Zwrot w alienstore.pl

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
asteriiix1
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz

Zwrot w alienstore.pl

Postautor: asteriiix1 » 12 paź 2021, 19:52

Witam, dzisiaj przyszedł mi box Thelema Quest, którego zamówiłem i pojawia się problem, ponieważ rozpakowałem paczkę, a w niej znalazłem zamówionego moda ale w innej wersji kolorystycznej, która totalnie nie pasuje mi do parownika. Przy składaniu zamówienia w opisie urządzenia było podane, że są na sklepie dostępne aktualnie tylko dwa kolory i jednym z nich był ten, którego potrzebowałem. Z racji, że nie było możliwości zaznaczenia koloru, przy składaniu zamówienia napisałem w wiadomości do sprzedawcy która wersje kolorystyczną wybieram. I teraz chciałbym zapytać się was, czy sklep uzna mi zwrot i wymieni box'a na tego, który mi pasował? Zamówienie było składane w alienstore.pl (tak jak w tytule postu). :cry:

eD
Awatar użytkownika
Cinmar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 780
Podziękował: 224 razy
Otrzymał podzięk.: 438 razy

Zwrot w alienstore

Postautor: Cinmar » 12 paź 2021, 20:46

Podejrzewam, że możesz sobie odpowiedzieć tak samo precyzyjnie, jak zrobi ktokolwiek inny, nie będący pracownikiem tego sklepu.

Zawsze masz opcję zwrotu i jeśli sklep nie przychyli się do prośby o wymianę, możesz z ów tej opcji skorzystać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Insane
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 753
Otrzymał podzięk.: 275 razy

Re: Zwrot w alienstore.pl

Postautor: Insane » 12 paź 2021, 23:11

Telefon w dłoń i dzwoń! Nie mamy żadnego przedstawiciela tej firmy, jednak prawa konsumenta obowiązują tak samo, jak w każdym innym sklepie.
Awatar użytkownika
Alchemik
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1630
Otrzymał podzięk.: 665 razy

Zwrot w alienstore.pl

Postautor: Alchemik » 13 paź 2021, 09:44

Skontaktuj się ze sklepem drogą oficjalną, a gdyby były jakieś problemy (w co raczej wątpię), to daj znać. Znam Grzesia od wielu lat i zawsze mogę mu coś szepnąć do ucha... :thuglife:

Wróć do „Poradnik zakupowy”