Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 01 paź 2019, 15:24:21

JammerJ pisze: ...jestem tu po to żeby dowiedzieć się wartościowych rzeczy...


A my jesteśmy po to, abyś się dowiedział ale nie wiem czy mamy tyle wartościowych rzeczy, bowiem dużo już przekazaliśmy na cele charytatywno - militarne.

Witaj w Salonie! *wino*
JammerJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:10:13
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: JammerJ » 01 paź 2019, 15:21:02

Witam!
Mój nick to JammerJ i zaczynam moją przygodę z vapowaniem. Jestem tu po to, żeby dowiedzieć się wartościowych rzeczy i co nieco nauczyć się, np: jaki sprzęt kupować itp.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 01 paź 2019, 14:43:10

Icey33 pisze:...dlatego postanowiłem się zarejestrować i zasięgnąć porad oraz nabyć więcej wiedzy z forum.


Jak Ty dobrze zrobiłeś. Nabywanie wiedzy to dziś najlepsza inwestycja. To zawsze procentuje a my nie jesteśmy piramidą finansową. Mamy orzeczenie KNF i sołtysa.

Icey33 pisze:Post w temacie małej pomocy z wyborem nowego setupu już jest, mam nadzieję, że nic głupiego tam nie napisałem


Eee, Ty nie ale poczekaj na odpowiedzi... :P

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Icey33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 01 paź 2019, 12:45:20
Punkty reputacji: 171
Lokalizacja: Wągrowiec
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Icey33 » 01 paź 2019, 14:34:50

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów :)
Przygoda z chmurzeniem już trwa od jakiegoś czasu, po leciwym Ipow 2 i przymiarkach do Tesli 200W, przyszedł czas na coś lepszego niż posiadam dotychczas, dlatego postanowiłem się zarejestrować i zasięgnąć porad oraz nabyć więcej wiedzy z forum. Tym bardziej, że po raz drugi podejmuję walkę by zerwać z analogami, mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda się wygrać :)
Post w temacie małej pomocy z wyborem nowego setupu już jest, mam nadzieję, że nic głupiego tam nie napisałem :P

Jeszcze raz wszystkich witam i z góry dziękuję za pomoc i wiedzę :)
Awatar użytkownika
AnSo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:52:14
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Podziękował: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: AnSo » 30 wrz 2019, 20:59:29

Witam!
Lubię testować nowe sprzęciki oraz płyny i nie potrafię długo wytrzymać z tym samym narzędziem do tworzenia chmur.
Pozdrawiam!
hubson
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2019, 12:01:29
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: 022
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: hubson » 30 wrz 2019, 12:16:16

Cześć! Wapuję od 2013 roku, przez ten okres miałem kilkanaście sprzętów. Obecnie V9 Max, ale na dniach przesiadam się na Aegis Legend z Kylinem M. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
PoprostuRafal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:44:53
Punkty reputacji: 2
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: PoprostuRafal » 29 wrz 2019, 15:01:58

Hej witam. Jestem Rafał. Po prostu Rafał. Tak po krótce. Jestem z Białegostoku. Analogów pozbyłem się jakieś 10-11 lat temu z pomocą ówczesnej dziewczyny, obecnie żony :). Ciągle mi brakowało tej chmurki, strzału w płuco przy kawie, bądź takiej zwykłej przerwy na papierosa. Jakieś 8 lat temu pod sklepem spożywczym zagadał do mojej siostry pewien cygan, obwoźnie sprzedający rożne sprzęty. Zaoferował za jedyne 65zł zestaw dwóch egonów eGo-T lub eGo-C, już nie pamiętam. Spróbowałem, czemu nie, potrzebowałem chmurki... a że jestem, jak chyba większość facetów, gadżeciarzem to mi się bardzo spodobało. Smak arbuza był przepyszny... i tak zostałem z vapowaniem do dziś, z około roczną przerwą gdzieś w międzyczasie. Trochę sprzętu się przewinęło, częste zakupy bez wcześniejszego zapoznania się z opiniami. Teraz dużo zaglądam na to forum, czytam, wielu rzeczy się dowiaduję :). Obecnie vapuję na T-Privie + TFV8 Big Baby oraz eGo Aio jako taki maluch MTL do pracy, do kieszeni. Na celowniku był Kylin M, ale przez to forum, a może dzięki, bardziej się zastanawiam nad Doomem RTA. Na koniec tych wypocin, w przerwach między chmurką, a obieraniem ziemniaków ;) chciałbym wszystkich serdecznie przywitać :). Pozdrawiam, z chmurką!
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podzięk.: 149 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 29 wrz 2019, 13:00:11

breyger pisze:To może dodam że jestem trzeźwiejącym alkoholikiem. Wtedy będę się zaliczał chyba do mniejszego odsetku. :)

To zdecydowanie mniejszy odsetek. Na dodatek jest to mniejszość raczej niepożądana ;)
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 27 wrz 2019, 21:21:08
Punkty reputacji: 38
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: breyger » 29 wrz 2019, 12:48:45

To może dodam że jestem trzeźwiejącym alkoholikiem. Wtedy będę się zaliczał chyba do mniejszego odsetku. :)
Parowniki: SmokTfv8cloudbeast, VandyVapeKylinM, WOTOFORecurve, JoyetechProCoreAries
Zasiłki: SmokXcube180W, TeslaPunk220W, VoopooX217, AegisMax100W
Było: Stingray Nemesis Fogger4.1, KayfunLite MutationXV2, DarkHorse, Sigelei100 EleafiStick50 SMPLK, Zephyrus
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podzięk.: 149 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 29 wrz 2019, 12:20:41

breyger pisze:Witam wszystkich. ;) Co tu pisać...
[...]
Artur alkoholik. Mam 27 lat. Pochodzę i mieszkam w Krotoszynie (Południowa Wlkp. koło Ostrowa Wlkp.). Z zawodu jestem elektronikiem. Aktualnie bezrobotny.

Bardzo odważne i ciekawe wyznanie. Choć mało szokujące, wszak tutaj pełno jest różnych holików ;) Natomiast co do alkoholików, to biorąc pod uwagę kraj w jakim żyjemy, równie dobrze mogłeś napisać, że jesteś katolikiem, odsetek tych pierwszych jak i drugich jest pewnie podobny ;)
A skoro już tutaj jesteś, to zanim się obejrzysz, będziesz miał pełne ręce roboty ;)

Witaj Arturze *friends*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości