Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
pelch
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2019, 17:00:24
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: pelch » 03 lis 2019, 22:37:55

Siema, aktualnie posiadam Draga 2 i walczę z Profile RTA, aby w końcu udało mi się go dobrze zawickować.
Swoją drogą nie wiedziałem, że istnieje tak fajne forum, postaram się dołożyć cegiełkę w budowaniu społeczności.
Tunkx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:04:28
Punkty reputacji: 8
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tunkx » 03 lis 2019, 21:57:46

Cześć wszystkim
Forum czytałem od jakiegoś jakiegoś miesiąca, a niedawno założyłem sobie konto.
Bardzo mi się podoba jak łatwo można znaleźć tu tematy o konkretnych produktach.
Dzięki opiniom z forum skompletowałem sobie Vaporesso Gen + Kylin M.
Fajki rzuciłem dwa miesiące temu przy pomocy Smoka Norda, ale grzałki wychodziły mi za drogo, więc chciałem się przerzucić na RTA.
Na razie walczę z tym, żeby przerzucić się z 6 mg na 3 mg, aby mieć dostęp do premixów 50 ml.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 03 lis 2019, 18:24:51

AdiAdi pisze:Mam również kilka pytań do Was ale to w odpowiednich działach się uaktywnię, tutaj nie będę zaśmiecał.
Pozdrawiam


W żadnym wypadku ujawnienie się nie jest zaśmiecaniem. No nie od razu tak już...bo jeszcze taki ujawniony, samoujawniony, musi zostać namierzony i zatopiony.
Tobie to nie grozi bo ładnie zacząłeś i na dodatek masz kilka pytań. Pytania w Salonie są bardzo cenne. My tu znamy miliony odpowiedzi ale tylko kilka pytań.

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
AdiAdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 03 lis 2019, 11:46:46
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: Birmingham UK
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: AdiAdi » 03 lis 2019, 12:27:46

Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imię Adrian, forum to przeglądam już dłuższy czas lecz raczej było to bardziej pobieżnie i jako użytkownik incognito ;) teraz myślę nadszedł czas aby formalnie się zarejestrować i przywitać z Wami wszystkimi *friends*
Do wspierania zbierałem się powoli już jakieś 3 lata temu. Próbowałem rzucać analogi na przemian z dawnym Genitankiem z modem 30W ale po chwili odsprzedałem bo mnie nie przekonywał. Po jakimś czasie była kolejna próba Toptank plus Evic Mini. I tu już zaczęło mi się podobać. Na początek gotowe grzałki a potem zacząłem się bawić w proste setupy w dołączonej (śmiesznej- czemu.? O tym potem) bazie RBA. Ale i w tym wypadku wróciłem do analogów. Ostatnimi czasy większość moich znajomych która paliła tradycyjne papierosy, zamieniła je na różnorakie efajki. Zatem i ja podjąłem kolejną próbę. Odkurzyłem Toptanka, nakręciłem coś najzwyczajniej w świecie i tak rozpocząłem kolejna chęć ratowania swego zdrowia mam nadzieję. I o dziwo udaje mi się to bardzo dobrze. Ostatni miesiąc to raptem 5-6 fajek i to tylko po to by przekonać się że są obrzydliwe i gorzkie. Aleee na pewno pomogło mi w tym to forum i Wy mimo że nawet o tym nie wiecie. Zacznę od tego że kolega z pracy kupił sobie Aegisa Mini. Tak mi się ten sprzęt spodobał że zacząłem szukać więc info na necie. I tak trafiłem tu. Jako że nie lubię powielać tego co ma ktoś, szukałem czegoś podobnego lub chociaż w innym kolorze. Czytając Wasze wpisy zdecydowałem się na Aegisa Solo Camo. Dodatkowym plusem było to że wcześniej używany Evic również na baterie więc mogę używać obu naprzemiennie. Pozostało dobrać nowy atomizer i stwierdziłem że musi to być RTA. Spodobało mi się poprostu możliwość budowy swoich grzałek a nie pójście na skróty z gotowymi. Kryteria były proste. Miał nie cieknąć. I tak wybrałem Dead Rabbita RTA. Gdy już go otworzyłem to naprawdę... RBA z Toptanka wydała się śmieszna.. tutaj tyle miejsca.. można szaleć :wow:
Teraz tylko muszę ogarnąć jakieś Wasze sprawdzone setupy na niego a potem będę sam eksperymentował. Nie ukrywam że jestem zwolennikiem pojedynczej grzałki aczkolwiek czasem i spalę coś z działem na pokładzie więc myślę królik będzie do tego odpowiedni. Mam również kilka pytań do Was ale to w odpowiednich działach się uaktywnię, tutaj nie będę zaśmiecał.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Icey33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 01 paź 2019, 12:45:20
Punkty reputacji: 171
Lokalizacja: Wągrowiec
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Icey33 » 02 lis 2019, 23:43:54

Witam :D Warzenie własnych liquidów to żadna filozofia szczególnie jeśli skorzystasz z naszej Jedynej Słusznej Aplikacji na Androida :) VapeBox i sprawa będzie zdecydowanie prostsza... Fajnie że chcesz robić setupy sam - raz że oszczędniej, dwa to jest przy tym sporo zabawy i naprawdę można się zrelaksować, a i radość z udanej roboty niesamowita :)
Ze spokojem sobie wszystko przeanalizuj, podpytaj jak masz większe wątpliwości, są tu ludzie którzy przerobili naprawdę masę różnego sprzętu i mogą dużo pomóc :)
Jestem pewien, że jak złapiesz bakcyla to powolutku złożysz sobie takie zestawy, że będziesz mógł wybierać w zależności od okazji :) Czasami solidna zasłona dymna też się przydaje jak trzeba szybko zniknąć :P
Awatar użytkownika
rafi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 20 paź 2019, 22:35:39
Punkty reputacji: 68
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: rafi » 02 lis 2019, 23:38:25

Heyo,

Chciałbym się przywitać ze wszystkimi. Podczytuje od jakiegoś czasu i postanowiłem się uaktywnić i wyjść z cienia :mrgreen: . To pierwsze wg mnie merytoryczne miejsce bez napinki, gównoburzy i jazgotu rodem z YT.
Ponad rok temu odstawiłem analogi po prawie 20 latach palenia dzięki namowie Pana z vape-wysepki w mallu. Daaawniej z 10 lat temu próbowałem jeszcze na zakraplaczach. Przekonał mnie po wykładzie z bieżących udogodnień. Wyłącznie MTL, pracuję kreatywnie, często nocami, więc cenie sobie samotne chmurzenie przy jednoczesnym zamyśleniu czy zasepieniu :), nie lubię gęsto, nie lubię też żylaków za uszami, często pale chmurzę w samochodzie i nie może to wyglądac jak jamajska limuzyna z bronxu. Zaczynałem od Ego Aio (2 szt), ostatnio Justfog Q16. Dojrzałem do innych opcji, czytam i mam powoli budyń w mózgu. Muszę to jakoś uporządkować :D. Mój cel to własne setupy (niezależność od grzałek i ich fochów) i warzenie liquidów.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, :smile: dobrze że jest taka miła społeczność.

Do zobaczenia w innych wątkach.

rafi
Awatar użytkownika
mordek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2015, 23:51:37
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mordek » 01 lis 2019, 22:54:49

Danie(L) pisze:Zgłębialem tajniki wapowania, testowałem dziesiątki parowników i boxów w poszukiwaniu złotego grala.

Nie ma takiego, ale jak lubisz szukać niedoścignionego to droga wolna.

Co komu pasuje, to sobie wapuje, z bugiem albo i pod bug jak kto woli ;).
Obrazek
Mody: Reaver,JM22 Carbon,GPv3,♪♪♪,Wismec DNA200,Mini Volt,2xJM18,GPPiccolo v4,SXmini ML,jaroBox 18500,Scarab,Cuboid Mini
Atomy: Origen v2 Gen,Origen v2 RDA,JMG22,Nextgen,JM Dodger,ZephV2,2xJMG18,GPSpheroidv4,SenioGenMiniV2,Hussar,GMiniV2,GMiniV3
Danie(L)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 01 lis 2019, 07:39:05
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Danie(L) » 01 lis 2019, 09:31:47

Zgłębialem tajniki wapowania, testowałem dziesiątki parowników i boxów w poszukiwaniu złotego grala.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 01 lis 2019, 09:22:27

Danie(L) pisze:Często zaglądam na forum, ale do tej pory tylko czytałem, więc chyba najwyższy czas się zarejestrować.
Dzisiaj stukneło mi 6 lat od odstawienia "śmierdziuchów"


Tak, kiedy nadchodzi najwyższy czas, ludzie się rejestrują albo żałują za grzechy. Ty wybrałeś rejestrację.Na dodatek 6 lat od odstawienia. A co robiłeś wcześniej? Gdzie byłeś kiedy Salon Cię potrzebował...?

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
Danie(L)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 01 lis 2019, 07:39:05
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Danie(L) » 01 lis 2019, 07:51:54

Witam wszystkich forumowiczów,
Często zaglądam na forum, ale do tej pory tylko czytałem, więc chyba najwyższy czas się zarejestrować.
Dzisiaj stukneło mi 6 lat od odstawienia "śmierdziuchów"

Pozdrawiam
Daniel

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości