Do wszystkich nowych użytkowników!

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: 10 cze 2015, 15:31:51
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podzięk.: 86 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Do wszystkich nowych użytkowników!

Postautor: matatiti » 20 gru 2015, 17:51:04

PannaAnna pisze:O i to mi się bardzo podoba! stwierdzenie że to Nasze Forum :) Znaczy się, że nikt nie będzie mi wlepiał banów nagminnie? Pytam, bo na jedno takie już trafiłam i średnio raz w tygodniu dostawałam bana chyba tak dla zasady...


Czas pokaże... :twisted:


Anno, witaj *wino*

i rzuć te papierochy :evil:
:budda:
PannaAnna
Waperka
Waperka
Posty: 22
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:15:47
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Kobieta

Re: Do wszystkich nowych użytkowników!

Postautor: PannaAnna » 20 gru 2015, 17:49:31

Czy dobre duszki to się dopiero okaże, a o e-papierosach myślę całkiem serio i mam nadzieję, że tu znajdę jakieś podpowiedzi. Na Nowo Roczny prezent mam sobie zamiar sprawić swojego własnego idealnego e-papierosa :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Do wszystkich nowych użytkowników!

Postautor: Tommy Black » 20 gru 2015, 17:46:45

PannaAnna pisze:Nie mam nic do e-papierosów sama popalam, choć częściej palę normalne.


Dobrze się stało,że dobre duszki,może Elfy,przyniosły Cię tu,tuż przed Świętami. Odwrócimy tę kolejność papierosową.
Bedziesz zdrowsza,radosna,spotkasz nowych ludzi,nowe ksiązki,niektóre ludzie tu sa jak książki.Będziesz szybciej biegać,lżej oddychać,
będziesz nowym człowiekiem.Albo nową Anną.Powinnaś tylko wyrzucić te papierosy.E-papierosy mogą jak najbardziej zostać.Ale też możesz
oczywiście wyrzucić,tylko powiesz kiedy i gdzie... ;) :)
PannaAnna
Waperka
Waperka
Posty: 22
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:15:47
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Kobieta

Re: Do wszystkich nowych użytkowników!

Postautor: PannaAnna » 20 gru 2015, 17:38:10

O i to mi się bardzo podoba! stwierdzenie że to Nasze Forum :) Znaczy się, że nikt nie będzie mi wlepiał banów nagminnie? Pytam, bo na jedno takie już trafiłam i średnio raz w tygodniu dostawałam bana chyba tak dla zasady... Nie mam nic do e-papierosów sama popalam, choć częściej palę normalne. ;)
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: 09 cze 2015, 22:30:12
Punkty reputacji: 230
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 313 razy
Otrzymał podzięk.: 255 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Do wszystkich nowych użytkowników!

Postautor: amsaw » 14 lip 2015, 00:26:39

shrack pisze:...
Nie jestem typem literata, więc rzadko udzielam się w dyskusjach, ale mam nadzieję, że na tym forum to się zmieni.
...

Aż sprawdziłem. Na trawniku dostałeś ode mnie repuchy takiej treści - cytat "za kulturę wypowiedzi."
No więc wynika z tego, że rzadko się udzielasz, ale jak już coś napiszesz, to jakby to Tommy powiedział, chapeau bas!
Awatar użytkownika
shrack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 13 lip 2015, 09:09:31
Punkty reputacji: 159
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Do wszystkich nowych użytkowników!

Postautor: shrack » 13 lip 2015, 22:49:57

Staram się być człowiekiem spokojnym i rozważnym głównie przyglądam się temu, co inni mają do powiedzenia próbując wyciągnąć z ich wypowiedzi słuszne wnioski poprzeć ich, gdy mają rację zwrócić uwagę, gdy się mylą lub milczeć, gdy czegoś nie wiem starając się pogłębić swoją wiedzę.

Nie jestem typem literata, więc rzadko udzielam się w dyskusjach, ale mam nadzieję, że na tym forum to się zmieni.

Tak na tym forum jestem nowym użytkownikiem, dzięki Tommy za zachętę do wypowiadania się na tym forum.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Do wszystkich nowych użytkowników!

Postautor: Tommy Black » 13 lip 2015, 21:11:56

W tytule "nowych" ale dotyczy wszystkich, absolutnie wszystkich!
To nie jest nasze Forum , to jest też od momentu rejestracji Wasze Forum. I tak powinniście się tu czuć. Jak u siebie. Jak w domu.
Swobodnie i na luzie, a kiedy zajdzie potrzeba, poważnie i odpowiedzialnie. Czasem możecie być smutni i zdenerwowani. Nie mamy tu apteki, ale są inni. Są lepsi niż pigułki, ale niektórzy to chodzące piguły... :)
Mamy tu coś do zrobienia. Chcemy zaistnieć w sieci po to aby odkłamać opinię o e-papierosach. Po to aby wywalczyć ludzką twarz Dyrektywy.
Nie jesteśmy przeciwko komuś. Nie jesteśmy Zombie.( no może poza mną... :lol: ). Z nikim nie walczymy. Nikogo nie obrażamy. Nikomu nie szkodzimy. Po prostu jesteśmy i staramy się być. Czasem sobie pomagać, ale możemy się też nieco posprzeczać. Zapewniam Was że od tego nie wybuchnie III Wojna Światowa. Zresztą co tam wojna, o kulturę chodzi... ;) :P Oraz o nasze zabawki e-papierosowe... ;)

*czajniczek*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości