Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
mario_79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: sob maja 18, 2019 9:04 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 53 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mario_79 » sob maja 18, 2019 1:50 pm

Dzień dobry. jako nowy użytkownik chciałbym się przywitać z każdym z Was osobna ;)
Na razie zacząłem przygodę z wapowaniem, ale szybko się uczę.
Przesiadłem się z analogów niemal z dnia na dzień i jak na razie jest ok.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pn maja 13, 2019 7:15 am

wschodni9 pisze:Założyłem konto niedawno, ale wstyd mi, bo zapomniałem się przywitać.


Wstyd zniewala, subiektywnie odczuwany jest jako wszechogarniające poczucie własnej niedoskonałości, ułomności.Nie doceniamy go. Wstyd chroni nas przed pochopnym wchodzeniem w relacje i sprawia, ze intymne związki są ekscytujące, a my – bardziej atrakcyjni.Więc nie przejmuj się tym wstydem bo pewna intymność obcowania z innymi osobnikami o różnej orientacji w Salonie, pozwoli Ci poznać lepiej swoją własną atrakcyjność. No i może być ekscytująco... :-P

Witamy zatem w Salonie! *wino*
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: wschodni9 » ndz maja 12, 2019 10:01 am

Heh coś w tym jest. Trochę czytałem, kilka na prawdę ciekawych historii się znalazło :)

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » ndz maja 12, 2019 9:15 am

Witam ciebie @
Awatar użytkownika
wschodni9
i życzę miłego pobytu w Salonie, tak sobie myślę, że jak by zebrać te wszystkie powitania, ktoś mógłby napisać całkiem niezłą pracę magisterską ;-)
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: wschodni9 » ndz maja 12, 2019 9:03 am

Ja również chciałbym się przywitać.
Założyłem konto niedawno, ale wstyd mi, bo zapomniałem się przywitać.

Swoją przygodę z ep zacząłem w 2010, kiedy to kolega z pracy przytargał do pracy "Classika". Nie pamiętam jak dokładnie się to nazywało, w każdym razie wyglądało jak analog tylko w miejscu, gdzie gdzie jest koniec, była sobie dioda. Jakiż to był syf, ile się człowiek tego liquidu opił to po prostu dramat.
Po tym incydencie na jakieś 2 lata zapomniałem o ep i wróciłem do analogów.
Kolejne próby były na Ego 650 od Jeyetech. Tu sytuacja wyglądała lepiej, ale wciąż czegoś brakowało. Kopciłem hybrydowo. W pracy analog w domu ep. I tak przez czas jakiś aż się nie rozwalił.
Niestety w tamtym czasie nie było takich cudów jak teraz.
Od tamtej pory przewinęło się kilka zasilań i atomizerów jednak, żaden nie oddawał w pełni smaku, albo ja po prostu nie potrafiłem zrobić setupa.
Aktualnie posiadam Smoka Stick V8 Big Baby. Grzałki meshowe są genialne, od roku nie ruszyłem analogów.
Z racji tego, że zestaw ma baterię wbudowaną czas myśleć powoli o czymś innym [emoji848]

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz maja 12, 2019 7:26 am

Haze pisze:Nie myślałem @
Awatar użytkownika
Risto
, że ty taki wylewny jesteś :mrgreen: Witamy Starą Gwardię :beer:


No proszę...@Risto, nas nie było a Risto już był.To przeczy obiegowym twierdzeniom jakoby Salon nie był dla starych ludzi.Być może nawet zrobimy taki kącik dla starych ludzi, choć po doświadczeniach z Klubem Waperek, zwanych tu kiedyś drożdżówkami, należy się zastanowić.Zaraz po założeniu Klubu się zeschły i rozsypały.Po świecie, po sieci znaczy.Ale za to możemy nakręcić film.Salon i kinematografia ma przyszłość, obawiam się tylko o Hollywood.Taki film np." O człowieku który gapił się na setup" oprócz oczywiście "Salon to jest forum dla starych ludzi"
na pewno będą mieć widownię.

Risto pisze:Robię to po cichutku, zawstydzony , ponieważ po raz pierwszy zarejestrowałem się już jakiś czas temu. Z przyczyn technicznych po pierwszym wyłączeniu komputera forum Salon Rozchmurzonych mnie "zgubiło". Któryś z moderatorów aktywował moje konto, ale sytuacja się powtórzyła i poddałem się. Jednak cały czas odwiedzałem forum i czytałem wpisy.


Zdarza się w najlepszych domach i salonach ale u nas:

Ciepło jest i bezpiecznie.
Gościu znużony, gościu znudzony,
Jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony,
Zajrzyj tu do nas koniecznie.

Risto pisze:Przez te ponad 8 lat nie skusiłem się nawet na 1 (słownie: jednego) małego buszka analoga i jest mi z tym bardzo dobrze, a i czuję się nieporównywalnie bardziej komfortowo.


A teraz czas na wyższy stopień komfortu, na luksus można powiedzieć. Trafiłeś bowiem do jaskini rozpusty i luksusu.Ale nie mów nikomu...

Witaj zatem w Salonie Stara Gwardio! *wino*
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Haze » sob maja 11, 2019 10:36 pm

Nie myślałem @
Awatar użytkownika
Risto
, że ty taki wylewny jesteś :mrgreen: Witamy Starą Gwardię :beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Risto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 09, 2019 9:27 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Risto » sob maja 11, 2019 9:01 pm

Witam wszystkich razem i każdego z osobna. :bry: :D

Robię to po cichutku, zawstydzony :oops: , ponieważ po raz pierwszy zarejestrowałem się już jakiś czas temu. Z przyczyn technicznych po pierwszym wyłączeniu komputera forum Salon Rozchmurzonych mnie "zgubiło". Któryś z moderatorów aktywował moje konto, ale sytuacja się powtórzyła i poddałem się. Jednak cały czas odwiedzałem forum i czytałem wpisy.

Moją przygodę z ep. zacząłem na tzw. "zamiankę". Wieczorem wypaliłem ostatniego analoga, a następnego dnia od rana do dzisiaj tylko e-papierosy. :brawo: :jupi: :D

Minęło już osiem i pół roku od tamtego dnia, a ja dobrze pamiętam ten pierwszy dzień.
Bo pomimo niejednokrotnego przechodzenia obok stoisk z ep. w hipermarketach, to dopiero gdy go zobaczyłem u kolegi i potrzymałem w ręku, jakoś wzbudził moje zaciekawienie. Był to wiśniowy Colinss Pen II. Poszukałem w internecie informacji o ep. i natrafiłem na 3 fora o e-paleniu, ale tylko na "zielonym" można było czytać bez rejestracji. I dalej poszło już normalnie, jak to ma miejsce, gdy ktoś połknie bakcyla czegoś. Czytałem o modelach ep. i rady doświadczonych waperów. Po ok. miesięcznej lekturze, szukaniu tego najodpowiedniejszego i oczywiście najlepszego oraz dostępności w warszawskim sklepie stacjonarnym, mój wybór padł na EM RIVA 750 mAh w DPV9.

Wreszcie nadszedł ten wielki dzień dla wapera, tzn...... było to dżdżyste popołudnie w poniedziałek 6.09.2010 r., kiedy to po raz pierwszy przekroczyłem próg sklepu DPV9 na ul. Grochowskiej 98. Za biurkiem siedział śp. p. Włodzimierzem czyli Vlodo, a powietrze przesycone było mieszaniną zapachów liquidu i skóry. Dlaczego skóry, bo stała tam brązowa skórzana kanapa i albo wzrokowo skojarzył mi się ten zapach, albo rzeczywiście ona go wydzielała. Kupiłem EM RIVA 750 mAh i 2 liquidy od East Mall 8 mg : Cofee i 555. Jak zawsze miły i usłużny śp. p. Włodzimierz cierpliwie odpowiadał na moje pytania, a robił to charakterystycznym tembrem głosu. Potem pokazał mi zasady obsługi ep., jak się napełnia kartridże i jak się wapuje. I muszę podzielić się z Wami taką refleksją, że rodzinna atmosfera jaka panowała wtedy na "zielonym" forum, oraz to, że nieodżałowanej pamięci gospodarzowi na Grochowskiej 98 udało się zbudować tam tak niepowtarzalny nastrój i niesamowity klimat, to wszystko razem spowodowało, że jeszcze przed zapłaceniem za ep., dokonałem wyboru pomiędzy nimi a analogami, oczywiście ze wskazaniem na te pierwsze. Wreszcie bez żalu pożegnałem wszechobecny odór analogów i poranny kaszel. I na pewno do nich nie wrócę !

Po tych kilku latach mojego wapowania, które bardzo sobie chwalę i dziękuję opatrzności, losowi i przypadkowi, że żona mojego kolegi kupiła mu na imieniny ep. *yes* On się nim pochwalił, a ja początkowo z ciekawości także go kupiłem. Później poszło już z górki, aż przerodziło się w ciekawość, hobby i kolekcjonerstwo. No i poznałem na forach wielu e-palaczy, obojga płci. *friends*
Przez te ponad 8 lat nie skusiłem się nawet na 1 (słownie: jednego) małego buszka analoga i jest mi z tym bardzo dobrze, a i czuję się nieporównywalnie bardziej komfortowo. :jupi: :ok: :brawo:

BTW. Jestem zagorzałym zwolennikiem MTL i może tak się stało, bo wczesne e-papierosy były produkowane właśnie pod MTL (Mouth to lung czyli Usta-Płuca).
Ja grzałek poniżej 1ohm staram się nie tykać. *no_1*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » wt maja 07, 2019 5:43 am

bizon203 pisze:A to chyba jedyny Salon godny i warty wszystkiego


Dobrze że to napisałeś bowiem my to tylko przemycamy w różnych treściach.Nasza skromność która dorównuje naszej mądrości, po prostu nie pozwala...
Oczywiście są i inne Salony, fryzjerskie, pedicurskie, są Salony Bingo i nie Bingo a nawet Salony Urody, ale przecież to nam niepotrzebne.

PS
Gdybyś to okropne słowo
chyba
skasował, to od razu miałbyś szansę na dobrą poduszkę na sofie...

Witaj zatem w Salonie! *wino*
bizon203
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 12, 2018 6:22 pm
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: bizon203 » pn maja 06, 2019 8:27 pm

Siemanko wszystkim Grzesiu z tej strony :) Konto posiadam tu już trochę, ale nie było czasu na nic, teraz jest. A to chyba jedyny Salon godny i warty wszystkiego :)
Wapuję już około półtora roku :) Były zabawy z samogonami itp itd. Miło mi będzie dzielić się tematem z Wami tutaj :)

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość