Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 08 lis 2019, 12:32:29

Z1p420 pisze:Witam wszystkich *puk*


mnichal pisze:Cześć wszystkim.


Myślę że wszyscy są pod wielkim wrażeniem Waszych powitań a więc bez zbędnych zwłok:*


Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek

* Na zwłoki przyjdzie czas...
mnichal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2019, 23:16:48
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mnichal » 08 lis 2019, 11:27:19

Cześć wszystkim.
Czytam już jakiś czas, więc postanowiłem sie przywitać.
Drugie podejście do rzucenia analogów. Z Tesla WYE 85W i Baby Beast (bo akurat znajomy miał wolny :D). Czekam na swojego Dead Rabbita RTA.
Z1p420
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 07 lis 2019, 22:48:13
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Z1p420 » 08 lis 2019, 10:47:40

Witam wszystkich *puk*
Protocol23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 12:21:02
Punkty reputacji: 17
Lokalizacja: ochota
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Protocol23 » 07 lis 2019, 19:31:51

Ostatnio bliżej mi do prozy Dan'a Abnett'a i serii "Duchów..." jakoś tak ciekawiej jest gdy czytelnik zaprzyjaźnia się z postacią a autor mu ją zabija w wyniku głupoty tej postaci ;) uwielbiałem mordować swoje postacie :D
A zadanie było karkołomne bo tych klasyków nie pamiętam zbyt dobrze, pamiętam że istnieją ... ale ponadto oszukiwałem :P zaadaptowałem fragment opowiadania, który mam od wielu miesięcy w głowie ... i cieszę się, że nie wyszło tak źle ... dawno nie pisałem, dawniej jeszcze upubliczniałem.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 07 lis 2019, 19:08:06

Protocol23 pisze:Mam nadzieję, że luźna interpretacja wchodzi w grę?


W tym wypadku tylko luźna interpretacja albowiem i zadanie było nieco karkołomne. Z prozą Tennessee Williamsa i jego dwóch sztandarowych dzieł Kotka na gorącym blaszanym dachu i Tramwaj zwany pożądaniemmierzyło się sporo literackich i filmowych sław.
Widzę w Tobie potencjał na rozwój literackich zdolności, tym bardziej że Salon pełen jest nie tylko chmur ale i literatury. W każdym razie debiut masz już za sobą! :brawo:
Protocol23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 12:21:02
Punkty reputacji: 17
Lokalizacja: ochota
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Protocol23 » 07 lis 2019, 15:24:38

Mam nadzieję, że luźna interpretacja wchodzi w grę? ;)

Przeciągnęła się jak kotka budząc się po nocy pełnej wrażeń. Dotarły tutaj zmęczone po całodniowym marszu spieczonym słońcem pustkowiu. Tak jak zostały nauczone sprawdziły czy kryjówka jest bezpieczna, czy zamki są nienaruszone i czy nie ma śladów, że ktoś dotarł na miejsce przed nimi. Ale i tak wieczór przywitał je łupieżcą, który wyłonił się z mroku gotów na to by położyć kres ich wędrówce. Nie były to atrakcje, których spodziewała się na ostatnim przystankiem przed Salonem. Miejsce jest całkowicie odsłonięte, pozbawione jakiejkolwiek ochrony przed palącym słońcem nadaje się tylko na nocleg a i to tylko pod koniec okresu wędrówek. Pierwsi, którzy opuścili bezpieczne schronienie miasta nazwali ten przystanek tramwajem. Podobno przed wojną korporacji tak nazwane pojazdy przemierzały ulice miast gotując pasażerów w swoim metalowym wnętrzu.
-W zasadzie kto wpadł na pomysł by tak nazwać osadę?- zawsze czuła lekkie rozbawienie gdy się udawała w te strony. Miejscowi wywodzą się z dawnej sekty lub kultu, który przysięgał zachowanie wiedzy i technologii na długie lata przed wojną.-Ale dlaczego Salon?- Na to pytanie prawdopodobnie nikt już nie zna odpowiedzi, albo nie ufają jej na tyle by wyjaśnić.
No dobrze, koniec leniuchowania trzeba przygotować się do drogi i ... pożegnać się. Gdyby nie jej poświęcenie obie padły by ofiarą tego bandyty.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 07 lis 2019, 14:10:01

Protocol23 pisze:Z racji, że odrobinę anonimowo czytam postanowiłem się zarejestrować i dołączyć do Salonu. Całkiem sympatycznie to brzmi.


Nie da się i nie ma potrzeby ukrywać, rzeczywiście brzmi to sympatycznie choć, też nie ukrywając, widzieliśmy już większe oznaki samozadowlenia. :-P

Protocol23 pisze:Przepraszam, że tak długo - kiedyś podobno całkiem dobre opowiadania pisałem


Kiedyś było może długo...natomiast nikt nie wątpi że opowiadania były dobre. To może coś skrobniesz? Takie długie opowiadanie na temat i z gotowym tytułem.

"Tramwaj na gorącym blaszanym dachu z kotką zwaną pożądaniem w gorącym Salonie"

Wystarczy jeśli będzie dłuższe niż tytuł...


Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Protocol23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 12:21:02
Punkty reputacji: 17
Lokalizacja: ochota
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Protocol23 » 07 lis 2019, 12:49:16

Witam wszystkich :)

Z racji, że odrobinę anonimowo czytam postanowiłem się zarejestrować i dołączyć do Salonu. Całkiem sympatycznie to brzmi. No i jakoś tak sympatycznie u was (lub u nas już)

Mam 30+ lat i od paru lat chmurzę raczej traktując to jako sposób na zastąpienie analogów, niż jako hobby. (kółek nigdy nie potrafiłem puszczać a rozmiar chmury też nie jest dla mnie istotny) Brak mi talentu więc, ani nie warzę własnych mixtur, ani nie planuje skręcać grzałek. Obawiam się, że mogę być niezbyt pomocny tylko czerpać wiedzę od mądrzejszych. Przynajmniej się będę starać.

Trochę o sprzęcie do chmurzenia, trochę pod prąd bo w miarę dogadywałem się iJustem3 (a palenie analogów rzuciłem na jakimś Mildzie 510 chyba - który był iJustem tamtych czasów jeśli dobrze pamiętam) a obecnie w sklepie na E, który się przewija w wielu postach kupiłem box (znów) od Eleaf iStick Mix (nikt go mocno nie objechał że to szmelc a 120zł i usb-c mnie przekonały) i zbiornik Melo 5 (przekonały mnie zabezpieczenia - zakręcanych nie lubię, smoki z guzikiem potrafiły mi się w kieszeni otworzyć)

Przepraszam, że tak długo - kiedyś podobno całkiem dobre opowiadania pisałem ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 07 lis 2019, 11:15:33

ori1 pisze: ...świat vape znam od lat jeszcze jak były eGo.Dużo się nie zmieniło...


No tak. Świat to za mało, pamiętasz rozwmowę Bonda i Elektry King?

Electra King: Mogłabym ci dać cały świat!
Bond: Świat to za mało.
Electra King: Głupie sentymenty.


Cieszy że widzisz rzeczywistość jaka jest, sprzęt jaki jest i Salon jaki będzie...bez głupich sentymentów.

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
ori1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 08:16:09
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: dbc
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ori1 » 07 lis 2019, 09:24:39

Witam. Jestem nowy.... tu na forum, ale świat vape znam od lat jeszcze jak były eGo :) Dużo się nie zmieniło, jak tylko nowe wynalazkowe smaki i mody :) Pozdrawiam wszystkich vaperów :)

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości