Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Mambo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 08, 2021 5:40 pm
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Postautor: Mambo » ndz sie 08, 2021 6:36 pm

@
Awatar użytkownika
Morricorne
Chcesz napisać, że sprzedałeś na szybko laptopa, by mieć na baterię do e-fajka? xD Oj ciężkie uzależnienie.

Co do baterii, to mi padła dopiero niedawno i to z powodu wygięcia przycisku wewnątrz. Wytrzymała rok. Ale to koszt 50_zł, nie trzeba sprzedawać laptopa.

 ! Wiadomość od: Miodu
Witaj @
Awatar użytkownika
Mambo
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
Awatar użytkownika
Morricorne
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 28, 2020 11:48 pm
Lokalizacja: Łódz
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Postautor: Morricorne » pn lip 05, 2021 10:42 pm

Temat można zamknąć. Na dniach będę również kupować swoje baterie do moda. Także na PW odezwę się do @
Awatar użytkownika
iron64
, by oddać mu pożyczone baterie.
I tak muszę swoje kupić. Plus do tego kilka baz, gdzieś taniej. Bo samogon mi się kończy już.

eD
Androidowy Geek od czasów LG GT540
Awatar użytkownika
Morricorne
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 28, 2020 11:48 pm
Lokalizacja: Łódz
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Postautor: Morricorne » pn cze 28, 2021 4:49 am

iron64 pisze:Nie wiem, czy Pico X będziesz w stanie kupić jeszcze w sklepie, chyba nie. Niewiele droższy jest Smok Rigiel i on jest dostępny.

No jak nie będzie. To kupię to, co piszesz. Ważne żeby w miarę budżetowe było. To może chwilę dłużej wytrzyma, niż te stockowe słabe baterie od Joyetecha. Gotówka się pojawi, to zaraz zamówię w E-Dym, bo 5 minut drogi mam raptem od domu.

eD
Androidowy Geek od czasów LG GT540
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Postautor: iron64 » pn cze 28, 2021 2:22 am

Nie wiem, czy Pico X będziesz w stanie kupić jeszcze w sklepie, chyba nie. Niewiele droższy jest Smok Rigiel i on jest dostępny.
Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Postautor: edarek » pn cze 28, 2021 2:04 am

W zasadzie każde regulowane zasilanie będzie miało takie, a na pewno lepsze parametry niż to, które posiadasz. Twój wybór jest bardzo dobry.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Morricorne
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 28, 2020 11:48 pm
Lokalizacja: Łódz
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Postautor: Morricorne » pn cze 28, 2021 1:59 am

Gdzie ja niepoprawnie napisałem? Starałem się pisać w miarę poprawnie językowo i gramatycznie. Znowu trzasła ta bateria, i jak chciałem zaraz iść spać. To znowu miga co parę sekund i włączyć się nie chce. Była naładowana do pełna. Oglądałem coś na komputerze. Przed snem chciałem jeszcze kilka machów złapać. Jest kaplica.
Nie pozostaje mi nic innego jak na dniach kupić cokolwiek. Żeby dalej korzystać. Nie znam się za bardzo na tym więc prawdopodobnie kupię kolejną baterię do Exceeda.

Dobra trochę poczytałem i chyba już wiem. Muszę jakiegoś moda kupić plus baterie o tego. I te baterie będę mógł ładować osobno. Pytanie jakiego moda kupić żeby miał podobne parametry jak bateria oryginalna od Exceeda? Chciałbym zamknąć się w jak najmniejszej kwocie.
Dobra mam zestaw, będzie wyglądać tak:
-Eleaf iStick Pico X 75W MOD
-AKUMULATOR 18650 LG HG2 3000MAH
-Ładowarka XTAR SC1
-Etui silikonowe na akumulatory 18650.

Zestaw budżetowy, ale powinien chyba sprostać zadaniu i wytrzymać kilka miesięcy więcej niż standardowa bateria z Exceeda. Pasować powinno.
Teraz na szybko 200 PLN skołować. No jak nic laptop idzie na sprzedaż. Wart prawie 1k ale za 500 może pójdzie.
Temat można zamknąć póki co. Dziękuję wszystkim za pomoc.

eD
Androidowy Geek od czasów LG GT540
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Postautor: edarek » ndz cze 27, 2021 10:00 pm

Jak napisałem w pierwszym poście, którego fragment przytoczyłeś, jestem w stanie Ci pomóc. Jednak potrzeba odrobiny zaangażowania z Twojej strony. O ogniwach jest obszerny temat, a ja nawet napiszę, że LG-HG2 będą się bardzo dobrze nadawać. Twoja rola, to podejść do vapeshopu i spytać o nie, bądź inne, które będą mieć minimum 15 A ciągłego prądu rozładowania. W tamtym poście podałem Ci nawet linka do oferty kolegi z Salonu.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Morricorne
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 28, 2020 11:48 pm
Lokalizacja: Łódz
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Postautor: Morricorne » ndz cze 27, 2021 9:53 pm

edarek pisze:Zadałem Ci @
Awatar użytkownika
Morricorne
wyżej pytanie. Odnieś się do niego proszę. ;)

Dlaczego takie zasilanie? Bo ja się na tym nie znam. Ktoś mi kiedyś polecił Joyetech Exceed D19 jak zamierzałem rzucić palenie zwykłych papierosów.
Kupiłem, do tego liquid miętowy i tak zostało do tej pory. Kupuję bazy EBN, aromat. Sam mieszam, od czasu do czasu nową grzałkę. I tę nieszczęsną baterię, bo stara po kilku miesiącach się psuje.
I tak to u mnie wygląda. Kiedyś po wypłacie kupiłem nawet e-papierosa innej marki, a mianowicie Vaporesso Drizzle FIT KIT z VPC, jak całkiem mi bateria poszła w D19. Ale jak paliłem chmurzyłem, to w ogóle zero mocy na liquidzie miętowym czułem.
I po prostu kupiłem wtedy nową oryginalną baterię do D19. A samego Vaporesso Drizzle FIT KIT sprzedałem z lekką stratą, choć jeszcze na gwarancji był.
W Exceed korzystam z tych grzałek zółtych 0.5 ohm DL EX i sobie chwalę. Tylko te nieszczęsne krótko żyjące baterie w tych Exceedach.
Właśnie dlatego tu zapytałem, co kupić żeby dłuższy okres pochodziło bezawaryjnie.
Czy jestem w stanie nabyć akumulatory? Nie, bo ja się po prostu na tym nie znam. Zawsze kupowałem albo całego e-papierosa, albo tylko jakąś gotową cześc typu, grzałka, nowa bateria.
W ostatecznosci bazy EBN, aromat i mieszałem. I to wszystko z czym miałem styczność.
To nie smartfony, czy komputery żebym co chwilę orientował się co, jak i gdzie. Za dużo jest tych całych boxów, grzałek, marek itp.
No po prostu nie ogarniam, bo żeby być szczerym moje zainteresowania to komputery, telefony i kryptowaluta.
Dodać do tego jeszcze e-papierosy za duży mętlik się robi jak dla mnie.
Muszę coś pomyśleć i albo sprzedać laptopa. Albo poczekać na zwrot z inwestycji w kryptowaluty i wypłacic kupić coś w miarę dobrego co kilka miesięcy wytrzyma.
Te baterie fabryczne w tych Joyetechach to masakra jakaś.

 ! Wiadomość od: edarek
Uprzejmie prosimy @
Awatar użytkownika
Morricorne
o poprawną pisownię.

Obrazek
 
Androidowy Geek od czasów LG GT540
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Postautor: edarek » ndz cze 27, 2021 8:09 pm

Zadałem Ci @
Awatar użytkownika
Morricorne
wyżej pytanie. Odnieś się do niego proszę. ;)
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Morricorne
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 28, 2020 11:48 pm
Lokalizacja: Łódz
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Joyetech Exceed D19 nowa bateria znowu

Postautor: Morricorne » ndz cze 27, 2021 8:08 pm

iron64 pisze:A mówiłem, żebyś zmienił ładowarkę i kabel. ;)
Jednak obawiam się, że do 100 zł to nic sensownego nie kupisz.

Nic nie zmieniałem. Wcześniej też na tym kablu i ładowarce ładowałem i działało.
Mi się zdaje, że jakimś cudem bateria nie pobierała prądu z ładowarki i się samo naprawiło.
Na jednej z dwóch baterii, bo druga dalej jest to co było.
Muszę rozejrzeć się za drugą nową baterią, bądź tym całym boxem czy jak to się tam zwie.
Po prostu żeby mieć sprzęt, na którym bez problemu palić chmurzyć będę mógł i z dnia na dzień mi nie zdechnie samoczynnie.
Się za bardzo nie znam, bo to dopiero mój drugi model sprzętu, z którego korzystam od 2018, co wtedy zwykłe fajki przestałem palić.
Ale cały czas Excced dawał radę, gdyby nie ta padająca nieszczęsna bateria.

M.
Androidowy Geek od czasów LG GT540

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości