Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Jack232
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Jack232 » 23 cze 2015, 20:01:26

Krasnal45 pisze:............. Dlatego trzeba tam wracać i z całej siły, ba, z perfidią, tępić to zjawisko.


Gdzie wracać ??? Na trawnik ??? Przy tej administracji ??? Nie bądż śmieszny . Przecież to właśnie dzięki polityce prowadzonej od kilku lat przez trawnikową administrację , trawnik WYSYCHA . Zamiast walczyć z gimbazą , innymi patologiami drążącymi zielone , walczyli z ludżmi mającymi jakiekolwiek inne zdanie , którzy ośmielali się publicznie wytykać im błędy . Dlatego powstają nowe fora , np takie jak to . Zobacz na użytkowników tego forum , to w większości właśnie tacy ludzie . Mający swoje zdanie , oczekujący normalności na każdej płaszczyżnie forum , a nie tylko zakazów , nakazów itp . Może tym ludziom jeszcze "będzie się chciało" , ale do tego potrzeba normalnych warunków , a nie zielonego chwastu .
STRUNA
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: STRUNA » 23 cze 2015, 18:47:15

Witaj Paluch na salonach.
Mamy tu różnych specjalistów, w rożnych branżach. Teraz mamy myśliwego. :kill: *konik* :kill:
Awatar użytkownika
Paluch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2015, 16:34:52
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Paluch » 23 cze 2015, 17:13:34

Witam wszystkich serdecznie. Bardzo dziękuję za zaproszenie :smile: Widzę, że grono niezwykle szacowne, tym bardziej jest mi miło ;-)
To tyle tytułem wstępu, a teraz kilka słów o mnie. Mam na imię Marcin, mam 35 lat, analogi rzuciłem w listopadzie 2014 r., także moja przygoda z e-paleniem jest stosunkowo krótka. Jeśli chodzi o pasje, to zdecydowanie na pierwszym miejscu rodzina, a na drugim ex aequo e-papierosy i łowiectwo.

Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna *mrgreen* :beer:
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: 10 cze 2015, 15:31:51
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podzięk.: 86 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: matatiti » 23 cze 2015, 15:24:54

Irek, Witek, Marcin, Jacek, Agnieszka, Robert
Witajcie wsród Rozchmurzonych :)
:budda:
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Riccardo » 23 cze 2015, 15:15:42

inawera pisze:Witam. Na imię mam Irek.

Witaj Irku, kopę lat :)
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: 17 cze 2015, 11:17:04
Punkty reputacji: 734
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: inawera » 23 cze 2015, 15:00:03

Witam. Na imię mam Irek.
Jednakże pod nazwą naszej firmy mogą się ukrywać inni pracownicy:
Witek - marketing.
Marcin - testy.
Jacek - klasyfikacja mieszanin, karty Charakterystyki Produktu, kontakt z klientem.
Agnieszka - skład chemiczny naszych produktów.
Robert - laboratorium.
Każdy powinien być aktywny w temacie w którym jest ekspertem.
Ja, o ile będę się udzielał to jedynie w sprawach ogólnych dotyczących naszej firmy, w miarę możliwości, bez odsłaniania tajemnic firmowych lub w sprawach według nas niedokończonych.
Chętnie służymy pomocą, wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników.
Mariusz_B
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Mariusz_B » 22 cze 2015, 17:55:58

Jaki jest sens zniżania się do ich poziomu ? Ty swoich nerwów już nie odzyskasz. Tłumaczenie 100 razy tego samego mija się z celem.Oni nie chcą się uczyć ,oni chcą gotowych rozwiązań na już.Bez odrobiny wysiłku ze swojej strony. Taki znak czasów.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6673
Rejestracja: 20 cze 2015, 08:38:23
Punkty reputacji: 8798
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podzięk.: 525 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Krasnal45 » 22 cze 2015, 17:41:14

Mariusz_B pisze:Witam.Zawędrowałem tu w poszukiwaniu normalności.Inwazja młokosów na fora e-papierosiane zaczeła mnie powoli drażnić. Chyba wolę miłe ,spokojne dyskusje niż przedzieranie się przez gąszcz spamu. I wydaje mi się ze dobrze trafiłem.Pozdrawiam wszystkich.

Nie tylko Ciebie to drażni. Wszystkich nas to drażni. Ale jak sami się za to nie weźmiemy, czy to na trawniku, czy na kawowym, czy niebieskim, to małolaty nas wchłoną i zeżrą. Za chwilę moda minie, a my się obudzimy z ręką w nocniku. Dlatego trzeba tam wracać i z całej siły, ba, z perfidią, tępić to zjawisko.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Mariusz_B
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Mariusz_B » 22 cze 2015, 17:29:22

Po przejrzeniu listy użyszkodników ,nawet spam w takim towarzystwie jest do zaakceptowania :)
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Riccardo » 22 cze 2015, 17:24:31

Mariusz_B pisze:Witam.Zawędrowałem tu w poszukiwaniu normalności.Inwazja młokosów na fora e-papierosiane zaczeła mnie powoli drażnić. Chyba wolę miłe ,spokojne dyskusje niż przedzieranie się przez gąszcz spamu. I wydaje mi się ze dobrze trafiłem.Pozdrawiam wszystkich.

Kiedy tu sami spamerzy są :mrgreen:
Witaj na pokładzie, mam nadzieję, że Ci się spodoba :)

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości