Waga do mieszania liquidów - jaką?

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Norbas
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 67
Otrzymał podzięk.: 14 razy

Re: Waga do mieszania liquidów - jaką?

Postautor: Norbas » 10 sty 2018, 21:49

Ja odebrałem na stacji Orlen :-)
Kurier by mnie musiał ganiać i trwało by to wieki bo ciężko mnie gdzieś dłużej zastać. Przynajmniej w godzinach pracy kurierów :-)

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 2880
Podziękował: 2345 razy
Otrzymał podzięk.: 7661 razy

Waga do mieszania liquidów - jaką?

Postautor: Tommy Black » 10 sty 2018, 21:54

Norbas pisze:Ja odebrałem na stacji Orlen :-)
Kurier by mnie musiał ganiać i trwało by to wieki bo ciężko mnie gdzieś dłużej zastać. Przynajmniej w godzinach pracy kurierów :-)

Szkoda, moglibyśmy razem ponarzekać i powściekać się na PP. A ja do Orlenu nic nie mam, tankuje tam i są bardzo grzeczni. Nigdy mi nic nie zniszczyli. No może poza kontem... ;)
Cieszmy się że mamy fajne wagi. Myślę że wielu ludzi pójdzie w nasze ślady... :-P

To znaczy mam na myśli że będą się cieszyć że my się cieszymy... :P
Awatar użytkownika
Norbas
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 67
Otrzymał podzięk.: 14 razy

Re: Waga do mieszania liquidów - jaką?

Postautor: Norbas » 17 sty 2018, 01:22

Jako że mój egzemplarz dotarł do mnie ze złamaną "dużą szalką" o czym poinformowałem sprzedawcę w związku z jego zachowaniem na wieść o uszkodzeniu uznałem, że warto się podzielić informacją.
Otóż na moją wiadomość otrzymałem odpowiedź, że jest mu przykro i wysyła mi drugi taki element. Pomyślałem ok. Kupuję dużo w sieci i kilka razy miałem już sytuację na zasadzie "ok ok wyślemy wolny od wad - proszę czekać" po czym zapadała cisza i musiałem wytaczać "działa" by otrzymać to za co zapłaciłem lub odzyskać pieniądze.
Dziś otrzymałem przesyłką poleconą rzeczoną szalkę...i ku mojemu zdziwieniu również szalkę małą która u mnie była ok chyba jako rekompensujący "zestaw".
Sprzedający więc sprawdzony i solidny.

Wróć do „Poradnik zakupowy”