8 Urodziny E-DYM.pl

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: Haze » czw cze 01, 2017 6:23 am

Tommy Black pisze:... Warto jednak odnotować zawsze, że ktoś jest juz 8 lat na naszym, jakże trudnym rynku.

To na pewno! Dlatego "wielkim" fanem wprawdzie nie jestem, ale takim średniawym to już prędzej ;)


Tommy Black pisze:A ta popieprzona Dyrektywa utrudniająca wszystkim nam życie życie, bedzie się zwijać.

Na pohybel *wino*
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: Tommy Black » czw cze 01, 2017 6:19 am

Nieważne czy ktoś jest wielkim fanem, czy mniejszym fanem, czy wręcz żadnym fanem. Warto jednak odnotować zawsze, że ktoś jest juz 8 lat na naszym, jakże trudnym rynku.
Ja jestem wystarczającym fanem vapingu żeby się cieszyć że e-dym jednak działa a nawet się rozwija. I ja też się rozwijam.
A ta popieprzona Dyrektywa utrudniająca wszystkim nam życie życie, bedzie się zwijać.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: Haze » czw cze 01, 2017 6:10 am

Nie jestem wielkim fanem e-Dymu, daleki też jestem od reklamowania czegokolwiek (zresztą "zerówkę" chyba można?), ale tym którzy przeoczyli maila przypominam, że dzisiaj od godz. 14 baza Optima 50ml/0mg będzie u nich do kupienia za równowartość gazety codziennej. Będzie też parę innych bonusów, np. minus 25% na aromaty...
Obrazek

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości