Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt sty 03, 2020 2:53 pm

Miskovsky pisze:Z wiarą u mnie ciężko ale myślę że atmosfera w Salonie mnie nawróci i odpowiedzi pomogą :lol1:


Tak, w Salonie mamy nawet Święto Nawrócenia i możesz się zapisać na listę tegorocznych świeżych nawróconych. W tym celu poproś moderatorkę o cudownie dźwięcznym nicku @Madzia, o formularz zgłoszeniowy i nr konta celem wniesienia opłaty nawróceniowej.

Obrazek
Miskovsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 03, 2020 1:13 am
Lokalizacja: Ryczów
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Miskovsky » pt sty 03, 2020 2:46 pm

Z wiarą u mnie ciężko ale myślę że atmosfera w Salonie mnie nawróci i odpowiedzi pomogą :lol1:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt sty 03, 2020 1:01 pm

Miskovsky pisze:Mam nadzieję że uda mi się znaleźć na forum odpowiedzi na moje pytania i pomoc


A nie za wiele oczekujesz? Myślisz że Salon to forum religijne? Ok, odpowiedzi znajdziesz ale pomóc to już musisz sobie sam. Najważniejsze to abyś już na progu nie stracił wiary ...w Salon.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Miskovsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 03, 2020 1:13 am
Lokalizacja: Ryczów
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Miskovsky » pt sty 03, 2020 12:51 pm

Witam wszystkich serdecznie jestem Michał :) Mam nadzieję że uda mi się znaleźć na forum odpowiedzi na moje pytania i pomoc :) Równiez będę starał się pomagać innym jak tylko będę miał jakieś pojęcie w dnaym temacie :)
Awatar użytkownika
bercik65
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 20, 2019 1:41 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: bercik65 » czw sty 02, 2020 8:36 pm

Tommy Black pisze:
bercik65 pisze:Witam i dziękuję za przyjęcie do forum. Byłem do tej pory tylko na jednym forum EPF e-papierosy, ale z polecenia kolegi, który stwierdził że tu jest lepiej i jakoś raźniej...


A co zrobisz koledze jeśli się rozczarujesz? Jeśli Salon nie spełni Twoich pragnień i oczekiwań? Bo, wiesz, my tu jesteśmy dość fajni, tylko 3 wyjątki, ale do ideału to nam brakuje tyle że [cenzura]...i trochę albo cokolwiek więcej i z hakiem.No i masz taki fajny awatar, króla sawanny albo z takiej bajki dla dzieci z dorosłymi...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek

Sorry, że dopiero teraz odpowiadam ale brak czasu to u mnie normalka. Mam nadzieję, że nie będę rozczarowany zresztą należę do ludzi którzy raczej wolą się godzić niż kłócić, a w moim wypadku gdy jest się laikiem to lepiej czytać i słuchać niż prowadzić bezpłodne dyskusje. Jeszcze raz dziękuję za miłe przyjęcie i przepraszam za potknięcie w pierwszym dniu na forum. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » czw sty 02, 2020 12:08 pm

carro pisze:Oczywiście głównym celem jest skończenie z analogami, ale przedtem chyba będę musiał wymienić sprzęt na troszkę lepszy...


Hmmm..a znasz definicję kałuży?

Kałuża to akwen wodny o bliżej nieokreślonych własnościach strategicznych, do przebycia którego wojsko nie potrzebuje sprzętu przeprawowego.

Poświęć nieco czasu temu co masz i lekturze Salonu. Opłaci się...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
carro
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 01, 2020 12:36 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: carro » śr sty 01, 2020 6:00 pm

Dzień dobry, jestem Karol i swoją przygodę z wapowaniem jakiś czas temu rozpocząłem z Joytechem D19 Exceed. Mimo, że sprzęt w miarę dobry, to do końca nie spełnia oczekiwań. Oczywiście głównym celem jest skończenie z analogami, ale przedtem chyba będę musiał wymienić sprzęt na troszkę lepszy :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz gru 29, 2019 8:17 pm

eFeN1 pisze:Witam wszystkich, ja jestem Filip, dopiero wchodzę w temat vapowania...


Też sobie wybrałeś temat do wchodzenia...a wiesz co to jest: Zielone i je myszy?
Na pewno nie wiesz i na pewno będziesz chciał aby Ci pomóc w tym wejściu. Dobrze trafiłeś bo my z reguły pomagamy tyle że w zejściach bardziej.Ale kiedy już wejdziesz, na pewno będziesz chciał zejść. Poczekamy...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
eFeN1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 26, 2019 2:45 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: eFeN1 » sob gru 28, 2019 11:55 am

Witam wszystkich, ja jestem Filip, dopiero wchodzę w temat vapowania jeśli chodzi o stronę techniczną także będę wdzięczny za wszelką pomoc :)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » sob gru 28, 2019 8:20 am

Marshall pisze: ...Salon to miejsce oferujące o wiele więcej, często jestem tutaj po prostu dlatego, że jest "fajnie".


No właśnie, bo jako programista widzisz próg wejścia, frontend. Jak większość, bo patrzysz oczami, jak większość. A jest fajnie bo my robimy ten niewdzięczny backend.
Często z użyciem wysokopoziomowego języka, przecież znasz Javę ale zapewne wolisz Javę Script. Ale dzięki wszędobylskim frameworkom, jak SpringBoot nie ma większych problemów, prawda?
A jeśli dodamy do tego androidowy Kotlin to już robi się całkiem przyjemnie. Data Science, Machine Learning, aplikacje webowe oraz wszelakie skrypty nie są dla Ciebie tajemnicą, więc tym chętniej widzimy Cię w Salonie, bo my przecież niewiele z tego rozumiemy a kalkulator w C#, C/C++ to u nas pisze w 3 minuty @Madzia.Tak, wiemy, długo...

Marshall pisze:Jeśli będę mógł pomóc w tematach dotyczących programowania, chętnie spróbuję.


My nie próbujemy, my programujemy. Ale deklaracja cenna, dziękujemy, zadzwonimy...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość