Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Walerianek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 01 cze 2019, 19:21:25
Punkty reputacji: 10
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Walerianek » 24 cze 2019, 10:27:29

Witam wszystkich

Jestem Tomek , mieszkam w Łodzi i e-pale już prawie 9 lat z roczną przerwą.
Większość wiedzy jaką posiadam została zaczerpnięta z "trawnika" ale ostatnimi czasy coraz częściej trafiałem na Salon dlatego postanowiłem zagościć tu na dłużej , jest to dobra alternatywa do pozyskiwania danych i ważnych uwag .
Należę do tej grupy forumowiczów którzy mało piszą ale duuużo czytają , problemy staram się rozwiązywać sam , metodą - próbuj do skutku z pomocą treści napisanej przez innych i najczęściej mi się to udaje .
Chciałbym jeszcze coś dodać ale nie mam pomysłu , zdecydowanie wolę rozmowę przy kawie lub piwie od klepania w klawisze - tak więc - WITAJCIE :bender:
Awatar użytkownika
reefu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2019, 07:52:36
Punkty reputacji: 5
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: reefu » 24 cze 2019, 08:01:10

W pierwszej wersji to zdanie wyglądało tak : ...cieszę się "chyba" , że do Was trafiłem. ;) ale pomyślałem , będę miły i sympatyczny a to słowo "chyba" zapewne jest niepotrzebne :D Na szczęście czasami lubię obejrzeć dobry obiad w telewizji (bo sam kiepsko gotuje), a o seksie przez telefon się nie wypowiem, nie miałem przyjemności próbować ;) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 cze 2019, 07:51:13

reefu pisze:...cieszę się , że do Was trafiłem.


No, wiadomo. Choć czy ja wiem? U nas jest trochę tak jak z seksem przez telefon...

- Co to takiego ten seks przez telefon?

- Mniej więcej to samo, co obiad w telewizji.

A taki @
Awatar użytkownika
Zerlish
to prosił o powitanie a potem uciekł... :P
Awatar użytkownika
reefu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2019, 07:52:36
Punkty reputacji: 5
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: reefu » 24 cze 2019, 07:45:53

Tommy Black ! dzięki za tak miłe przyjęcie na Salony ;) cieszę się , że do Was trafiłem.Z racji tego, że W głowie mam już kilka pytań to zapewne trochę Was pomęczę... ale na razie odpowiedzi poszukuję sam przeglądając po kolei wątki na forum :) Pozdrawiam i życzę spokojnego poniedziałku!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 cze 2019, 07:10:30

Millionaire pisze:Aktualnie na co dzień korzystam z poczciwego Ammita 25 DUAL w połączeniu z poczciwym IPV4s.


Doceniamy Twoją poczciwość już na samym początku tej trudnej podróży na jaką się zdecydowałeś.

Millionaire pisze:Wkroczyłem w progi Salonu aby dowiedzieć się nowych rzeczy oraz zwiększyć swoją wiedzę...


Już samo wkroczenie czyni Cię człowiekiem mądrym i roztropnym. Ale Salon nie z takimi sobie radził. :P

Czy zauważyłeś, że jak się zrobi dziurę w sieci, to tak naprawdę maleje liczba dziur w sieci?

Witamy w Salonie! *wino*
Millionaire
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2019, 21:13:35
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Ruda Śląska
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Millionaire » 23 cze 2019, 21:26:00

Witam wszystkich serdecznie, nazywam się Tomasz i wapuję od jakichś 4 lat. Moja przygoda zaczęła się na klasycznym jak na tamte czasy ProVoG Ego i ciągnie się do teraz, tyle że na coraz to nowszym sprzęcie. Aktualnie na co dzień korzystam z poczciwego Ammita 25 DUAL w połączeniu z poczciwym IPV4s. Wkroczyłem w progi Salonu aby dowiedzieć się nowych rzeczy oraz zwiększyć swoją wiedzę w na przykład tworzeniu nowych ciekawych samogonów. Tak więc jeszcze raz pragnę wszystkich powitać i z góry podziękować za wszystkie rady i wskazówki, jakie jak mniemam w najbliższym czasie otrzymam.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 23 cze 2019, 20:55:07

reefu pisze:Witajcie, cześć i czołem ! Mam na imię Piotrek...


Szkoda że nie Romek, od razu zrobiłoby się wesoło. ;)

reefu pisze:Od 5 dni posiadam swojego pierwszego elektronicznego efajura


Nie wiemy za bardzo co to jest elektroniczny "efajur" ale skoro twierdzisz że to Stick V9 Max, to zazdrościmy Ci 2 z tych 5 dni. :-P

reefu pisze:Smakuje zacnie, pachnie pięknie , zupełnie inne zycie!


Dzięki, ładnie opisałeś na samym początku Salon. Życie w Salonie, z Salonem to jedno wielkie pasmo. Tu sobie można dodać masę przymiotników albo wyobrazić parę termitów które dostają w restauracji stolik dla dwojga.

Witaj więc w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
reefu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2019, 07:52:36
Punkty reputacji: 5
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: reefu » 23 cze 2019, 08:22:00

Witajcie, cześć i czołem ! Mam na imię Piotrek i jestem... palaczem analogów od 15 lat :) Od 5 dni posiadam swojego pierwszego elektronicznego efajura, jakim jest Stick V9 Max. Jestem jak na razie pod mega wielkim wrażeniem! Smakuje zacnie, pachnie pięknie , zupełnie inne zycie! Pozdrawiam wszystkich i życzę pięknej niedzieli! Cześć!
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3787
Rejestracja: 17 cze 2015, 20:58:15
Punkty reputacji: 15124
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 85 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Haze » 18 cze 2019, 21:34:07

NIKT nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji :mrgreen: Witamy :beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 18 cze 2019, 21:23:14

Zerlish pisze:Na koniec chciałbym napisać, że po cichu liczę na jakąś historyjkę dotycząca mojego wpisu od Czarnego Pana... Bywają one bowiem ciekawe i pouczające moralnie.


Nastąpił więc koniec, czas zatem na początek. Czyli powitanie na życzenie. Takie welcome on demand. Robimy. Pomiędzy 20:00 a 22:00 jest zniżka.
Za pierwsze takie powitanie też jest zniżka. Ale za drugie i trzecie już naliczamy karne taryfy. No ale na razie nie zirytowałeś nikogo i to pierwsze Twoje powitanie. Za imię, bo nie masz na imię Brajanek, masz 3 % zniżki, za nieudane próby picia na Ukrainie i przynoszenie wstydu ojczyźnie, 8 % nawiązki.
Za zerwanie z prawdopodobnie niewierną kobietą, 12 % rabatu. Za zauważenie hiszpańskiej inkwizycji bezpłatny album Monty Pytona do druku.
Z powodu stresującego zwyczaju pogrywania w ciężkich butach ciężkiej muzyki w trakcie gier komputerowych w wysokich temperaturach i w pracy, talon na mydło w płynie. Talon do druku, mydło w 3D. Reasumując: Jesteś winny Salonowi 132 zł. Fakturę dostaniesz jutro na maila z którym tu się zarejestrowałeś.
Nie próbuj nie płacić. Drugie powitanie jest droższe o 200%.

Ad rem:

Syn informatyka wchodzi do domu.
- Cześć tato!
Informatyk zza monitora:
- Cześć synku. Gdzie byłeś?
- W wojsku tato.

Witaj więc Patryku w Salonie *wino* i pamiętaj że od jutra, kiedy tylko dokonasz przelewu, jesteśmy Twoją nowa rodziną, nie wybieramy się do wojska i będziemy mieć Cię na oku a Ty musisz nam poświęcać dużo uwagi i swojego czasu. Bo my to czasu nie mamy. Pamiętaj jednak o naszej nieoficjalnej zasadzie którą napisał dla nas pewien znany waper, Albert Einstein. Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości