Analogi zamieniłem na Iqos ale wolałbym klasyczne EIN

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
DziedzicPruski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: śr sty 22, 2020 12:39 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Podziękował: 117 razy
Otrzymał podzięk.: 137 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Analogi zamieniłem na Iqos ale wolałbym klasyczne EIN

Postautor: DziedzicPruski » pn wrz 07, 2020 11:44 am

viewtopic.php?f=4&t=10490&hilit=Vaporesso+Target+PM80
Ciekawa dyskusja na podobny temat jest w wątku powyżej. Spróbuj - może pomoże. Osobiście polecałbym VooPoo Draga X.
VooPoo: Vinci Air, Argus Air, Drag S, Doric 60
Vismec: R40
Miko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 07, 2020 9:10 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Analogi zamieniłem na Iqos ale wolałbym klasyczne EIN

Postautor: Miko » pn wrz 07, 2020 10:59 am

Witam. W skrócie paliłem ze 20 lat, pod koniec paczka dziennie. Ponad miesiąc temu z dnia na dzień udało mi się przejść na Iqos. Analogów już nie tykam ale... Kiedyś były przygody z e-papierosami, ale były to krótkie epizody bo słaba bateria, bo lało się z tego i było to mało wygodne.
Teraz chcę przejść z powrotem na elektronika bo chciałbym dojść do etapu zero nikotyny co niestety w Iqos nie jest możliwe. A że od 2 tygodni przeglądam fora czy yt z opiniami i testami i głowa pełna od ilości sprzętu proszę was o pomoc. :)
Na czym mi zależy:
1. Stosunkowo kompaktowy rozmiar(z tego co widzę pod/pod mody jakoś najbardziej pasują mi rozmiarem i wyglądem). Ważne też żebym mógł wrzucić go do kieszeni nie martwiąc się że coś wycieknie.
2. W miarę mocna bateria która przy średnim użytkowaniu wytrzyma prawie cały dzień (wcześniejsze próby przejścia na EIN konczyły się z chwilą rozładowania sprzętu np. w połowie imprezy).
3. Prostota obsługi (w sensie że nie jestem fanatykiem nowych wynalazków nie znam się na tym i chcę wszystko kupić na gotowe żeby tylko zalać i użytkować).
4. Bezproblemowa dostępność grzałek i innych części w Polskich sklepach.
Jak na razie z oglądanych sprzętów najbardziej przypadły mi do gustu Smok(RPM 40,RPM 80 i Fetch Pro) i Vaporesso Target PM80. Sprzęt nie będzie używany do robienia dużych chmur a do tego do czego został pierwotnie stworzony czyli wyjście z nałogu.
Rozpisałem się sorry ale chciałem zobrazować wam mniej więcej czego potrzebuję. :) I bardzo proszę o pomoc. :)

 ! Wiadomość od: Krasnal45
Witaj @
Awatar użytkownika
Miko


Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości