Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Grzeczny
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2020, 12:31:40
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Grzeczny » 06 sty 2020, 13:43:59

Nie do końca zrozumieliście mnie, oraz skupiacie się na tych rzeczach co nie trzeba.
Nawiązując do waszych odpowiedzi, mnie też uczyli się witać itd, ale jak np. idziesz do nowej paczki znajomych/ nowe zajęcia/ studia/ szkoła. To po prostu zaczynacie z kimś gadać i się poznajecie, a nie robicie internetowe "kółko" jak na spotkaniach integracyjnych i po kolei "Cześć, nazywam się Maciek i lubię to[...]". Chyba, że inaczej to wygląda. Ale dobrze, to jest tylko moje spostrzeżenie i niech takie zostanie. Mam nadzieję, że to forum nie okaże się vape-elektrodą.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 06 sty 2020, 13:37:04

Grzeczny pisze:y0,
Nie wiem mam wrażenie, że takie witanie się i mówienie o sobie trochę "gimbusiarskie" jest, ale to w moim odczuciu (no offensive), bo chyba to nie jest kóło anonimowych[a-z].


Tomba pisze:yO,
przywitanie i przedstawienie się jest gimbusiarskie? Mnie uczyli, że kultura tego wymaga. No ale co kraj, to obyczaj.

Jak znam życie, to resztę dopowie Tommy


Reszta jest milczeniem. Tommy grzecznie przywita nowego.

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6673
Rejestracja: 20 cze 2015, 08:38:23
Punkty reputacji: 8798
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podzięk.: 525 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Krasnal45 » 06 sty 2020, 13:21:07

@
Awatar użytkownika
Tomba

Nie znasz się. Na twarzoksiążce obowiązuje inna kultura...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5825
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:29:29
Punkty reputacji: 10343
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 209 razy
Otrzymał podzięk.: 191 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tomba » 06 sty 2020, 13:19:30

Grzeczny pisze:y0,
Nie wiem mam wrażenie, że takie witanie się i mówienie o sobie trochę "gimbusiarskie" jest

yO,
przywitanie i przedstawienie się jest gimbusiarskie? Mnie uczyli, że kultura tego wymaga. No ale co kraj, to obyczaj.

Jak znam życie, to resztę dopowie Tommy :-D :lol1:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Grzeczny
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2020, 12:31:40
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Grzeczny » 06 sty 2020, 13:12:11

y0,
Nie wiem mam wrażenie, że takie witanie się i mówienie o sobie trochę "gimbusiarskie" jest, ale to w moim odczuciu (no offensive), bo chyba to nie jest kółko anonimowych[a-z].
Wapuję od 4 miesięcy około, 2 miesiące pierwsze to był Tigo Milp, fajny bo pierwszy, ale szybko się znudził bo mały. Będąc w gorącej wodzie kompany kąpany i wbrew swoim zasadom, zakupiłem Volish Alpha. Fajny, duża chmura, nawet fajnie czuć smak, ale grzałki to tragedia.
Więc przycumowałem do tego portu, aby wchłonąć trochę waszej wiedzy, aby móc znaleźć następnego wybrańca.
Vape podoba mi się tysiąc razy bardziej od konwencjonalnych metod dostarczania nikotyny.
Już nie mam takiego problemu z nałogiem jak paliłem zwykłe.
#Epuls
Lubię:
Smakować różnych premixów (najlepiej jak od razu trafiam w premiks pt. "OMG JAKIE DOBRE").
Grać na gitarze aku/elektryk.
Rysować (realizm, fantastyka).
Sztuki Walki (trenowałem 5 lat).
Grać w gry.
Programować w cpp/scala.
I dużo innych zainteresowań.

PS Potrzebuję porady co do nowego e-papieroska :C
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 06 sty 2020, 11:04:50

Marlin28 pisze:Cześć wszystkim! Nazywam się Marlin28, lubię vape z e-papierosem i lubię próbować innego e-liquidu. Miło dołączyć do tego forum.


A rozważałeś może nazwisko Makaira28? A może zaprogramowałeś to w C++?
Jak wygląda vape bez e-papierosa?
Jaki jest inny liquid niż liquid?
Popatrz, już na starcie tyle pytań i tylko jedna odpowiedź.
Miło dołączyć do tego forum.


Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Marlin28
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2019, 11:13:36
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: United States
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Marlin28 » 06 sty 2020, 10:58:23

Cześć wszystkim! Nazywam się Marlin28, lubię vape z e-papierosem i lubię próbować innego e-liquidu. Miło dołączyć do tego forum.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 06 sty 2020, 09:16:03

Ale dużo nowych... no cóż, ludzie wracają z Sylwestra i wstępują... Sylwester Marzeń, Salon Marzeń, co za różnica...

Poof pisze: Na początku paliłem tzw. cienkie długopisy, gdzie sznurek na grzałce co chwila był oblepiony "glutem"


W noworocznym konkursie na najbardziej traumatyczne wspomnienie z podstawówki zajmiesz 3 miejsce. Konkurs ogłosimy przed wakacjami.

Poof pisze:Konto głównie założone by poprosić o porady itp. itd., gdyż chciałbym zakupić coś innego niż miałem do tej pory.


Bardzo słusznie. Większość ludzi kupuje coś czego jeszcze nie miała a niektórzy to sobie organizują nowe małżeństwa. W obu wypadkach będziemy bardzo pomocni.

***

Mario96 pisze:Witam wszystkich, nazywam się Mariusz, mam 23 lata. Wapuję kilka lat z przerwami, bo dzięki temu udało mi się odstawić papierosy po 7 latach palenia.


A jak masz na imię? Nie ma nic lepszego niż przerwy, bo jak sam widzisz po 7 latach udało Ci się odstawić.

Mario96 pisze:Na forum zarejestrowałem się, ponieważ interesuje się tą tematyką, a jest to najlepsze miejsce gdzie można się czegoś dowiedzieć i nauczyć od doświadczonych użytkowników oraz podzielić swoją opinią.


Rzeczywiście Salon to najlepsze miejsce gdzie można podzielić się opinią o doświadczonych użytkownikach. Trzeba się tylko tego nauczyć i tu trochę pomożemy.

***

Dorcia33 pisze:Po blisko 30 latach palenia 20-30 analogów dziennie (z krótką, 10 lat temu, zupełnie nieudaną przygodą z ego Volisha) ostatnie pół roku ponownie próbuję rozstać się analogami.


To taka zakamuflowana opowieść o próbie pozbycia się dotychczasowego męża?

Dorcia33 pisze:Setupy robię sama (wychodzą różnie raz lepiej raz gorzej, ale jeszcze się uczę i testuję mając przy tym dużo frajdy)


Bo w życiu chodzi właśnie o tę frajdę, o nic innego.
Ksiądz do Jasia przy spowiedzi:
- Pamiętaj, grzeszyć można też myślami.
- No niby tak proszę księdza, ale co to za przyjemność...

Może znajdziesz kogoś do tych setupów? Jasne że pomożemy.

Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
Dorcia33
Waperka
Waperka
Posty: 17
Rejestracja: 27 lis 2019, 07:09:49
Punkty reputacji: 66
Lokalizacja: mazowieckie
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Dorcia33 » 06 sty 2020, 02:46:41

Witam wszystkich, mam na imię Dorota. Po blisko 30 latach palenia 20-30 analogów dziennie (z krótką, 10 lat temu, zupełnie nieudaną przygodą z ego Volisha) ostatnie pół roku ponownie próbuję rozstać się analogami. Początkowo nabyłam Smoka Nord, który okazał się zupełnie nie dla mnie (zbyt przewiewny i to ciągłe ładowanie). Potem wreszcie poszłam po rozum do głowy i zaczęłam czytać rady i opinie fachowców (doświadczonych użytkowników) a nie pseudo recenzje na YT. Dzięki wielu godzinom spędzonym na Waszym forum i trawniku wreszcie odrobinę pojęłam w czym rzecz. Obecnie wapuję na zestawie złożonym z Tesli Punk 86W i parownika Centaur Mini, który udało mi się przedstawić w temacie forum „Na czym i dlaczego chmurzymy” i w którym otrzymałam od @
Awatar użytkownika
Maciejko
słuszną reprymendę za brak przywitania. Czytałam wcześniej regulaminy, ale zaaferowana moim pierwszym postem i wstawianiem zdjęcia (cóż do najmłodszych już nie należę) zupełnie o tym zapomniałam. Mea culpa. :wstydzi:
Setupy robię sama (wychodzą różnie raz lepiej raz gorzej, ale jeszcze się uczę i testuję mając przy tym dużo frajdy), baterie nabyłam w jednym z polecanych przez forumowiczów sklepie (Samsungi 30Q i Muraty VTC5), pierwsze liquidy własnej produkcji już leżakują. Już myślę o zakupie innych czajników, może Expromaizer V4 lub Soulmate (Berserkera mogę nie opanować z jego wyciekami). Mam nadzieję, że tym razem z Waszą pomocą, uda mi się odstawić całkowicie smrodziuchy. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku.:kwiatek:
Mario96
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2020, 20:58:47
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Opole
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Mario96 » 05 sty 2020, 21:47:40

Witam wszystkich, nazywam się Mariusz, mam 23 lata. Wapuję kilka lat z przerwami, bo dzięki temu udało mi się odstawić papierosy po 7 latach palenia. Zaczynałem z Eleaf'em iStick Pico 75W Kit, a obecnie Drag 2 + Kylin M. Na forum zarejestrowałem się, ponieważ interesuje się tą tematyką, a jest to najlepsze miejsce gdzie można się czegoś dowiedzieć i nauczyć od doświadczonych użytkowników oraz podzielić swoją opinią. Pozdrawiam serdecznie :)

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości