Kupno atomizera RTA mesh

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kupno atomizera RTA mesh

Postautor: iron64 » wt kwie 06, 2021 3:41 am

Ja jako fan mesha zarówno w wersji RTA jak i RDA, powiem Wam tak. Jeśli chmurzycie premixy to parownik mesh RTA nie jest dla Was. Mesh jako taki mocniej oddaje słodkości na ogół (choć tutaj Kylin M jest na początku stawki i najbardziej podbija słodycz). Przy parownikach mesh najlepiej sprawdzają się własne produkcje.
Moim faworytami w dziedzinie mesh RTA jest nadal Themis Mesh, ale Siegfried ostatnio zrzucił króla z moda i walczy o koronę. Nieźle wypada też Aromamizer Supreme v3 RDTA. Będąc na Waszym miejscu szukałbym właśnie Siegfried od Vapefly, lub Aromamizera Supreme v3 ale koniecznie w wersji advanced. Oba te parowniki przyjmują również grzałki zamiast siatki, a parownik RDTA no to wiadomo zarówno RTA może być jak i RDA. Dodatkowo wersja advanced pozwoli na montaż jednej lub dwóch grzałek, lub siatki mesh.

Nie znam niestety Doom X, choć koledzy z Salonu oceniają go wysoko. Poprzednia wersja czyli Doom dla mnie wypadł tak sobie, smakowo może nie był ostatni, ale montaż siatki jak dla mnie upierdliwy, pojemność na skraju RDA powodowała u mnie złość na ogół.
Obrazek
high0008
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: czw lut 25, 2021 10:12 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Kupno atomizera RTA mesh

Postautor: high0008 » pn kwie 05, 2021 11:45 pm

Miałem i Kylina M a obecnie mam Profile Unity. Obydwa są świetne, obojętnie który weźmiesz będziesz zadowolony. Kylin to na pewno prostszy setup, większy przepływ powietrza. Smak oddaje bardzo dobrze ale meeega słodko. Profile ma bardziej wymagający setup ale można spokojnie ogarnąć i wtedy nie ma żadnych wycieków. Smak jest chyba troche lepszy, tzn wiecej smaku, mniej cukru. Tak czy siak będzie Pan zadowolony ! :wino:
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

Kupno atomizera RTA mesh

Postautor: Halah » pn kwie 05, 2021 9:40 pm

Miałam do czynienia z kilkoma RTA na mesh i akurat mi najbardziej odpowiadał Kylin M. Pierwsza wersja Dooma zupełnie mi nie podeszła, głównie przez deck bez ceramicznej wkladki i dziwne skręcanie atomizera. W wersji X wprowadzono kilka zmian, więc może będzie inaczej. Unity nigdy nie miałam u siebie, ale wapowałam i dobrze oddaje smak, ale jest duży i ponoć potrafi wylać przy kiepskim setupie. W przypadku Kylina M po prostu będziecie pili liquid, lub padnie strzał, ale nie zaleje zasilania. Zeusa nie testowałam, także nic nie napiszę. :)
Narsen
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 05, 2021 7:19 pm
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Kupno atomizera RTA mesh

Postautor: Narsen » pn kwie 05, 2021 8:48 pm

Dzisiaj dołączyłem do forum i mam tą samą zagwostkę. To może podepnę się tutaj.
Aktualnie mam od jakichś dwóch lat Ephro Kelpie. Ale chciałem sprawdzić jak zachowuje się mesh.
(U mnie głównie liczy się smak i żywotność grzałek, więc chyba będzie to dobra zmiana.)

Waham się między WOTOFO Unity RTA vs Vandy Vape Kylin M vs GeekVape Zeus X Mesh.
Zauważyłem ankietę na najlepszy sprzęt i może poczekam do jej końca, chociaż nie powiem,
szkoda że nie można podejrzeć aktualnego wyniku, bo cierpliwość nie jest moją dobrą stroną. ^^
high0008
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: czw lut 25, 2021 10:12 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Kupno atomizera RTA mesh

Postautor: high0008 » sob mar 20, 2021 6:31 pm

Kylin V2 nie jest na mesha, tylko na zwykłe grzałki.
Awatar użytkownika
jirajamgo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: pt sty 24, 2020 5:17 pm
Lokalizacja: stolica złota Polski
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podzięk.: 131 razy
Płeć: Mężczyzna

Kupno atomizera RTA mesh

Postautor: jirajamgo » sob mar 20, 2021 6:09 pm

Dla mnie najlepszy jest Profile Unity RTA, tak czy siak wracam do niego. Zeusa mam ale nie używam prawie wcale. Teraz czekam aż Damn Vape Doom X RTA pojawi się w stacjonarnych sklepach.
Lost Vape Thelema Quest 200W + Damn Vape Doom X RTA
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kupno atomizera RTA mesh

Postautor: ErNOL » sob mar 20, 2021 5:34 pm

Wysyłkowo nic nie kupisz, bo jest prawny zakaz handlem EIN na odległość.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
sureduck
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 18, 2021 8:59 am
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna

Kupno atomizera RTA mesh

Postautor: sureduck » sob mar 20, 2021 3:10 pm

Cześć!
Przymierzam się do zakupu atomizera RTA typu mesh. W oko wpadło mi parę sprzętów, między innymi Geekvape ZEUS X Mesh i Vandy Vape Kylin V2, z czego bardziej byłbym skłonny za Zeusa. Moja historia z epapierosami jest dość krótka, tudzież nie znam zbyt wielu sklepów online, gdzie mógłbym nabyć sprzęt. Pytanie brzmi, jakie obecnie vape shopy brać pod uwagę?

P.S. Sprzęt używany też biorę pod uwagę. I o ile Vapetrade jest godne zaufania to może i tam próbowałbym szukać.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości