Latarka warsztatowa rozkładana LETHE

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Latarka warsztatowa rozkładana LETHE

Postautor: Tommy Black » sob lut 03, 2018 3:36 pm

Tenmen pisze:Widzę że ktoś tu robi w reklamie Biedronki


Żadna praca, uczciwa praca, nie hańbi! :-P

basika pisze: I to podobno wstyd tam chodzić, bo jak mi powiedziała jedna złośliwa koleżanka, to sklep dla plebsu.


Nie poszedłem tam dla plebsu. Po prostu służba wrzuciła w hallu ulotki reklamowe do kosza z rattanu inkrustowanego kością słoniowatą z ametystami, czyli tam gdzie zwykle. Przechodząc, zauważylem reklamę płyt wiynylowych bardzo ciekawych wykonawców. I te płyty mialy być w Biedronce.Odnalazlem więc ten sklep, wcześniej wypłacilem masę kasy w bankomacie i polazłem.Niestety żadnych płyt tam nie było i obsluga, zresztą raczej nie mówiąca i nieslysząca, nic nie wiedziala o płytach.Stąd się tam zgubilem szukając ich sam i znalazłem tę latarkę.
A kiedy poszedłem zapłacić okazało się że można kartą to zrobić. I był problem z wydaniem końcówki kwoty ze 100 zł. A kiedyś w innej Biedronce w innej wsi, nie mogłem nic kupić bo płatność tylko gotówką.Wszystko jedno, płyt nie mam ale mam fajną lampkę. :P
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Latarka warsztatowa rozkładana LETHE

Postautor: basika » sob lut 03, 2018 2:19 pm

Tomek, nie mówi się w Biedronce, ale w Biedrze. I to podobno wstyd tam chodzić, bo jak mi powiedziała jedna złośliwa koleżanka, to sklep dla plebsu. :facepalm:
Ja widocznie zaliczam się do niego i czasami tam kupuję, najczęściej orzeszki w czekoladzie. Uwielbiam je i polecam.
Latarkę obejrzę przy okazji, bo rzeczywiście nie mam, a swoją drogą można tam spotkać prawdziwe perełki. Dzięki *czajniczek*

@
Awatar użytkownika
Tenmen
to wspaniały sklep, nie wiedziałeś o tym ? ;)
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Latarka warsztatowa rozkładana LETHE

Postautor: Tenmen » sob lut 03, 2018 2:18 pm

Widzę że ktoś tu robi w reklamie Biedronki :) :) :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Latarka warsztatowa rozkładana LETHE

Postautor: Tommy Black » sob lut 03, 2018 1:02 pm

Ponieważ wczoraj zgubilem się w Biedronce, to łazilem płacząc miedzy półkami i znalazlem 1 rzecz ( jedną!) która mi sie spodobała i na dodatek na pewno mi się przyda. :)
Latarka warsztatowa rozkładana LETHE w Biedronce są sprzedawane od 15.01.2018 roku za niecałe 35 złotych. Latarka posiada 16 nowoczesnych diod SMD LED w każdym z paneli a łączny strumień światła wynosi 165 lumenów.

Obrazek

- klasa wodoszczelności IPX3
- tekstylny uchwyt ułatwiający noszenie bądź zawieszenie
- 16 nowoczesnych diod SMD LED w każdym z paneli
- łączny strumień światła: 165 lm
- baterie AA w zestawie
- możliwość zmiany kąta oświetlenia

I naprawdę to się przydaje. Szczególnie możliwość oświetlania pod różnymi kątami montowanej grzałki. No i w ogóle ona fajna jest i potrzebuje tylko 3 paluszków AA.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość