Wymiana zestawu do 300 zł

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
HerrOwl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: pt maja 21, 2021 9:36 am
Lokalizacja: BLN
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 36 razy
Płeć: Mężczyzna

Wymiana zestawu do 300 zł.

Postautor: HerrOwl » wt maja 25, 2021 6:07 pm

Gotane pisze:W ramach wytłumaczenia z tamtego tematu wszystko zrozumialem. Tylko interesuje mnie po prostu, czy jestem w stanie ogarnąć jakiś lepszy atomizer od obecnego, jednak grzałki pomijając internet to w mojej okolice dostępne są w 1 vape shopie i to nie zawsze.

Powiem ci szczerze, że ja też bałem się samemu kręcić grzałki, aczkolwiek to nie takie trudne, jak się wydaje. I w twoim wypadku skusiłbym się na jakiegoś lepszego RTA. Ja posiadam Kelpie i pierwszą grzałkę robiłem z poradnikiem na YT i było tak, jak w książce pisze napisane, a zresztą jesteś tutaj z Nami i w razie problemów możemy ci pomóc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

eD
Pierdolenie jest najlepszym lekarstwem na kaca. Dzięki niemu wszystkie części znów chodzą jak w zegarku.
Charles Bukowski, Kobiety
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wymiana zestawu do 300 zł.

Postautor: edarek » wt maja 25, 2021 5:41 pm

Czyli masz problem z dostępnością. Nie martw się, ja nie mam żadnego takiego sklepu w pobliżu. Nie bardzo zrozumiałem, o co chodzi z tymi grzałkami. Skuszę się jednak na próbę przekonania Cię do atomizera na kręcone grzałki. To nie jest trudne, a taki Intake na początek w zupełności wystarczy i problemów z nim mało, a smak oddaje bardzo dobrze. Zamiast drutu możesz kupić wstępnie przygotowane grzałki (już skręcone).
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Gotane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pn maja 24, 2021 12:31 pm
Lokalizacja: Czeladź
Podziękował: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Wymiana zestawu do 300 zł.

Postautor: Gotane » wt maja 25, 2021 5:36 pm

W ramach wytłumaczenia z tamtego tematu wszystko zrozumialem. Tylko interesuje mnie po prostu, czy jestem w stanie ogarnąć jakiś lepszy atomizer od obecnego, jednak grzałki pomijając internet to w mojej okolice dostępne są w 1 vape shopie i to nie zawsze.
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Wymiana zestawu do 300 zł.

Postautor: edarek » wt maja 25, 2021 5:28 pm

W innym temacie wyjaśnione miałeś, że problem leży w transporcie. Jeśli nadal chcesz na upartego używać liquidów własnej produkcji 70/30, to na innych stockowych grzałkach może być ten sam problem. Tam masz napisane i w poście kolegi @
Awatar użytkownika
iron64
, co masz zrobić. Twój zestaw nie jest zły, choć są atomizery na gotowe grzałki lepiej oddające smak. Spróbuj porad, a jak nadal będziesz miał problem, to wtedy daj znać.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Wymiana zestawu do 300 zł.

Postautor: iron64 » wt maja 25, 2021 5:18 pm

Możliwa to jest, tylko czy sensowna to zmiana? Takie powinno być pytanie.
Moim zdaniem nie ma to większego sensu. Zmień na 50/50 albo 60/40.
Jednak z doświadczenia ci powiem, że początkowa fascynacja 70/30 jest tylko fascynacją, prawdziwa miłość to 50/50 jednak. Sprawdź sam.
Obrazek
Gotane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pn maja 24, 2021 12:31 pm
Lokalizacja: Czeladź
Podziękował: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Wymiana zestawu do 300 zł

Postautor: Gotane » wt maja 25, 2021 4:32 pm

Cześć.
Wiem, że takie pytania są najgorsze i pojawiają się bardzo często, ale wolę się zapytać kogoś bardziej obeznanego. :) obecnie posiadam Aegisa Max + Zeusa Subohm tanka. Zastanawiam się czy w cenie 300-350 zł udało by mi się znaleźć coś lepszego tzn. Box + atomizer lub sam atomizer. Zależy mi na tym aby nie miał problemów z transportem 70/30, na stockowych grzałkach ( niestety posiadam za małą wiedzę na skręcanie własnych) i dobrej odczuwalności smaku.
Oczywiście jeśli bajdurzę i żadna zmiana nie jest możliwa to również prosiłbym o informacje.
Z góry dziękuję za odpowiedzi. ^^

DP

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 17 gości