Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Poof
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2020, 15:38:03
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Poof » 05 sty 2020, 21:00:42

Siema wszystkim, Bartek z tej strony. Od dziś użytkownik tego forum. Mam 29 lat i swoją przygodę z wapowaniem zacząłem 5 albo 6 lat temu, nie pamiętam (szczęśliwi czasu nie liczą). Konto głównie założone by poprosić o porady itp. itd., gdyż chciałbym zakupić coś innego niż miałem do tej pory. Na początku paliłem tzw. cienkie długopisy, gdzie sznurek na grzałce co chwila był oblepiony "glutem", następnie był jakiś AIO, Vape Pen 22 bodajże i obecnie, od 2 lat, Volish Alpha. Wapuję chyba dużo (dziennie idzie mi ok. 6-8 ml) liquidu o mocy 18mg. To by było na tyle :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 05 sty 2020, 18:26:31

wiktord15 pisze:Mam na imię Wiktor i mam 20 lat. Wapuje od niecałych 4 lat, do tej pory głównie gotowe zestawy typu Ijust 3,Stick V8.. ale od roku wciągnąłem się w świat robienia własnych setupów.


Czyli zaczynałeś jak każdy nieletni waper od kultowego, przedszkolnego iJusta. Ale lex prospicit non respicit - prawo patrzy naprzód, nie wstecz więc teraz masz dwadziesścia lat i dojrzałeś i nikt Ci nic nie zrobi. Dojrzałeś poprzez wciągnięcie się.W dodatku wciągnąłeś się w świat własnych setupów.
Zasada własności jest zasadą natury moralnej. Wynika ona po prostu z faktu osobowości ludzkiej. Człowiek, aby mógł żyć i rozwijać swą osobowość, aby mógł się czuć człowiekiem i być człowiekiem twórczym, musi mieć pewne minimum swobodnego dysponowania sobą i otaczającą go przyrodą żywą i martwą. Musi wejść z nią w pewien stosunek trwały, który by mu gwarantował ciągłość i skuteczność wysiłku. Tę trwałość zapewnić mu może tylko własność; prawo zaś do własności (prawo moralne) zdobywa przez swą aktywność. A tę aktywność właśnie będziesz mógł teraz hodować i pielęgnować w Salonie. Dobrze że że się zarejestrowałeś to znaczy że zadziałała u Ciebie nie tylko cezura wieku ale i pojawiły się symptomy dorosłości.
Przez trudy do gwiazd - per aspera ad astra – tak te słowa brzmią po łacinie. Dotyczą one bez wątpienia każdego z nas, bo przecież nie ma ludzi, których nie dotykają w życiu choćby najmniejsze przeciwności.Nie zmienia to jednak faktu, że istnieją też osoby osiągające sukces. Zwykle udaje im się to poprzez ciężką pracę. Zarówno ona jak i różne inne problemy wymagają swoistej woli walki i samozaparcia. Jeśli tych dwóch elementów zabraknie, bo zastąpią je rezygnacja i zwątpienie, nie uda się sięgnąć do wspomnianych wcześniej gwiazd.
Dlatego my, w Salonie, zadbamy o to abyś pomacał te gwiazdy...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 03 sty 2020, 01:18:55
Punkty reputacji: 64
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: wiktord15 » 05 sty 2020, 18:08:47

Witam wszystkich. Mam na imię Wiktor i mam 20 lat. Wapuje od niecałych 4 lat, do tej pory głównie gotowe zestawy typu Ijust 3,Stick V8.. ale od roku wciągnąłem się w świat robienia własnych setupów. Forum czytam często i pomagało mi podjąć decyzję w wielu sprawach, a teraz mając trochę więcej pojęcia postanowiłem dołączyć i podzielić się czasem swoimi doświadczeniami.
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 03 sty 2020, 15:53:16

Miskovsky pisze:Z wiarą u mnie ciężko ale myślę że atmosfera w Salonie mnie nawróci i odpowiedzi pomogą :lol1:


Tak, w Salonie mamy nawet Święto Nawrócenia i możesz się zapisać na listę tegorocznych świeżych nawróconych. W tym celu poproś moderatorkę o cudownie dźwięcznym nicku @Madzia, o formularz zgłoszeniowy i nr konta celem wniesienia opłaty nawróceniowej.

Obrazek
Miskovsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 03 sty 2020, 02:13:20
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Ryczów
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Miskovsky » 03 sty 2020, 15:46:28

Z wiarą u mnie ciężko ale myślę że atmosfera w Salonie mnie nawróci i odpowiedzi pomogą :lol1:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 03 sty 2020, 14:01:07

Miskovsky pisze:Mam nadzieję że uda mi się znaleźć na forum odpowiedzi na moje pytania i pomoc


A nie za wiele oczekujesz? Myślisz że Salon to forum religijne? Ok, odpowiedzi znajdziesz ale pomóc to już musisz sobie sam. Najważniejsze to abyś już na progu nie stracił wiary ...w Salon.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Miskovsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 03 sty 2020, 02:13:20
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Ryczów
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Miskovsky » 03 sty 2020, 13:51:27

Witam wszystkich serdecznie jestem Michał :) Mam nadzieję że uda mi się znaleźć na forum odpowiedzi na moje pytania i pomoc :) Równiez będę starał się pomagać innym jak tylko będę miał jakieś pojęcie w dnaym temacie :)
Awatar użytkownika
bercik65
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 20 gru 2019, 14:41:00
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: bercik65 » 02 sty 2020, 21:36:48

Tommy Black pisze:
bercik65 pisze:Witam i dziękuję za przyjęcie do forum. Byłem do tej pory tylko na jednym forum EPF e-papierosy, ale z polecenia kolegi, który stwierdził że tu jest lepiej i jakoś raźniej...


A co zrobisz koledze jeśli się rozczarujesz? Jeśli Salon nie spełni Twoich pragnień i oczekiwań? Bo, wiesz, my tu jesteśmy dość fajni, tylko 3 wyjątki, ale do ideału to nam brakuje tyle że [cenzura]...i trochę albo cokolwiek więcej i z hakiem.No i masz taki fajny awatar, króla sawanny albo z takiej bajki dla dzieci z dorosłymi...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek

Sorry, że dopiero teraz odpowiadam ale brak czasu to u mnie normalka. Mam nadzieję, że nie będę rozczarowany zresztą należę do ludzi którzy raczej wolą się godzić niż kłócić, a w moim wypadku gdy jest się laikiem to lepiej czytać i słuchać niż prowadzić bezpłodne dyskusje. Jeszcze raz dziękuję za miłe przyjęcie i przepraszam za potknięcie w pierwszym dniu na forum. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 02 sty 2020, 13:08:08

carro pisze:Oczywiście głównym celem jest skończenie z analogami, ale przedtem chyba będę musiał wymienić sprzęt na troszkę lepszy...


Hmmm..a znasz definicję kałuży?

Kałuża to akwen wodny o bliżej nieokreślonych własnościach strategicznych, do przebycia którego wojsko nie potrzebuje sprzętu przeprawowego.

Poświęć nieco czasu temu co masz i lekturze Salonu. Opłaci się...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
carro
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2020, 13:36:03
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: carro » 01 sty 2020, 19:00:20

Dzień dobry, jestem Karol i swoją przygodę z wapowaniem jakiś czas temu rozpocząłem z Joytechem D19 Exceed. Mimo, że sprzęt w miarę dobry, to do końca nie spełnia oczekiwań. Oczywiście głównym celem jest skończenie z analogami, ale przedtem chyba będę musiał wymienić sprzęt na troszkę lepszy :) Pozdrawiam.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości