Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Posty: 474
Rejestracja: śr lis 11, 2015 7:38 pm
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy
Płeć: Kobieta

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: toska » śr lis 11, 2015 8:26 pm

Mam pytanie o parownik , ale choć szukam to nie wiem w jakim dziale to moje pytanie zamieścić , może ktoś podpowie ?
Given
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Given » śr lis 11, 2015 8:21 pm

toska pisze:...chciałam tylko nadmienić że nie tylko fajna ze mnie laska , ja po prostu jestem laska nie z tej ziemi :-D


Witaj lasko nie z tej ziemi :beer: *girl_f* Świadoma kobieta wśród chmurzących, rzadkość :mrgreen: Klientka idealna :shy:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr lis 11, 2015 8:14 pm

toska pisze:Patrząc że jestem bardzo ale to bardzo skromna , chciałam tylko nadmienić że nie tylko fajna ze mnie laska , ja po prostu jestem laska nie z tej ziemi :-D


No i dziwisz się że Twojemu mężowi zostala tylko Konstytucja? :lol:
Przekaż mu nasze wyrazy solidarności!
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Posty: 474
Rejestracja: śr lis 11, 2015 7:38 pm
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy
Płeć: Kobieta

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: toska » śr lis 11, 2015 8:11 pm

Jak to ma prawo nie zgadzać się z moim zdaniem dzięki Konstytucji , toż w chwili podpisania cyrografu zrzekł się swoich praw konstytucyjnych :-D
Patrząc że jestem bardzo ale to bardzo skromna , chciałam tylko nadmienić że nie tylko fajna ze mnie laska , ja po prostu jestem laska nie z tej ziemi :-D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr lis 11, 2015 8:02 pm

toska pisze:To by chyba było na tyle jak na pierwszy raz


No, i jak na pierwszy raz to sporo...ale przecież będziesz pisać dalej i jesli tylko pogodzisz się z tym że mąż Cię nie rozumie,bo ma konstytycyjne prawo mieć swoje zdanie i nie zgadzać się z nim, tak jak ja, będziesz unikać gryzonia Chomika,to będzie super...........................!
Na razie witamy Cię serdecznie i tak ,wiesz ..no ...fajna laska z Ciebie i w ogóle... ;)

*wino*
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Posty: 474
Rejestracja: śr lis 11, 2015 7:38 pm
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy
Płeć: Kobieta

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: toska » śr lis 11, 2015 7:51 pm

Jako że jestem kulturalna to pierwsze kroki kieruje tutaj a co niech każdy wie że słomę z butów wyjęłam :-)
Więc jak na AA , mam na imię Basia i paliłam analogi w uj czasu , później paliłam E i dorobiłam się kilku Mod-ów i znowu analogi i tym razem na analogach dorobiłam się POCHP . Pożegnałam bezpowrotnie śmierdziuchy ( po raz drugi , znaczy mało słowna jestem ) i znowu jaram się Mod-ami . Dobra jestem we wszystkim ( to moje zdanie , mąz ma zgoła odmienne , bo nie rozumie że ja mam zawsze rację )
Mam 37 lat analogi paliłam 22 lata , jakoś tak mnie do miętowych śmierdziuchów ciągnęło , teraz chmurze liquidy oczywiście miętowe/mentolowe i temu podobne , nawet owocówki tym razem mi pasują :-)
To by chyba było na tyle jak na pierwszy raz ;-)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz lis 08, 2015 9:31 am

Given pisze:Rozumiem, że wpadasz do Krakowskiego sklepu?


No,wiesz,ja tam kontrolnie to już kilka razy byłem,ale zamaskowany.Irek mnie prosił... :lol:
Given
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Given » ndz lis 08, 2015 8:51 am

Rozumiem, że wpadasz do Krakowskiego sklepu? :jupi:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz lis 08, 2015 8:42 am

Witaj Given w Salonie.W świetle tego co tu zeznałeś,widzę że będziemy musieli poważnie porozmawiać.W przyszłym tygodniu opróżnij i umyj dwie buteleczki po 30 ml liquidach.Na wszelki wypadek może cztery,nie jestem pewny czy przyjdę sam... ;)
*wino*
Given
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Given » ndz lis 08, 2015 8:11 am

Witajcie :beer:

Niektórzy zapewne mnie kojarzą z forum Inawery, więc im się przedstawiać nie muszę :mrgreen: A dla reszty (broń boże, nie dzielę Was na równych i równiejszych!):
Mam na imię Dawid i należę do grona "Młodych Waperów", gdyż na karku dopiero prawie 22 lata :? Co nie znaczy, że doświadczenia mi brak! Wapuję 4ty rok (tak, tak, gówniarz ze mnie był jak zaczynałem palić śmierdziele, jak i e-papierosy :oops: , w sumie chyba dalej gówniarz ze mnie :mrgreen: )
Tak więc, jeszcze raz : Aloha wszystkim! :beer:

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości