Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 25 cze 2015, 23:54:42

Ale moje marzenie o Harleyu to nie jest owoc moich wielkich wymagań. Ja sobie to wymyślilem,bo lubię mieć jakieś cele w zyciu.
Ja nawet nie mam prawa jazdy kat.A. Kiedyś go kupię jednak...no tak juz mam,jest cel to... ;)
Natomiast gdybym widział nieszczęśliwego psa i on potrzebowałby pomocy,to Harley jest już nieistotny!
BVS Biotech
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: BVS Biotech » 25 cze 2015, 23:45:40

Tommy Black pisze:Witaj Piotrze. Spadłeś niemal z Harleya,którego od roku chcę kupić.A jesli chodzi o zwierzeta, to mam psa. Nie, pies ma mnie. On mieszka, a ja płacę rachunki.Czyli jest to pies tzw.domny!Ale jak już kupię tego Harleya ,to spokojnie mogę ja być bezdomny... :P
*wino*


Oj widzisz, ja akurat o Harleyu nigdy nie marzyłem, nie mam aż tak wygórowanych wymagań, aktualnie zadawalam się w pełni Zetem 800, na którym i tak rzadko jeżdżę, bo w codziennej pracy niestety potrzebny samochód.
Natomiast w kwestii futer mogę się pochwalić, że obecnie dzieli z nami życie siedem psiaków, pięć z nich to nasze własne, przygarnięte po mniej lub bardziej niemiłych przygodach a dwa czekają u nas na nowe domy :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 25 cze 2015, 23:32:19

Witaj Piotrze. Spadłeś niemal z Harleya,którego od roku chcę kupić.A jesli chodzi o zwierzeta, to mam psa. Nie, pies ma mnie. On mieszka, a ja płacę rachunki.Czyli jest to pies tzw.domny!Ale jak już kupię tego Harleya ,to spokojnie mogę ja być bezdomny... :P
*wino*
BVS Biotech
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: BVS Biotech » 25 cze 2015, 23:24:21

Witam wszystkich szacownych Bywalców :)
Mam na imię Piotr, jestem prawie najstarszym stażem pracownikiem naszej firmy.
Z przyjemnością weźmiemy udział w kulturalnej dyskusji nt. przyszłości e-palenia w Polsce.
Z niektórymi z Was już się spotkałem, m.in. na innych forach, a do Salonu trafiłem z Blogu Starego Chemika :)
Prywatnie - 40-tolatek z nałogiem e-palenia, miłośnik motocykli, od wielu lat zaangażowany w pomoc bezdomnym zwierzętom.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: 10 cze 2015, 15:31:51
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podzięk.: 86 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: matatiti » 24 cze 2015, 15:19:47

basika pisze:Witam wszystkich "Rozchmurzonych"

Basiu, Królowo EFVI, cieszę się, że jesteś już z nami. Do dziś nie mogę wyjść z podziwu dla Twojej osoby, po tym ile zrobiłaś dla społeczności waperów w konkursie EFVI, zbierając miażdżącą pozostałych uczestników liczbę podpisów. Niestety wtedy przegraliśmy tą bitwę, ale tu będziemy pisać nową historię. Jeszcze nie wszystko stracone.
:budda:
Awatar użytkownika
Stary Chemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: 08 cze 2015, 20:53:39
Punkty reputacji: 99
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Stary Chemik » 24 cze 2015, 15:15:15

O, Basia, moja ulubiona koleżanka przyszła do nas! Cześć, Barbaro!
Niezależny konsultant chemiczny przyglądający się liquidom na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 cze 2015, 14:55:53

Basiu! I Ty ... :P *wino*
Na pewno się przydasz, a skoro jesteś mamą i właścicielką cudnej kotki to na pewno jesteś dobrą czarownicą!
Czary będą nam bardzo potrzebne!
Witaj w Klubie! *czajniczek*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 24 cze 2015, 14:51:04

Witam wszystkich "Rozchmurzonych"
matatiti dziękuję za zaproszenie :)
Na imię mam Barbara. Jestem szczęśliwą mężatką, mamą i właścicielką cudnej kotki. O wiek nie pytajcie, bo kobiety nie zdradzają takich tajemnic ;)
Wapuję prawie pięć lat.
Nie wiem czy do czegoś się przydam i szczerze mówiąc, po akcji zbierania podpisów pod EFVI, poczułam się zniechęcona. Ale swoboda chmurzenia jest dla mnie ważna i nie potrafię przejść obojętnie nad tym, co realnie nam zagraża. Cieszę się, że jestem tu z Wami i liczę na to, że wspólnie zadbamy o naszą waperską przyszłość.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6674
Rejestracja: 20 cze 2015, 08:38:23
Punkty reputacji: 8798
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podzięk.: 525 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Krasnal45 » 23 cze 2015, 22:14:27

Jack232 pisze:
Krasnal45 pisze:............. Dlatego trzeba tam wracać i z całej siły, ba, z perfidią, tępić to zjawisko.


Gdzie wracać ??? Na trawnik ??? Przy tej administracji ??? Nie bądż śmieszny . Przecież to właśnie dzięki polityce prowadzonej od kilku lat przez trawnikową administrację , trawnik WYSYCHA . Zamiast walczyć z gimbazą , innymi patologiami drążącymi zielone , walczyli z ludżmi mającymi jakiekolwiek inne zdanie , którzy ośmielali się publicznie wytykać im błędy . Dlatego powstają nowe fora , np takie jak to . Zobacz na użytkowników tego forum , to w większości właśnie tacy ludzie . Mający swoje zdanie , oczekujący normalności na każdej płaszczyżnie forum , a nie tylko zakazów , nakazów itp . Może tym ludziom jeszcze "będzie się chciało" , ale do tego potrzeba normalnych warunków , a nie zielonego chwastu .

A czy "eliminowanie" zjawiska gimbazy, pomijając "wkład" administracji, nie jest częścią naszej obrony przed dyrektywą i nieuchronnie zbliżającymi się zakazami i ograniczeniami? ;) Uwierz mi, że mam szacunek i to ogromny, dla każdego usera, który zarejestrował się/rzucił analogi, choćby dzień przede mną. To Wam, "starym" zawdzięczam to, że jestem zdrowszy, młodszy, silniejszy i tym że tu jestem również spłacam w pewnym sensie dług, który Wam jestem winien. Ale goowniarstwo będę tępił.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: 10 cze 2015, 15:31:51
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podzięk.: 86 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: matatiti » 23 cze 2015, 20:47:45

Każdy z Was Panowie ma po trochu racji, ale teraz powinniśmy zostawić na chwilę gdzieś w tyle złe emocje i animozje, skupiając swe siły na walce z największym zagrożeniem społeczności waperów, jakim jest Dyrektywa Tytoniowa.
:budda:

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości