Zestaw dla kobiety...

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
kownacka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 03, 2019 6:58 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Zestaw dla kobiety...

Postautor: kownacka » wt sie 27, 2019 6:16 am

U mnie dobrze sprawdził się zestaw Juul, to jeden z ładniejszych epapierosów, jakie miałam, no i jest solidny. Jeżeli chodzi o walory smakowe też nie mam mu nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zestaw dla kobiety...

Postautor: miblah » czw lut 22, 2018 2:16 pm

@
Awatar użytkownika
Iceberg
- te akumulatory Efesta to nie jest najlepszy wybór. Poczytaj no tu w Salonie co już o akumulatorach napisano. Jest co czytać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw dla kobiety...

Postautor: Tenmen » śr lut 14, 2018 7:51 pm

Niestety nasz kraj robi się coraz mniej normalny, zakazy,nakazy, mądrzy panowie kombinuja i myślą co jest dla nas zdrowe,w co mamy wierzyc,kogo się bać a kogo nienawidzić.Urządzają nam życie na swoją modłe chcąc być bardziej świętymi niż Papież....hipokryci. Najlepiej jak by się odpieprzyli od nas i zajęli podgryzaniem,robieniem kariery,kombinowaniem.Polska dla normalnych ludzi to moje hasło!!!!
esil
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 01, 2018 7:15 pm
Lokalizacja: Sieradz
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw dla kobiety...

Postautor: esil » śr lut 14, 2018 6:15 pm

Z tą partyzantką to według mnie trafiłeś w samo sedno.
Im dłużej chmurzę tym bardziej czuję się jak bym walczył z systemem.
Dyrektywa, akcyza i nie wiadomo co jeszcze nam wymyślą.
No i te wycieczki do Chin i dreszczyk emocji, zatrzymają sprzęt do utylizacji czy też jeszcze raz się uda.

Tak, to co się u nas teraz dzieje zdecydowanie zaczyna przypominać partyzantkę.
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw dla kobiety...

Postautor: Iceberg » śr lut 14, 2018 5:35 pm

[quote="esil"[/quote]

Prorok czy coś, sam sobie odpowiedziałeś :brawo:[/quote]

Hahaha,rozumiem ze ten sklep zakamuflowal sie po czeskiej granicy...Jeszcze troche a moze uda mi sie pojac te dziwne dla mnie kombinacje...
Czuje sie troche jak partyzant...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
esil
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 01, 2018 7:15 pm
Lokalizacja: Sieradz
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw dla kobiety...

Postautor: esil » śr lut 14, 2018 5:29 pm

Iceberg pisze:
Esil, zacytowalem Ciebie, gdyz zainteresowala mnie ta wysylka z Czech...Jezeli mozesz to zrobic publicznie, podasz mi link tego sklepu?...Jezeli nie to na priv...

Edytuje...Zapomnialem dopisac ze chodzi o zestaw 75W Eleaf iStick Pico TC mod full kit, ktory jest dostepny w E-Dym...


Prorok czy coś, sam sobie odpowiedziałeś :brawo:
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw dla kobiety...

Postautor: Iceberg » śr lut 14, 2018 5:28 pm

[quote="Madzia"[/quote]

Myślę, że na początek to bardzo dobry zestaw :smile:
Jeśli chodzi o pojemność aku, to zawsze może z czasem dokupić sobie LGHG2 (też jest w e-dym) i będzie miała ~3000mAh ;)


Mody z jedną baterią są przystosowane do tego, aby je ładować przez usb.. raczej te od dwóch i więcej trzeba ładować w ładowarce.. ja ładuję aku w Pico od dwóch lat i nic się nie dzieje :smile:[/quote]

Dzieki slicznie Magda...Teraz to zaczyna nabierac jakis konturow a i znalazlem aku 3000mAh,dokladnie takie jak moje i w tym samym sklepie co zestaw...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Zestaw dla kobiety...

Postautor: Selene » śr lut 14, 2018 4:48 pm

Iceberg pisze:
Hej...Po wstepnej rozmowie i po ogladnieciu paru recenzji, stanelo na razie na mod'zie poleconym przez Magde z tym ze tu mowimy o zestawie, czyli mod plus atomizer Melow III...
Ja uwazam ze to chyba dobry wybor dla osoby poczatkujacej, atomizer jest na grzalki fabryczne, ale z czasem moze byc zastapiony jakims RBA...
Grzalki 0.3 i 0.5 ohm'a sa w zestawie i mam nadzieje ze do kupienia, kiedy nadejdzie czas wymiany...
Obok zestawu, widze accu 18650 Efest o pojemnosci 2100 mAh, czego za bardzo nie rozumiem, gdyz u mnie taki akumulator ma 3000mAh a uzywajac dwoch mimo czestego wapowania starcza mi na caly dzien...
Edytuje...Zapomnialem dopisac ze chodzi o zestaw 75W Eleaf iStick Pico TC mod full kit, ktory jest dostepny w E-Dym...


Myślę, że na początek to bardzo dobry zestaw :smile:
Jeśli chodzi o pojemność aku, to zawsze może z czasem dokupić sobie LGHG2 (też jest w e-dym) i będzie miała ~3000mAh ;)

Iceberg pisze:Nastepna rzecz to mozliwosc ladowania przez USB a mnie nauczono by nigdy tego nie robic, gdyz skraca to zycie mod'a...Falsz czy prawda?...

Mody z jedną baterią są przystosowane do tego, aby je ładować przez usb.. raczej te od dwóch i więcej trzeba ładować w ładowarce.. ja ładuję aku w Pico od dwóch lat i nic się nie dzieje :smile:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw dla kobiety...

Postautor: Iceberg » śr lut 14, 2018 3:52 pm

esil pisze:Najlepszy sklep na "E" też wysyła tylko robi to z Czech a wybór towaru nie jest tam wcale taki mały.


Hej...Po wstepnej rozmowie i po ogladnieciu paru recenzji, stanelo na razie na mod'zie poleconym przez Magde z tym ze tu mowimy o zestawie, czyli mod plus atomizer Melow III...
Ja uwazam ze to chyba dobry wybor dla osoby poczatkujacej, atomizer jest na grzalki fabryczne, ale z czasem moze byc zastapiony jakims RBA...
Grzalki 0.3 i 0.5 ohm'a sa w zestawie i mam nadzieje ze do kupienia, kiedy nadejdzie czas wymiany...
Obok zestawu, widze accu 18650 Efest o pojemnosci 2100 mAh, czego za bardzo nie rozumiem, gdyz u mnie taki akumulator ma 3000mAh a uzywajac dwoch mimo czestego wapowania starcza mi na caly dzien...
Nastepna rzecz to mozliwosc ladowania przez USB a mnie nauczono by nigdy tego nie robic, gdyz skraca to zycie mod'a...Falsz czy prawda?...
Ja mam ladowarke na cztery accu, byla droga,ale mam nadzieje ze wytrzyma dluzej, nizeli moj stary Intellicharger i4, ktory siadl po zalaniu go kawa...
Oczywiscie kazdy inaczej wapuje, mniej, wiecej i tu trzeba bedzie dobrac ilosc accu, by bez problemu wystarczaly na dobe...U mnie jest to 6000mAh, czyli dwa akumulatory...
Co myslicie o tym zestawie, jezeli ktos go posiada, moze podzielic sie odczuciami?...

Esil, zacytowalem Ciebie, gdyz zainteresowala mnie ta wysylka z Czech...Jezeli mozesz to zrobic publicznie, podasz mi link tego sklepu?...Jezeli nie to na priv...
Wszystkim jeszcze raz dziekuje i kiedy ten pierwszy krok zostanie zalatwiony, bedziemy sie zastanawiac nad moca nikotyny i liquidu (mysle ze prze pierwszy okres bedzie to liquid gotowy o smaku, ktory jej podejdzie)...

Added in 4 minutes 3 seconds:
Iceberg pisze:
esil pisze:Najlepszy sklep na "E" też wysyła tylko robi to z Czech a wybór towaru nie jest tam wcale taki mały.


Hej...Po wstepnej rozmowie i po ogladnieciu paru recenzji, stanelo na razie na mod'zie poleconym przez Magde z tym ze tu mowimy o zestawie, czyli mod plus atomizer Melow III...
Ja uwazam ze to chyba dobry wybor dla osoby poczatkujacej, atomizer jest na grzalki fabryczne, ale z czasem moze byc zastapiony jakims RBA...
Grzalki 0.3 i 0.5 ohm'a sa w zestawie i mam nadzieje ze do kupienia, kiedy nadejdzie czas wymiany...
Obok zestawu, widze accu 18650 Efest o pojemnosci 2100 mAh, czego za bardzo nie rozumiem, gdyz u mnie taki akumulator ma 3000mAh a uzywajac dwoch mimo czestego wapowania starcza mi na caly dzien...
Nastepna rzecz to mozliwosc ladowania przez USB a mnie nauczono by nigdy tego nie robic, gdyz skraca to zycie mod'a...Falsz czy prawda?...
Ja mam ladowarke na cztery accu, byla droga,ale mam nadzieje ze wytrzyma dluzej, nizeli moj stary Intellicharger i4, ktory siadl po zalaniu go kawa...
Oczywiscie kazdy inaczej wapuje, mniej, wiecej i tu trzeba bedzie dobrac ilosc accu, by bez problemu wystarczaly na dobe...U mnie jest to 6000mAh, czyli dwa akumulatory...
Co myslicie o tym zestawie, jezeli ktos go posiada, moze podzielic sie odczuciami?...

Esil, zacytowalem Ciebie, gdyz zainteresowala mnie ta wysylka z Czech...Jezeli mozesz to zrobic publicznie, podasz mi link tego sklepu?...Jezeli nie to na priv...
Wszystkim jeszcze raz dziekuje i kiedy ten pierwszy krok zostanie zalatwiony, bedziemy sie zastanawiac nad moca nikotyny i liquidu (mysle ze prze pierwszy okres bedzie to liquid gotowy o smaku, ktory jej podejdzie)...

Edytuje...Zapomnialem dopisac ze chodzi o zestaw 75W Eleaf iStick Pico TC mod full kit, ktory jest dostepny w E-Dym...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw dla kobiety...

Postautor: Tommy Black » śr lut 14, 2018 1:35 pm

miblah pisze:A tak w ogóle, to uważam, że nie ma co się męczyć z fabrycznymi grzałkami - kupić atomizer RBA (najlepiej jeden z czterech wspomnianych wcześniej), raz kobiecie go poskładać i przysłać tutaj na nauki, jak go przewinąć gdy za dwa miesiące zajdzie konieczność.


Ja to osobliwie uważając myślę jak Wielce Szanowny Przedpiśca Miblaszek.Kupić kobiecie cztery atomizery, razem z nią je poskladać, przysłać tu wszystkie części po składaniu razem z kobietą którą należy nauczyć przewijać co jej się przyda kiedy za chwilę będzie przewijać niemowlę. A poza tym uważam że nie ma żadnych atomizerów dla kobiet, mężczyzn, młodzieży, starców oraz Indian i rowerzystów oraz fryzjerów. Atomizery są dobre albo złe.Inne w przyrodzie nie występują. Nawiasem mówiąc tak jak kobiety. :-P

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości