Następca Zeusa X RTA

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Danjello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: wt wrz 25, 2018 9:15 pm
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Następca Zeusa X RTA

Postautor: Danjello » pt sty 15, 2021 12:51 am

Grusa wziąłem srebrnego, nawet przez chwilę się zastanawiałem nad Gunmetal ale to tylko kolor.

O samym Destiny przeczytałem cały wątek i opinie są podzielone, główne wady to chyba ten dźwięk - cała reszta oceniana była pozytywnie.
O samym Króliku V2 zbyt wiele na salonie niestety nie ma, widocznie nie jest zbyt popularny.

Idzie do mnie cała seria polecanych aromatów od Pana Artura z MA, więc chciałbym trafić na coś co będzie potrafiło jakoś to wykorzystać.


Blotto wygląda według mnie strasznie, jak kapsel od piwa, ale to już kwestia gustu.
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Następca Zeusa X RTA

Postautor: edarek » pt sty 15, 2021 12:30 am

Rabbita nie mam, ale Destiny jest taki... drobniutki? Na takiego potwora, to Blotto możesz zacumować. Tylko... no właśnie, żebyś się nie zniechęcił za szybko. Destiny na pewno nie popuści, najwyżej pobulgocze, a że lubi gwizdać, to będziesz miał zamiast takiego ptaszka, co się do niego wodę wlewa i świergoli. :-D Oczywiście żartuję, ale w pewnym położeniu pierścienia on po prostu gwiżdże. Smak oddaje bardzo poprawnie, to fakt.

Edit.
Nie wiem, w jakim kolorze Grusa zamówiłeś, ale Destiny w SS, ale matowy bardzo fajnie wygląda. Inaczej niż inne stalowe.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Danjello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: wt wrz 25, 2018 9:15 pm
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Następca Zeusa X RTA

Postautor: Danjello » pt sty 15, 2021 12:21 am

Troszkę poczytałem i wstępnie rozważam Destiny vs Rabbit V2. Nie ukrywam, że patrzę też na kwestię wizualną i w połączeniu z GRUSem wydaje mi się właśnie, że te będą odpowiednie.

Plus jest taki że można tutaj zaszaleć i dać coś nawet 30 mm, tylko nie bardzo widzę co.
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Następca Zeusa X RTA

Postautor: edarek » śr sty 13, 2021 3:02 pm

Zeus X jakimś mistrzem oddawania smaku nie jest. Możesz poszukać Core, Destiny, Blotto, Blotto Mini, albo "górnozaworowca" Intake. Dużo o nich (i nie tylko) było w podobnych tematach. Poczytaj.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Danjello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: wt wrz 25, 2018 9:15 pm
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Następca Zeusa X RTA

Postautor: Danjello » śr sty 13, 2021 2:58 pm

Witam, z racji że (mam nadzieję) idzie do mnie nowy GRUS 100W, postanowiłem także zmienić swojego Zeusa X RTA na coś innego. Używam DKMSu w singlu, zazwyczaj 5-6 zwoi na 3 mm, więc przy tych 25-35 W jest ok, ale chęć zmiany zrobiła swoje.

Co fajnego można wziąć na tę chwilę? Na AliExpress za ok 90 zł jest oryginalny Dead Rabbit V2 RTA, i póki co ku niemu kieruję swoje kroki, ale chętnie rozważyłbym także inne propozycje.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 12 gości