!


Chyba sam bo nie kumam zbytnio


Już Cię objaśniam uprzejmie. Ursus to starożytny bohater, siłacz. Ligia to piękna ale starożytna laska. Oni tak trochę...no wiesz... chociaż nie, bo Ursus się Ligią opiekował i zabił tura nawet gołymi rękami, bo tur chciał zjeść Ligię.Jak to w powieści, zwłaszcza lekturze szkolnej. Nie wszystko Sienkiewicz mógł napisać.A potem z ziemi włoskiej Ursus z mazurkiem przywędrował do Polski, pod Warszawę. Tam byla miejscówka Miłosna i spłodził tam dwóch synów którzy osiedlili się w Ursynowie, to nie jest daleko. A potem nadciągnęły inne laski z Wloch i osiedliły się też blisko, a tę miejscówkę nazwano Włochy. No i dlatego ja pytałem czy jesteś sam.Bo potem przybyli inni Rzymianie i nazwali swoją miejscówkę Legionowo, też blisko.A teraz w Zegrzu Południowym można wynająć łódź kabinową w cenie 3 stówy za dzień to jest też blisko i trzeba odpocząć od lektur trochę.Czyli wszystko wskazuje na to że jesteś sam. To ta łódka zbyt drogo wyjdzie jak dla jednego wapera nawet.Ale na pewno kogoś tu znajdziesz... :)
Ursus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2018, 09:10:21
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Ursus » 24 sty 2018, 14:19:23

Madzia pisze:
Ursus pisze:Ostatnio byłem w Toruniu to rozumiem analogie do piernika :lol: chyba będę musiał na Olimp następnym razem pojechać co by złapać tego Zeusa.
A tak serio, nie ma jakiś obejść co do sprzedaży wysyłkowej? W Łodzi mam tylko jednego dostawce z opcja rezerwacji. No ale tam nie ma czego szukam, nieco się w tym gubię, będąc przyzwyczajonym do „normalnych” zakupów. Patrząc po forum ogolnie tematy sięgają szerokiej gamy produktów, czy zmuszeni jesteśmy jeździć za sprzętem?

Dzięki za miłe przyjęcie ! :kawa2:

Z tego co pisał @
Awatar użytkownika
miaziol
, to w Łodzi jest sklep w którym można kupić prawie wszystko... napisz do niego, może Ci coś podpowie :smile:

Z tym piernikiem mam nadzieję, że dobrze zrozumiałeś :>
No i my zawsze miło witamy, bo jestemy mili! *mrgreen* prawie wszyscy :-P


Dzięki za informacje, tak zrobię choć myśle, ze te lepiej zaopatrzone już znam. A te które były najlepiej zaopatrzone upadły *bicz*
Edit. A jednak!
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: 21 cze 2015, 19:49:41
Punkty reputacji: 11073
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 2543 razy
Otrzymał podzięk.: 441 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Selene » 24 sty 2018, 13:49:37

Ursus pisze:Ostatnio byłem w Toruniu to rozumiem analogie do piernika :lol: chyba będę musiał na Olimp następnym razem pojechać co by złapać tego Zeusa.
A tak serio, nie ma jakiś obejść co do sprzedaży wysyłkowej? W Łodzi mam tylko jednego dostawce z opcja rezerwacji. No ale tam nie ma czego szukam, nieco się w tym gubię, będąc przyzwyczajonym do „normalnych” zakupów. Patrząc po forum ogolnie tematy sięgają szerokiej gamy produktów, czy zmuszeni jesteśmy jeździć za sprzętem?

Dzięki za miłe przyjęcie ! :kawa2:

Z tego co pisał @
Awatar użytkownika
miaziol
, to w Łodzi jest sklep w którym można kupić prawie wszystko... napisz do niego, może Ci coś podpowie :smile:

Z tym piernikiem mam nadzieję, że dobrze zrozumiałeś :>
No i my zawsze miło witamy, bo jestemy mili! *mrgreen* prawie wszyscy :-P
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Ursus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2018, 09:10:21
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Ursus » 24 sty 2018, 13:39:28

Dzień dobry, witam :bender:
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: 15 maja 2017, 12:38:50
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: sikor » 24 sty 2018, 11:41:35

Witaj @
Awatar użytkownika
Ursus
*friends*
Ursus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2018, 09:10:21
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Ursus » 24 sty 2018, 11:29:00

Tommy Black pisze:
Ursus pisze:Miło jest mi Was odnaleźć, choć to ja czuje się odnaleziony bo i adres się zmienił


Nie, adres mamy ciągle taki sam. To my się zmieniliśmy.Szczególnie drożdżówy. Ale to sam zauważysz.Czerstwieją po prostu... :P
Jesteś sam czy z Ligią, Ursusie? :)

Witaj zatem w Salonie! *wino*


Chyba sam bo nie kumam zbytnio |-i

Madzia pisze:Witaj serdecznie w Salonie @
Awatar użytkownika
Ursus
:db:

Tommy nie wie co mówi czasami ;) wcale nie czerstwiejemy, jesteśmy jak pierniczki :D a ja to w ogóle jestem tu nowa, świeżo wypieczona :shy:
Masz rację, kup Zeusa! Jest fajny ;)


Ostatnio byłem w Toruniu to rozumiem analogie do piernika :lol: chyba będę musiał na Olimp następnym razem pojechać co by złapać tego Zeusa.
A tak serio, nie ma jakiś obejść co do sprzedaży wysyłkowej? W Łodzi mam tylko jednego dostawce z opcja rezerwacji. No ale tam nie ma czego szukam, nieco się w tym gubię, będąc przyzwyczajonym do „normalnych” zakupów. Patrząc po forum ogolnie tematy sięgają szerokiej gamy produktów, czy zmuszeni jesteśmy jeździć za sprzętem?

Dzięki za miłe przyjęcie ! :kawa2:
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: 21 cze 2015, 19:49:41
Punkty reputacji: 11073
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 2543 razy
Otrzymał podzięk.: 441 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Selene » 24 sty 2018, 11:07:05

Witaj serdecznie w Salonie @
Awatar użytkownika
Ursus
:db:

Tommy nie wie co mówi czasami ;) wcale nie czerstwiejemy, jesteśmy jak pierniczki :D a ja to w ogóle jestem tu nowa, świeżo wypieczona :shy:
Masz rację, kup Zeusa! Jest fajny ;)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 sty 2018, 10:38:06

Ursus pisze:Miło jest mi Was odnaleźć, choć to ja czuje się odnaleziony bo i adres się zmienił


Nie, adres mamy ciągle taki sam. To my się zmieniliśmy.Szczególnie drożdżówy. Ale to sam zauważysz.Czerstwieją po prostu... :P
Jesteś sam czy z Ligią, Ursusie? :)

Witaj zatem w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości