Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 21 paź 2019, 18:59:15

Mxtp pisze:Mam nadzieję, że bardziej doświadczeni Salonowicze będą wyrozumiali.

Mam nadzieję, że uda mi się.


W zasadzie, już po samej rejestracji, to powinieneś porzucić wszelką nadzieję. Salon, jako taki, nie jest ostoją nadziei. To wielki tygiel w którym ścierają się racje i toczą walki na argumenty. To wielki głód wiedzy i uroczyste jej konsumpcje. Nadziei to nawet na deser nie zostawiamy.Salon to walka o ein, o zdrowie i pokój na świecie. Dołącz do zbrojnej drużyny a nadzieję zostaw naszym przeciwnikom.

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
Mxtp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 21 paź 2019, 17:34:14
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Mxtp » 21 paź 2019, 18:53:35

Witam wszystkich Salonowiczów :-)

Przeglądałem Salon jako gość, aż wreszcie zdecydowałem się dołączyć. Forum tętni życiem, udało mi się tu znaleźć wiele informacji. Niestety jestem raczej początkujący, ponieważ nie odnalazłem jeszcze swojego idealnego zestawu i często wracam do analogów.

Mam nadzieję, że bardziej doświadczeni Salonowicze będą wyrozumiali.

Pozdrawiam, Maciej.

Mam nadzieję, że uda mi się.
stiven
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2019, 00:35:42
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: stiven » 20 paź 2019, 17:54:42

Tommy Black pisze:Przecież gdyby Ci odpowiadał smak i znalazłbyś właściwy setup, to nigdy byś się tu nie zjawił. My mamy takie umowy z producentami sprzętu. Oni trochę psują, my pomagamy naprawiać.
Czytaj Salon bo tu wszystko znajdziesz i będziesz very happy. No i nie psuj interesu... :-P


Ale mnie rozgryzłeś :)

Właściwie byłem już tu wcześniej i zasugerowałem się bardzo dobrymi ocenami tego Kylina Mini tutaj na forum i dlatego go kupiłem. Do tego bardzo dobra cena w jednym z polskich sklepów, prawie o połowę niższa niż od chińczyków. Wyszło na to, że zamówiłem ostatnią sztukę, bo po zamówieniu zniknął ze strony.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 20 paź 2019, 08:42:01

stiven pisze: Kilka dni temu kupiłem Kylina Mini, już jest dobrze, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego setupu, bo smak mi ciągle nie odpowiada w porównaniu do iJusta. Może to wynika z tego, że iJust ma grzałki na meshu?


Przecież gdyby Ci odpowiadał smak i znalazłbyś właściwy setup, to nigdy byś się tu nie zjawił. My mamy takie umowy z producentami sprzętu. Oni trochę psują, my pomagamy naprawiać.
Czytaj Salon bo tu wszystko znajdziesz i będziesz very happy. No i nie psuj interesu... :-P

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
stiven
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2019, 00:35:42
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: stiven » 19 paź 2019, 22:34:38

Witajcie. Zwykłe papierosy zacząłem palić około 16 lat temu i przez ten czas paliłem z różnymi przerwami, dłuższymi i krótszymi. Od początku kwietnia tego roku zacząłem wapować. Przez pierwszy miesiąc Joyetech Exceed D19, po miesiącu kupiłem Eleaf iJust ECM. Początki były trudne, do Joytecha właściwie dość szybko się przyzwyczaiłem i szybko zaczął być za słaby, przy iJuscie chyba trochę dłużej to trwało zanim przestałem kaszleć po zaciągnięciu się. Tak z 3 miesiące jeszcze równolegle paliłem też zwykłe papierosy, w końcu zaczynały być niedobre i przestałem je całkowicie palić, odrzucało mnie od nich. Niedawno zapaliłem i zdziwiłem się, bo myślałem, że nie będę wstanie spalić tego papierosa, a okazało się, że nie było z tym problemu, spaliłem go całego. Wydawał się słaby, nie odrzucał, ale nie było jakby "satysfakcji" z palenia. Poza tym ostatnio kupiłem boxa i próbuję parowniki RTA. Pierwszy zamówiłem z Chin tani iJoy tornado Hero, ale nie ze względu na to, że jest na dwie grzałki, to nie jestem wstanie go używać, aż mi się słabo robi po zaciągnięciu. Kilka dni temu kupiłem Kylina Mini, już jest dobrze, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego setupu, bo smak mi ciągle nie odpowiada w porównaniu do iJusta. Może to wynika z tego, że iJust ma grzałki na meshu?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 19 paź 2019, 08:33:20

wiesiekj pisze:Witam szanowne grono rozchmurzonych, młody stażem na forum, ale wapujący od 10 lat



Witane Szanowne grono rozchmurzonych czuje się zaszczycone młodym stażem wapującym od 10 lat.

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
wiesiekj
Patronauta
Patronauta
Posty: 28
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:50:11
Punkty reputacji: 4
Lokalizacja: WA
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: wiesiekj » 18 paź 2019, 23:01:25

Witam szanowne grono rozchmurzonych, młody stażem na forum, ale wapujący od 10 lat
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 18 paź 2019, 22:54:46

@
Awatar użytkownika
Krasnal45
, żaby też mają swoje potrzeby. Ale jak Ci się to nie podoba to dalej możesz kucać w mrocznym kącie na podłodze... przepraszam, w tzw. Loży :P
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6674
Rejestracja: 20 cze 2015, 08:38:23
Punkty reputacji: 8798
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podzięk.: 525 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Krasnal45 » 18 paź 2019, 22:44:18

Metall pisze:Witam wszystkich tych, którzy przybyli wiadomo skąd ;) oraz tych, którzy trafili tutaj nie wiadomo skąd. Salon się rozrasta. Trzeba będzie zamówić kolejne kanapy. Oby nie były to tylko sklejki z Ikei, dlatego czekamy na datki w celu zakupu mebli ze skóry i dębu oraz filiżanek z Rosenthala. Wystrój musi licować z powagą Salonu i rangą jego członków.

Żeby żaby dalej siedziały i chlały? Ni ma gupich :lol:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 18 paź 2019, 22:26:27

Witam wszystkich tych, którzy przybyli wiadomo skąd ;) oraz tych, którzy trafili tutaj nie wiadomo skąd. Salon się rozrasta. Trzeba będzie zamówić kolejne kanapy. Oby nie były to tylko sklejki z Ikei, dlatego czekamy na datki w celu zakupu mebli ze skóry i dębu oraz filiżanek z Rosenthala. Wystrój musi licować z powagą Salonu i rangą jego członków.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości