Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
wilkczarny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 30, 2019 9:03 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: wilkczarny » czw maja 30, 2019 9:47 am

Tommy Black pisze:
wilkczarny pisze:PS. Mieszkam we Wrocławiu i mam na imię Andrzej, jakby co.


Jakby co, to dobrze wiedzieć.Bowiem skrypt ( TB ) :-P przerobił, uzupełnił, Wro i teraz jakby wiemy więcej.



Przepraszam za oczywisty dla mnie skrót myślowy. ;)

Tommy Black pisze:
Jesteś jak Newton. No prawie. On szukał trochę spokoju bo koty mu żyć nie dawały i polazł pod drzewo.Tam trafiło go jabłko, bo nie było EIN. On miał aromatyczny cydr i wonne wizje, Ty aromatyczną chmurkę a Salon ma wszystko.Czyli dobrze trafiłeś, lepiej niż Newton...

Witaj więc w Salonie. *wino*


Newton już na zawsze kojarzy mi się z Baśnią o Ludziach Stąd. On też miał trochę kuku na muniu, ale z innego powodu niż cydry czy aromatyczne chmurki. Miało to też związek z dziewczynami. ;)

Dzięki za przywitanie. :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » czw maja 30, 2019 9:43 am

wilkczarny pisze:PS. Mieszkam we Wrocławiu i mam na imię Andrzej, jakby co.


Jakby co, to dobrze wiedzieć.Bowiem skrypt ( TB ) :-P przerobił, uzupełnił, Wro i teraz jakby wiemy więcej.

wilkczarny pisze:Papierosy rzuciłem w wieku lat 10-ciu, natomiast mam wielką słabość do fajki wodnej.


Chyba mamy coś wspólnego. Ja w tym wieku rzuciłem dziewczynę z powodu wielkiej słabości do...no do innych słabości... :-P

wilkczarny pisze: Szukałem czegoś, co pozwoli mi zastąpić tę przyjemną, chłodną i aromatyczną chmurkę, więc padło na EIN.


Jesteś jak Newton. No prawie. On szukał trochę spokoju bo koty mu żyć nie dawały i polazł pod drzewo.Tam trafiło go jabłko, bo nie było EIN. On miał aromatyczny cydr i wonne wizje, Ty aromatyczną chmurkę a Salon ma wszystko.Czyli dobrze trafiłeś, lepiej niż Newton...

Witaj więc w Salonie. *wino*
Awatar użytkownika
wilkczarny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 30, 2019 9:03 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: wilkczarny » czw maja 30, 2019 9:15 am

Cześć Wszystkim Salonowicz(k)om!

Od jakiegoś czasu przeglądałem forum i edukowałem się na nim, ponieważ postanowiłem zaopatrzyć się w sprzęt do wapowania. Papierosy rzuciłem w wieku lat 10-ciu, natomiast mam wielką słabość do fajki wodnej. I choć fajka fajna jest (a wręcz fajowa!), to jednak wymaga sporo czasu i odprawiania nad nią rytuałów. Szukałem czegoś, co pozwoli mi zastąpić tę przyjemną, chłodną i aromatyczną chmurkę, więc padło na EIN. Ciumkam sobie dopłucnie (jak to w fajeczce wodnej) beznikotynowe liquidy. Testuję na razie różne premixy i szukam, jakie smaki najbardziej mi odpowiadają (wychodzi na to, że deserówki i owocówki). Mój obecny zestaw składa się z Aegisa Legenda i Smoka TFV mini v2. Atomizerek spoko, ale rozglądam się już za jakimś RTA (o tym w innym dziale ;) ). Dzięki za dotychczasową pomoc i do przeczytania w innych działach. :)

PS. Mieszkam we Wrocławiu i mam na imię Andrzej, jakby co. ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr maja 29, 2019 6:56 pm

morty79 pisze:Mam 39 lat, od jakiegoś czasu mam zamiar zrezygnować z palenia papierosów.


Hmmm...w wieku 39 lat już podejmuje się poważne decyzje ale faktycznie, lepiej poprzedzić je zamiarem. Nic bowiem gorszego niż pochopnie postępujący mężczyzna. Na dodatek racjonalny. Tegoroczną Nagrodę Nobla z ekonomii otrzymał prof. Richard Thaler z University of Chicago (USA) za swój wkład w rozwój ekonomii behawioralnej, uwzględniającej psychologię człowieka, który nie zawsze (a właściwie rzadko) kieruje się czysto racjonalnymi przesłankami. Więc jeśli dalej myślisz, jak od jakiegoś czasu już myślisz, to rzuć w cholerę te papierosy bo jak sam widzisz Nobla raczej nie dostaniesz. A poza tym w Salonie jest fajnie i są kobiety które nie mają z kim wypić kawy to piją same wino. A rzucić Ci pomożemy, przynajmniej pomyślimy o tym...

Witaj zatem w Salonie! *wino*
morty79
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 29, 2019 3:23 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: morty79 » śr maja 29, 2019 6:18 pm

Witam wszystkich. Mam 39 lat, od jakiegoś czasu mam zamiar zrezygnować z palenia papierosów. Na chwile obecną mój e-papieros to CL TANK 2P KIT. Serdecznie witam wszystkich.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » wt maja 28, 2019 6:05 am

Buleczkin pisze:... więc namiętnie czytam, czytam i jeszcze raz czytam.


Ach jak wspaniale. Mechanizmy rządzące naszymi zachowaniami, myśleniem i emocjami biorą się z czytania i z miłości. U nas, tyleż walecznej co zaciekle zwalczanej populacji waperów, głównie z miłości do sprzętu i liquidów.Miłość do ludzi też się zdarza ale nie przesadnie i nie afiszujemy się z tym jak kibic z szalikiem swojej drużyny. Takt i delikatność, to nasze zalety.
Niektórzy posiadają jeszcze wiedzę i skromność.A inni jakieś zwierzątka, często domowe.To tyle o nas a Ciebie, może nie namiętnie, ale witamy w Salonie! *wino*
Buleczkin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 27, 2019 1:03 pm
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Buleczkin » pn maja 27, 2019 8:24 pm

Witam,
Papierosy paliłem około 20 lat. Teraz od 5 lat wapuję. Jakoś tak mnie naszła ochota na własne grzałki (dotychczas używałem gotowych) i rozglądam się za sprzętem. Gratów trochę się uzbierało, jednak czas na zmiany. Pewnie wpadnie jakieś RTA i box 1x21700 DNA lub YiHi więc namiętnie czytam, czytam i jeszcze raz czytam.
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Szymon » ndz maja 26, 2019 7:56 pm

Dzięki *friends* Po drodze było jeszcze kilka modów i parowników na wymienne grzałki, ale jak spaliłem kilka w parę dni po sięgnięciu po liquidy ze słodzikiem to zdecydowałem się na RTA. Fajna zabawa, ale jednak wiedza musi być znacznie większa :smile:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz maja 26, 2019 5:34 pm

Szymon pisze:Chmurzę e-papierosy od 6 lat. Początkowo długopisy, a od 9 miesięcy RTA.


No tak, długopisy to jak era kamienia łupanego czyli paleolit. Ale Ty szybko przeszedłeś przez rewolucją neolityczną i stając się prawie człowiekiem dotarłeś do epoki neolitu, czyli RTA.
Teraz, jak pokazuje nasza wspólna historia, będziesz się tylko rozwijał. Znasz coraz więcej narzędzi i umiesz się nimi posługiwać. No może nie tak do końca ale od tego masz Salon który kiedyś był jaskinią i wszystko malowaliśmy na jej ścianach a teraz mamy fotografię cyfrową i frytki. Dobrze że się zarejestrowałeś, to tak jakbyś odkrył ognisko i poszukał tego co je rozpalił... :-P

Witaj w Salonie! *wino*
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Szymon » sob maja 25, 2019 8:14 am

Cześć,

Palę Chmurzę e-papierosy od 6 lat. Początkowo długopisy, a od 9 miesięcy RTA. Szukam tego co każdy, czyli porad i własnych przemyśleń co do sprzętu, liquidów itp. (wg. większości obiektywnych recenzji na YouTube, każdy niemal sprzęt co kupiłem, to był istny skok technologiczny i nowa, pozbawiona wad jakość na rynku, a moje wrażenia są trochę inne).

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Makzie i 1 gość