Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 04 wrz 2019, 21:34:49

felipe pisze:Mój profil nikotynisty wygląda następująco:


Zaiste, wygląda nieźle. No i mamy problem. Jako Salon nie mamy żadnego profilu ani zapewne nie ma u nas żadnego profilera.W Polsce tylko jedna osoba jest oficjalnie zatrudniona na stanowisku zbliżonym do amerykańskiego profilera. Pracuje ona w Komendzie Wojewódzkiej w Gdańsku. Jej stanowisko nazywa się: specjalista do spraw identyfikacji psychologicznej.
Ale nie jest u nas jeszcze zarejestrowany. Jeszcze...

felipe pisze:ściągając chmurę z pierwszej w życiu samodzielnie zamontowanej grzałki. Jeszcze nie samodzielnie skręconej - ale i na to przyjdzie czas...


Oczywiście. Jutro.

Witaj w Salonie! *wino*
felipe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2019, 10:12:26
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja: KRK
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: felipe » 04 wrz 2019, 21:27:59

Cześć Wszystkim Forumowiczom,

Mój profil nikotynisty wygląda następująco:

? - 2009 - nałogowy palacz śmierdziuchów przez kilkanaście lat
2009 - 2014 - pierwszy e-papieros (901 e-cigarette czy jakoś tak). Potem Collinsy, Volishe, ego-C, ego-T itd. W tym czasie całkowicie hybrydowo, znałem od strony produktów chyba cały rynek śmierdziuchów (próbując każdej dostępnej marki i wariantu) jednocześnie popykując po kątach e-fajka.
2014 - koniec śmierdziuchów, ale... przerzuciłem sie na produkt, którego nazwy nie wymienię. Taki z podgrzewanym tytoniem. Na ówczas nie ma go w Polsce - pojawi się za 2-3 lata - ale mam dostawy regularne.
2016 - zapada decyzja - wracamy do liquidów i wapowania. Joyetech eVic II.
2018 - po dwóch latach hybrydowego wapowania/podgrzewania (już dostępne w PL) zapada decyzja - rzucamy tytoniowe i idziemy w wapowanie pełną - nomen omen - parą. SMOK Baby Prince.
2019 - przechodzę na RTA (i tak trafiam na SalonRozchmurzonych, szukając informacji czym to ugryźć), do zestawu dołączają 2 pody (w samochodzie i na spacer z psem).
2020 - cholera wie co będzie, ale nic mnie nie zmusi ani do analoga, ani nawet do półanaloga(tego podgrzewanego).

Zatem raz jeszcze witam się ze wszystkimi rozchmurzonymi ściągając chmurę z pierwszej w życiu samodzielnie zamontowanej grzałki. Jeszcze nie samodzielnie skręconej - ale i na to przyjdzie czas...
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podzięk.: 149 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 04 wrz 2019, 17:46:50

Pafcio82 pisze:Dzień dobry,

Jako, że zostałem upomniany o przywitanie się...
Ciesz się, że ktoś uczynił to tylko werbalnie i za pośrednictwem Sieci. W ruch mogły jeszcze pójść i stanąć Ci nad ranem pod drzwiami Forumowe Oddziały Szturmowe Szybkiego Reagowania ds. Fizycznego Upominania Niepokornych Użytkowników (w skrócie: FOSSRFUNU). Więc masz szczęście. Choć być może sam kiedyś zostaniesz ich członkiem, aczkolwiek wymaga to wytatuowania pełnej nazwy oddziałów i listy wszystkich ich członków w najbardziej bolesnym miejscu. W poprzednim zdaniu słowa: "członkiem" i "członków" są zupełnie przypadkowe w kontekście owego tatuowania. Chyba.
Pafcio82 pisze:P.S. Pomogę, jak mogę ale w dziedzinie Wapowania, to mam więcej do nauczenia niż zaoferowania :-)



To nie ma znaczenia. Tacy jak Ty też są tutaj bardzo mile widziani... pod warunkiem że spieniężą cały swój majątek i uzyskaną kwotę przeleją na rachunek powierniczy forum.

Dzień dobry więc, żeby nie było, że nie dosłyszałem ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 04 wrz 2019, 17:13:35

Pafcio82 pisze:Mam nadzieję, że nie przynudziłem za bardzo i proszę o wyrozumiałość. Raz, że jestem świeży w tym temacie i ogólnie jakoś za forami nie przepadam ale to przypadło mi do gustu szczególnie dział techniczny


Wyobraź sobie, że my nie przepadami za użytkownikami a już szczególnie za nowymi. Ogólnie to lubimy różne rozrywki ale nowi użytkownicy są czasem okropni.I pożytek z nich wątpliwy na ogół.No ale czasem nam ktoś się spodoba. Wtedy zaciskamy zęby i z trudem, bo z trudem ale akceptujemy pacjenta.

Pafcio82 pisze:P.S. Pomogę, jak mogę ale w dziedzinie Wapowania, to mam więcej do nauczenia niż zaoferowania


Jeśli masz coś do zaoferowania to Twoje szanse gwałtownie wzrosły. Skontaktuj się z moderatorem celem omówienia dostawy.

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Pafcio82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 19 sie 2019, 20:58:35
Punkty reputacji: 50
Lokalizacja: Rumia
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Pafcio82 » 04 wrz 2019, 17:02:52

Dzień dobry,

Jako, że zostałem upomniany o przywitanie się oraz kilka słów o mnie, ze skruchą i żalem w sercu postanowiłem dostosować się do zasad Waszego mega fajnego forum i wypełnić polecenie :-)

A więc, po strasznym sparzeniu się „E-papierosem” jakieś 5-7 lat temu (lejącym jak ch....a, brak smaku, gryzienie w gardle oraz aromat spoconej skarpetki, która przeleżała jeszcze tydzień w koszu na pranie) stwierdziłem że nigdy już nie spróbuję ponownie. Po namowie brata w końcu jakoś pół roku temu kupiłem stick’a Volish Sinco, który jako MTL jest (w mojej opini) całkiem spoko. Pragnąc „większej chmury” (po obejrzeniu kilku filmów na YT) kupiłem Smok G-Priv kit razem z atomizerem TFV8 Big Beaby Beast, bardzo fajny na gotowe grzałki tylko trochę ciężki jak na noszenie w kieszeni, a w pracy co chwilę muszę się gdzieś przejść lub przebiec :-)
Więc po obejrzeniu znowu kilku recenzji na wspomnianym wyżej serwisie postanowiłem kupić kolejny sprzęt na gotowce. OBS Cube X. Bardzo fajny, w miarę lekki, ergonomiczny i w dodatku na aku, więc bez obaw że padnie i kaplica. Z gotowych grzałek najbardziej podeszła mi 0.25 pojedyncza na mesh’u. Wada niestety (może z mojej winy) że żywotność max 2tyg. Przeciąg i chmura oraz oddanie smaku jest spoko na fajnym poziomie (chociaż ekspertem nie jestem a bliżej mi do etapu raczkowania w dziedzinie Vapingu :-) ) Więc znowu, kolejna możliwość to wypad do sklepu i kupiłem VV Mesh 24RTA (wydaje mi się że widziałem już gdzieś tu na forum recenzje). Przypadł mi do gustu. Chociaż jak już wspomniałem (z tym raczkowaniem), jest jak dla mnie mega spoko. Troszkę czasu zajęło mi ogarnięcie sposobu zakładania wełny ale w końcu jest dobrze (nie cieknie, chmura i smak mega).
Teraz kolej na RDA :-)

Mam nadzieję, że nie przynudziłem za bardzo i proszę o wyrozumiałość. Raz, że jestem świeży w tym temacie i ogólnie jakoś za forami nie przepadam :-) ale to przypadło mi do gustu :-) szczególnie dział techniczny :-)

P.S. Pomogę, jak mogę ale w dziedzinie Wapowania, to mam więcej do nauczenia niż zaoferowania :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 04 wrz 2019, 13:30:10

zegnallo pisze:Witam wszystkich salonowych użytkowników.


A co z tymi którzy nie są salonowi? Bo mamy tu różnych użytkowników. Nie wszyscy są od razu salonowi ale nikogo nie wykluczamy przecież a priori.
Zanim odpowiesz...

Witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
zegnallo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 27 sie 2019, 23:18:28
Punkty reputacji: 124
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 41 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: zegnallo » 04 wrz 2019, 12:47:33

Witam wszystkich salonowych użytkowników.
Serdecznie pozdrawiam :-)
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: wertjacek » 03 wrz 2019, 20:27:46

Tyle mnie matka ziemia nosi na tym padole :)
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podzięk.: 149 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 03 wrz 2019, 20:19:58

wertjacek pisze:Cześć

Mam na imię Jacek,mam 50+ i wapuję sobie już 3,5 roku.Idzie mi nieźle.Pozdrawiam.

Cześć,

A co to jest to tajemnicze "50+"? Tanka masz o pojemności ml 50+? Opór na grzałce masz omów 50+? Bawełny w setupie masz kilogramów 50+? Czy może sprzęt masz cali 50+?

Hm, nikt tu jeszcze tak tajemniczego wejścia nie miał.

Witam i pozdrawiam! *friends*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 03 wrz 2019, 20:15:05

wertjacek pisze:Mam na imię Jacek,mam 50+ i wapuję sobie już 3,5 roku.Idzie mi nieźle.Pozdrawiam.


Jesteśmy Salonem Rozchmurzonych, najczęściej. Czasem Zachmurzonych. Mamy ok. 4 lat i też idzie nam nieźle. Też pozdrawiamy.

Witaj w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości