Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
qadir
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 6:28 am
Lokalizacja: rz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: qadir » ndz lut 16, 2020 7:13 am

Cześć,
ja 34 lat, paliłem od 17, a od 8 stycznia tylko wapuje.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Maciejko » ndz lut 16, 2020 1:38 am

NostalgiaVibes pisze:(...) nazywam się Mikołaj (...)

Nie wymagamy tutaj aż tak osobistych danych, wystarczy, że powiesz, jak masz na imię. :P

NostalgiaVibes pisze:Pochodzę z Kujaw, aktualnie studiuję finanse i rachunkowość we Wrocławiu, zawsze czułem miętę do tego kierunku :).

O tak, przydasz się. W Salonie mamy dużo finansów i rachunków, i nie mamy liczydła, ani porządnego księgowego. Z Kujaw znam tylko olej, z Wrocławia - Panoramę Racławicką. Mięta tylko do mojito, ale nie pijam, więc nie wiem jak smakuje.

NostalgiaVibes pisze:Interesuję się też buciarstwem oraz szeroko pojętą męską elegancją, dwie skrajne dziedziny, ale przyznam, że obie mają w sobie to coś, co mnie przy nich trzyma.

Nie wiem co to buciarstwo, ale słyszałem, że to coś z butami, a o inwestycjach w streetwear podobno wykładają nawet na SGH.
Ja wolę jednak szeroko pojętą damską elegancję, najlepiej w odniesieniu tylko do bielizny. Albo tylko do braku bielizny. Do braku jakiegokolwiek odzienia. To jest pełnia damskiej elegancji.

Witaj w Salonie Panie Finansowo-Rachunkowy. :wino:

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
NostalgiaVibes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: śr lut 12, 2020 1:29 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 151 razy
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: NostalgiaVibes » ndz lut 16, 2020 1:22 am

Cześć, nazywam się Mikołaj, wapuję od 3/4 lat (brzmi to jak wstęp do AA :D ). Troszkę o mnie. Pochodzę z Kujaw, aktualnie studiuję finanse i rachunkowość we Wrocławiu, zawsze czułem miętę do tego kierunku :). Mam zamiłowanie do włoskiej motoryzacji, chociaż nigdy włoskiego auta nie posiadałem (może jak będę miał to to zamiłowanie mi minie). Aktualnie śmigam VW Polo należącym do mojej dziewczyny, od kiedy mój kochany Opel Vectra został sprzedany. W wolnych chwilach z moją lubą gram w MMORPG’i. Posiadam małą kolekcje winyli, która się powiększy jak tylko kupię wymarzonego Techniksa. Interesuję się też buciarstwem oraz szeroko pojętą męską elegancją, dwie skrajne dziedziny, ale przyznam, że obie mają w sobie to coś, co mnie przy nich trzyma. :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » sob lut 15, 2020 8:05 am

bearjamin pisze:Aktualnie przesiaduje w Polsce i zajalem sie animacja komputerowa, to też ostalo sie troche czasu na przemyślenia i z tych wlaśnie przemyśleń doszedlem do wniosku, że najwyższa pora pozbyć sie śmierdziochów!


No popatrz do czego to prowadzą przemyślenia w Polsce, wystarczy przesiadywać, dokonywać przemyśleń, dojść do wniosku i zapisać to wszystko w animacji komputerowej.

bearjamin pisze:...gram muze na handpanie i czasami można mnie spotkać na Warszawskiej Starówce, lub na ul. Chmielnej, a innym razem w zupelnie innym zakatku wszechświata.


Mamy kilka handpanów ale nikt nam nie powiedział że można na tym też grać...a na Chmielnej to bywaliśmy w innych celach niż muzyczne.Choć znamy jedną handpanistkę, Yuki Koshimoto.
Mamy też swoje służby ( ochotnicze ) które wyszukują ciekawych ludzi, głównie waperów, bo waper to głównie ludź, w całym wszechświecie.Chodzi o to aby się łączyć i prawdopodobnie rozmnażać, bo chcą nas wytępić. Oto część Twojego dossier: Obrazek
Mamy jeszcze niezły materiał z Chorwacji ale wiesz...[cenzura].

PS
Hymn? Salon nie ma hymnu jeszcze...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
bearjamin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 12, 2020 1:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: bearjamin » pt lut 14, 2020 10:28 pm

Witam! :bry:

Trafilem na Wasze forum poszukujac rozeznania w tematyce e-papierosów, nie jest to dla mnie nowy temat, ale wypadlem z obiegu na jakieś 5 lat i jakoś tydzień temu silnie zatesknilem za pyszna soczysta chmurka. Zdarzylo mi sie nawet zaglebić w jakieś przedwieczne zdjecia i uświadomilem sobie, że dziergalem liquidy i rozwiercalem kartki aby staly sie "clearomizerami" jeszcze w 2012, na moim pierwszym "lokalnym" Golden Modzie(ale to byly czasy!)... *po policzku splynela lezka wspomnien* :budda: Na moje duże szczeście, ale zdrowotne nieszczeście, pare lat temu zaczalem jeździć po świecie i grać muze na ulicy, co sprawilo, że analogicznie wrócilem do analogów na kolejne lata podróży. Aktualnie przesiaduje w Polsce i zajalem sie animacja komputerowa, to też ostalo sie troche czasu na przemyślenia i z tych wlaśnie przemyśleń doszedlem do wniosku, że najwyższa pora pozbyć sie śmierdziochów!

Na trawniku wystepowalem pod nickiem "sokzkapsla", jeśli ktoś mnie pamieta to pozdrawiam, a jeśli nie... to też pozdrawiam.

Na zakończenie zostawiam link do mojej... :cycki: twórczości, gram muze na handpanie i czasami można mnie spotkać na Warszawskiej starówce, lub na ul. Chmielnej, a innym razem w zupelnie innym zakatku wszechświata.
https://www.youtube.com/watch?v=kqHLDxQgiFU

P.S: przepraszam za brak niektórych polskich znaków - jakiś czas temu popsulem coś z klawiatura i nie umiem tego cofnać, niektóre dzialaja, inne nie.. :D

Milego wieczorku wszystkim! :czajniczek:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt lut 14, 2020 10:14 am

PawelW pisze:Wypada się przywitać, co niniejszym czynię.


Uff, czyli wypadek już za Tobą. Najprawdopodobniej przeżyłeś.

PawelW pisze:W temacie w czym jestem dobry: grafika, fotografia, marketing, projektowanie i druk 3D.


Super. Właśnie poszukujemy kogoś kto ogarnie Salon graficznie, marketingowo, zaprojektuje linię odzieży, linię jej sprzedaży i wydrukuje to wszystko w 3D.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
PawelW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt lut 14, 2020 10:05 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: PawelW » pt lut 14, 2020 10:08 am

Cześć.

Wypada się przywitać, co niniejszym czynię. E-fajkami bawię się od kilku lat. Po 3 latach rapowania, wróciłem do analogów, teraz zacząłem kolejny etap "elektryczny, mam nadzieję że do analogów już nie wrócę. W temacie w czym jestem dobry: grafika, fotografia, marketing, projektowanie i druk 3D.

Pozdrawiam wszystkich rozchmurzonych...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt lut 14, 2020 9:01 am

rzarek pisze:
ErNOL pisze:
Leków nie bierzesz? ;)


Brałem, brałem, ale skutki uboczne były nie do zniesienia. Ogarnę jeszcze kiedyś ten temat. :)


Musisz. Inaczej temat ogarnie Ciebie i będziemy mieli kłopot. Nie mamy dobrej praktyki jeśli chodzi o ceremonie pożegnalne ale dlaczego mamy praktykować na Tobie?

Obrazek

Pace e bene.
rzarek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 13, 2020 8:58 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: rzarek » pt lut 14, 2020 8:57 am

ErNOL pisze:
Leków nie bierzesz? ;)


Brałem, brałem, ale skutki uboczne były nie do zniesienia. Ogarnę jeszcze kiedyś ten temat. :)
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ErNOL » pt lut 14, 2020 8:18 am

rzarek pisze::wstydzi: Dziękuję. :) Zaczerwieniłbym się, gdybym mógł. Ale nie mogę, bo jestem zawsze czerwony od nadciśnienia. :)


Leków nie bierzesz? ;)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości