Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz lis 24, 2019 10:48 am

damian689 pisze:Postanowiłem założyć konto żeby móc podyskutować z Forumowiczami i wymieniać się doświadczeniami.


Bardzo to dobry pomysł. A masz coś jeszcze na wymianę? Może jakieś fajne fanty? Bo my to się tu różnymi fajnymi rzeczami wymieniamy a potem dyskutujemy nad tymi wymianami i w ogóle...no wiesz...

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
damian689
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: sob lis 02, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: dolnośląskie/UE
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: damian689 » ndz lis 24, 2019 10:42 am

Witam wszystkich Forumowiczów :bry: ,
Wapuję od 01.04.2012r. Kilka lat temu byłem aktywny na "Trawniku" stąd parę osób rozpoznaję po nickach i avatarach. Trawnik po jakimś czasie zaczął mnie męczyć z powodu poziomu wypowiedzi jaki tam panował...Przez kilka ostatnich lat używałem Billowa v2 i zacząłem szukać czegoś nowego, ale wypadłem z obiegu i nie wiedziałem co kupić. Gdy szukałem informacji na temat parowników "wujek Google" kierował mnie do Salonu.Kupiłem Horusa i Królika na podstawie opinii tutejszych Waperów i jestem mega zadowolony. Postanowiłem założyć konto żeby móc podyskutować z Forumowiczami i wymieniać się doświadczeniami.

Pozdrawiam Wszystkich
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » sob lis 23, 2019 9:49 am

michkan pisze:Witam starych wyjadaczy w kwestii wapowania.


W kwestii wieku to nie zaprzątamy sobie tym głów. Próbowaliśmy ale dziewczyny w Salonie zapominały natychmiast pytania o wiek.

michkan pisze:Na codzień interesuje się elektroniką użytkową i jestem maniakiem nowych technologii


To witamy w Klubie. A zauważyłeś że wynalezienie samochodu to ogromny postęp! Od tego czasu ludzie zaczęli się poruszać znacznie szybciej!*

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.


*Zwłaszcza na przejściach dla pieszych...
michkan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 30, 2019 5:29 am
Lokalizacja: Poznań
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: michkan » sob lis 23, 2019 9:43 am

Witam starych wyjadaczy w kwestii wapowania. Jestem Michał, mam 28 lat. Swoją przygodę z elektronikami rozpocząłem z 5 lat temu, miałem wtedy zwykłego elektronika, z wyglądu jak papieros Teraz posiadam Vaporesso Armour Pro, ale średnio jestem z niego zadowolony. Na codzień interesuje się elektroniką użytkową i jestem maniakiem nowych technologii ;)
oOdz1m3k
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 22, 2019 9:24 pm
Lokalizacja: Radom
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: oOdz1m3k » pt lis 22, 2019 10:32 pm

Myślę że i tak wydatki się zmniejsza w rozliczeniu rocznym;)
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » pt lis 22, 2019 10:22 pm

krutka pisze:Witam, zaglądam tutaj od początku mojej przygody z epapierosami, czyli od około 3 miesięcy.
Nie jest lekko, ale się oswajamy, nie chcę wracać do analogów więc będę tutaj częstym gościem.
Pozdrawiam wszystkich Aga
Niebiosa zesłały nam wreszcie jakąś przedstawicielkę płci przeciwnej, słabszej, pięknej...
Nie wracaj do analogów. Ich smród nie licuje z kobiecością :P
Im częściej tutaj będziesz tym lepiej dla Ciebie i dla nas, więc bywaj tutaj jak najczęściej, będziemy oswajać się razem z Twoimi problemami z EIN no i z Tobą ;)

oOdz1m3k pisze:... gdzie odrazu potrzebuje Waszej pomocy;) z góry dziękuję
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy, zrozumiemy wszelkie problemy i rozterki... a wszystko to pozbawi Cię Twoich pieniędzy ;)


Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
oOdz1m3k
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 22, 2019 9:24 pm
Lokalizacja: Radom
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: oOdz1m3k » pt lis 22, 2019 10:03 pm

Witam Wszystkich jestem nową osobą na forum. Na imię mam Piotr 27 lat. Sześć lat temu miałem krótki epizod z efajka jakis zestaw Ego coś tam dalej nie pamiętam nazwy ogólnie fajnie doświadczenie ale obsługa tego była dla mnie zbyt uciążliwa ciągle coś gdzieś cieklo itp także zrezygnowałem i wróciłem do zwykłych fajek. Minęło parę lat człowiek jednak zmądrzał i podejmuje wyzwanie walki z fajkami sposobem e papierosa ale tym razem bardziej z głową i mam nadzieję że z pomocą ludzi bardziej doświadczonych. Także jeszcze raz witam Wszystkich i zapraszam do zajrzenia w dział poradnik zakupowy gdzie odrazu potrzebuje Waszej pomocy;) z góry dziękuję
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt lis 22, 2019 12:34 pm

krutka pisze:Nie jest lekko, ale się oswajamy...


Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.Człowiek naraża się na łzy, gdy raz pozwoli się oswoić. To cytaty z Małego Księcia, Antoine de Saint-Exupéry'ego z 1943 roku.
Nic się nie zmieniło. Ale będzie dobrze. Agnieszko, jesteś dziewczyną otwartą, przekaz podprogowy Twojego nicka jest nadto wyraźny, więc damy radę...

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
krutka
Waperka
Waperka
Posty: 9
Rejestracja: pt paź 18, 2019 11:03 am
Lokalizacja: Podkarpacie
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Kobieta

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: krutka » pt lis 22, 2019 11:56 am

Witam, zaglądam tutaj od początku mojej przygody z epapierosami, czyli od około 3 miesięcy.
Nie jest lekko, ale się oswajamy, nie chcę wracać do analogów więc będę tutaj częstym gościem.
Pozdrawiam wszystkich Aga
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » czw lis 21, 2019 6:39 am

sawyers pisze:Witam jestem nowy i przybyłem opierdzielić komuś mojego elektryka. :P


Nowy jesteś na pewno. Tak nowy że pomyliłeś miejsca. Nie masz poczucia humoru i sam nie jesteś zabawny.

- Co ma wspólnego dowcip z biustem?
- Nie powinny być płaskie.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości