Dylemat wielki zasilaniowy...

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Bocian
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy

Postautor: Bocian » 22 sie 2018, 18:47

To żeby utrudnić wybór, dorzucę Eleaf Invoke. Mod dla wielbicieli wycieczek zagranicznych, ale za to śmiesznie tani i w tej chwili chyba najmniejszy elektronik 2x18650. Nie udało mi się jednak znaleźć informacji na temat trwałości lakieru/powłoki. Mam Pikacza, który rysuje się od samego patrzenia na niego i TC 200W, niemal nie do zarysowania.

DamianGR pisze:Ja polecam ASMODUS MINIKIN 2

Minikin 2 świetnie leży w dłoni, jest malutki, trwały i świetnie zarządza energią. Za te pieniądze wybrałbym jednak VT75D, ze względu na DNA.

Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 197
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 151 razy

Re: Dylemat wielki zasilaniowy...

Postautor: Master_PiT » 22 sie 2018, 21:53

A ja właśnie pozbyłem się prawie wszystkich DNA, a sam korzystam min z minikina 2. Takiej oszczędności akusów żaden inny box nie posiada.
A jeśli chodzi o jakość wykonania, działanie elektroniki to sx mini Q class u mnie na 1szym miejscu od dwóch lat
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 270
Podziękował: 415 razy
Otrzymał podzięk.: 808 razy

Postautor: DamianGR » 22 sie 2018, 22:05

No właśnie - ja nie chcę się zagłębiać w konfigurację i niepotrzebne mi bogate oprogramowanie. EIN to już dla mnie nie pasja a pewien etap przejściowy. Im mniej w tym siedzę, mam więcej czasu na inne rzeczy. I minikin 2 jest w sam raz do tego . Działa, jest solidny i tyle.(mam moda na dna 75 i go nie używam przez wkurzający dolny CAP na bateirę).

Wróć do „Poradnik zakupowy”